Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Maszyny budowlane

 • Seria minikoparek w klasach od 1,4 do 3,7 ton

  Seria minikoparek XLw klasach od 1,4 do 3,7 ton

  C14-2, TC16-2, TC19-2, TC22-2, TC35-2, TC37-2 to 6 modeli minikoparek w klasach od 1,4 do 3,7 ton. W minikoparkach zaprojektowano m.in. nowe stanowisko operatora i wprowadzono innowacyjne sterowanie, dzięki czemu prace budowlane wykonuje się łatwiej i wydajniej. Minikoparki są nowością marki TEREX.

 • Husqvarna AB

  Prime – nowa linia maszyn do cięcia i wiercenia w betonie

  Husqvarna Prime to seria maszyn elektrycznych przeznaczonych do cięcia i wiercenia w betonie oraz konstrukcjach murowanych. Wydajna technologia maszyn elektrycznch zapewniona jest przez agregat przetwarzający napięcie prądu zmiennego w prąd o wysokiej częstotliwości.

   

 • Falownica typu Sprinter

  Maszyny profilujące i falcownice do blach - podział urządzeń

  Wielu wykonawców stoi przed problemem właściwego doboru maszyn budowlanych do zakresu prowadzonych prac. Przybliżamy asortyment maszyn profilujących do blach stalowych mających zastosowanie w dekarstwie, przeznaczonych do montażu pokrycia dachowego i wykończenia dachu.

 • Koparko-ładowarka WB93R-5 Komatsu

  Koparko-ładowarka w leasingu jak własna - leasing maszyn budowlanych

  Przy zakupie maszyn budowlanych trzeba od razu wyłożyć znaczną kwotę, podczas gdy leasing daje możliwość opłaty wstępnej na poziomie zaledwie 10 procent wartości sprzętu budowlanego. Koparko-ładowarka w lesingu pracuje natomiast tak samo jak własna.

 • Maszyny budowlane znikają z placu budowy Zabezpiecz sprzęt przed kradzieżą

  Według policyjnych statystyk maszyny budowlane, coraz częściej pochodzą z nielegalnych źródeł. Kradzież maszyn z placu budowy i ich powtórna sprzedaż jest coraz bardziej dotkliwa, nie tylko za granicą, ale i w Polsce. Co zrobić, by zabezpieczyć sprzęt przed kradzieżą.

 • Młotowiertarki z technologią łańcuchowego przeniesienia napędu

  Młotowiertarki DeWALT klasy 6 kg z uchwytem SDS-Max to profesjonalne urządzenia przeznaczone do ciężkich prac budowlanych. Zastosowana technologia łańcuchowego przeniesienia napędu zwiększa niezawodność maszyn oraz podnosi efektywność pracy.

 • Tarcze tnące i koronki wiertnicze do wszystkich urządzeń

  Bosch przedstawia nowy, kompletny program osprzętu diamentowego. Diamentowe tarcze tnące i diamentowe korony wiertnicze odznaczają się teraz większym tempem cięcia i spełniają wymagania użytkowników w zakresie szybkości i komfortu pracy. Nowe segmenty tnące o nazwie „Speed Stripes“ oferują mniejsze tarcie boczne i zapewniają szybkie odprowadzanie pyłu.

  • komentarze (1)
   Diamenty !
   Jak wiadomo są najlepsze, najbardziej wytrzymałe! Warto zainwestować w dobry sprzęt, ale niestety jest niewspółmiernie drogi. Znalazłem jednak ciekawe oferty na elneo.pl Mają tam duży wybór asortymentu z różnych sklepów internetowych

   marek, Środa, 17 Sierpień 2011 13:32:06, Odpowiedz

 • Najbardziej kompaktowe urządzenia w klasie 14,4 i 18 V: wyrzynarki akumulatorowe

  Wyrzynarki akumulatorowe przeznaczone są do wszelkiego rodzaju prac adaptacyjnych w miejscach wąskich i trudno dostępnych. Urządzenia cechuje wygodne manewrowanie i precyzja ruchu przy cięciu krzywizn.

Nasz dział Maszyny budowalne dostarczy wszelkich informacji związanych z urządzeniami używanymi na placach budowy. W dziale znajdziesz przegląd niezbędnych do większości prac budowalnych maszyn. Zamieszczone są tu równiez wiadomości związane z nowościami pojawiającymi się na rynku. Jeśli zastanawiasz się, jakie rusztowania wybrać dla swoich pracowników lub która betoniarka będzie odpowiednia, koniecznie zerknij do naszego działu, a z pewnością nie będziesz żałował. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: