adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Chemia budowlana

 • Masa samopoziomująca Nivello Centro

  Masa samopoziomująca Baumit Nivello Centro

  Firma Baumit przygotowała masę samopoziomującą Nivello Centro, która służy do wyrównania i wzmocnienia podłoża pod ostateczny materiał wykończeniowy, jak deski podłogowe, panele, kamień czy korek. Nowa wylewka samopoziomująca umożliwia też regulację poziomu posadzki. Aplikacja masy jest szybka i łatwa, co ma znaczenia dla pracy wykonawców. 

 • ATLAS CERMIT WN - tynk dekoracyjny imitujący na elewacji drewno naturalne

  Tynki dekoracyjne o wyglądzie naturalnego drewna, kamienia, mozaiki

  Rozwój technologii chemii budowlanej pozwolił na opracowanie strukturalnych tynków dekoracyjnych, które imitują drewno naturalne, kamień naturalny, a także mozaikę. Tego rodzaju tynki dekoracyjne przeznaczone są do wykończenia elewacji budynków. Systemy tynków dekoracyjnych ma w swojej ofercie Atlas.

 • Farba MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA oczyszcza powietrze z formaldehydu

  Farba, która poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu

  Takie właściwości ma nowa farba do ścian MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA. Farba ma specjalnie opracowaną recepturę, dzięki której oczyszcza powietrze w pomieszczeniach z formaldechydu.

 • Masa samopoziomująca UZIN NC 112 Turbo

  Wylewka samopoziomująca UZIN NC 112 Turbo

  UZIN NC 112 Turbo to uniwersalna masa wyrównująca, przeznaczona do stosowania z każdym rodzajem podłogi. Produkt wyróżnia czas schnięcia.

 • Kleje-uszczelniacze X-POLYMER do prac remontowo-budowlanych

  X-POLYMER to seria specjalistycznych uszczelniaczy-klejów opracowanych na bazie technologii silanowej HD Polymer. Produkty chemii budowlanej o szerokim zakresie stosowania opracowała firma Den Braven.

 • Zastosowanie kolorów, grafik oraz elementów przestrzennych w przychodni dla dzieci Enel-Med w Warszawie, projekt Archimed

  Materiały wykończeniowe w placówkach medycznych

  Współczesne budownictwo daje nieograniczone możliwości, a jedyną przeszkodą, jaką może napotkać wyobraźnia i kreatywność projektanta, jest koszt realizacji jego zamierzeń. Jednak kiedy mówimy o placówkach medycznych, pojawiają się ograniczenia wynikające wprost ze specyfiki tematu.

 • Kolor fioletowy został uznany za mistrza budowania nastroju we wnętrzu

  Najmodniejszy kolor ścian 2017 według Benjamin Moore

  Producenci farb do wnętrz co roku wyznaczają kolorystyczne trendy w aranżacji wnętrz. Są one efektem nie tylko wnikliwej analizy i badań segmentu wnętrzarskiego, ale także trendów pojawiających się w architekturze, kulturze czy modzie. W ten sposób właśnie eksperci z firmy Benjamin Moore wytypowali paletę kolorystyczną na nadchodzący sezon. A kolerem roku 2017 został...

 • Do renowacji gdańskiej kamienicy wykorzystano produkty marki Optolith

  Renowacja. Jak zabezpieczyć budynek przed wilgocią?

  Zabezpieczenie budynku przed wilgocią jest jednym z istotniejszych etapów budowy obiektu. Zabieg ten jest również ważny podczas remontów czy renowacji budynków.

Jeżeli planujesz budowę, remont lub prowadzisz firmę budowalną, serdecznie polecamy Ci nasz dział Chemia budowalna, gdzie znajdziesz wszelkie informacje dotyczące chociażby cementu i tego, w jaki sposób go odpowiednio dobrać.  W dziale tym można  poznać również  nowowści na rynku farb. Jakim produktem pomalować pokój malucha, jakie właściwości ma farba posiadająca nanocząsteczki srebra?Na te pytania znajdziesz odpowiedź właśnie tu, więc nie zwlekaj, lecz dowiedz się jak najwięcej. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: