Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Chemia budowlana

 • Masa samopoziomująca Nivello Centro

  Masa samopoziomująca Baumit Nivello Centro

  Firma Baumit przygotowała masę samopoziomującą Nivello Centro, która służy do wyrównania i wzmocnienia podłoża pod ostateczny materiał wykończeniowy, jak deski podłogowe, panele, kamień czy korek. Nowa wylewka samopoziomująca umożliwia też regulację poziomu posadzki. Aplikacja masy jest szybka i łatwa, co ma znaczenia dla pracy wykonawców. 

 • Pigmenty do betonu dają możliwość zmiany koloru posadzki betonowej

  Pigmenty i barwniki zmieniające kolor posadzki betonowej

  Jeśli chcemy zupełnie zmienić kolor posadzki betonowej lub tylko go ożywić czy odświeżyć, możemy użyć specjalistycznych pigmentów do betonu. Wprowadza je Flowcrete Polska.

 • Idealnie gładkie ściany uzyskamy dzięki nowoczesnym produktom chemii budowlanej

  Profesjonalna chemia budowlana do wykańczania ścian i sufitów

  O jakości wykończenia ścian i sufitów na pewno decydują umiejętności wykonawcy. Doświadczony wykonawca sięgnie też po nowoczesne produkty chemii budowlanej, dzięki którym praca przy wykańczaniu ścian będzie przyjemnością, a efektem pracy idealnie gładkie i równe powierzchnie.

 • Hotel Spichrz, Toruń

  Nowoczesne tynki elewacyjne. Skuteczny sposób na czyste elewacje bez glonów i spękań

  Nowoczesne tynki dekoracyjne minimalizują obecnie główne problemy związane z elewacjami: zabrudzenia, porastanie glonami, mchem, płowienie koloru z biegiem lat. To postęp w chemii budowlanej pozwolił na opracowanie specjalnych receptur tynków elewacyjnych, dzięki którym udało się poprawić ich trwałóść i nadać unikatowe właściwości. Kryteria te spełniają tynki silikonowe i silikatowe, uważane przez fachowców za jedne z najlepszych wśród cienkowarstwowych tynków dekoracyjnych.

 • Chemiczne systemy mocowań - nowe mocowania fisherpolska

  Kotwy fischer zapewniają trwałe połączenia w większości materiałów budowlanych (betonie, murze, pustakach, cegle pełnej i kratówce, gazobetonie), nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. W segmencie chemicznych systemów mocowań przybyły nowe rozwiązania.

 • 853 kolorów elewacji z farbą Baumit PuraColor

  852 kolory elewacji

  Gotowa do użycia, elewacyjna farba akrylowa, przeznaczona do malowania ścian zewnętrznych budynków, ręcznie lub maszynowo - farba elewacyjna Baumit PuraColor. Farba daje możliwść wyboru spośród 852 kolorów elewacji.

 • Jak zadbać o drewnianą elewację domu?

  Zauważyłeś na drewnianej elewacji skupisko grzybów? Aby zapobiec butwieniu drewna, należy jak najszybciej się ich pozbyć. Jeżeli zabrudzenia są niewielkie, wystarczy mycie np. myjką ciśnieniową lub czyszczenie drewnianą packą. Po wyschnięciu ścianę powinno się zabezpieczyć. Dobrym rozwiązaniem jest impregnat z Teflonem®.

 • film

  Metody wzmacniania gruntu - zobacz film o stabilizacji gruntu geopolimerami

  Stabilizację gruntu można wykonać różnymi metodami. Natomiast większość tych metod dotyczy wzmacniania gruntu przed rozpoczęciem budowy. Jak naprawić uszkodzenia w już zrealizowanych inwestycjach bez ingerencji w konstrukcję? Rozwiązaniem na zapadające się i osiadające domy, pękające fundamenty i ściany, a także nawierzchnie dróg, mogą być geopolimery. Naprawa uszkodzeń nie wymaga wykonania wykopów i nie powoduje drgań, więc mieszkańcy nie muszą wyprowadzać się z domów, a kierowcy nie mają dodatkowych utrudnień w ruchu.

Jeżeli planujesz budowę, remont lub prowadzisz firmę budowalną, serdecznie polecamy Ci nasz dział Chemia budowalna, gdzie znajdziesz wszelkie informacje dotyczące chociażby cementu i tego, w jaki sposób go odpowiednio dobrać.  W dziale tym można  poznać również  nowowści na rynku farb. Jakim produktem pomalować pokój malucha, jakie właściwości ma farba posiadająca nanocząsteczki srebra?Na te pytania znajdziesz odpowiedź właśnie tu, więc nie zwlekaj, lecz dowiedz się jak najwięcej. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: