Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wykończenie ścian, stropów

 • Formaldehyd. Jak oddziałuje na człowieka i jak redukować jego zawartość w pomieszczeniu?

  Formaldehyd może powodować: ogólne osłabienie organizmu, częste infekcje, astmę, zapalenie błony śluzowej nosa, rozdrażnienie, alergię. Znajduje się on w składzie płyt wiórowych, materiałów budowlanych, meblach, panelach podłogowych, dywanach, wykładzinach czy materiałach izolacyjnych. Uwalniany jest w trakcie codziennego użytkowania i ma negatywny wpływ na nasze samopoczucie. Od niedawna istnieje na rynku produkt, który daje możliwość redukcji zawartości formaldehydu w powietrzu.

 • Malowanie ścian i sufitu farbą redukującą zawartość formaldehydu w pokoju

  Aby malowanie ścian przyniosło oczekiwany efekt, a przede wszystkim możliwość pełnego wykorzystania specjalnych właściwości farby, należy dokładnie zaplanować prace. Przed malowaniem, podobnie jak w przypadku dowolnej farby, trzeba również odpowiednio przygotować ściany i sufit i zaszpachlować uszkodzenia. Z tego poradnika wideo dowiecie się, czy malowanie farbą redukującą fomaldehyd wymaga dodatkowych działań.

 • Pokój dziecka. Jak wybrać farby do ścian w pokoju dziecięcym?

  Farby do ścian w pokoju dziecka powinny być przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia, odporne na uszkodzenia, zmywalne. Przydadzą się też dodatkowe funkcje, które, na przyklad,  pozwolą dziecku rozwijać kreatywność lub zadbają o odpowiedni poziom wilgotności w pokoju dziecięcym. Oto 5 ważnych cech farb funkcyjnych do pokoju dzieci, które warto brać pod uwagę wybierając farbę do malowania ścian.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Te systemy suchej zabudowy zasługują na wyróżnienie

  Sucha zabudowa umożliwia elastyczne kształtowanie powierzchni biurowej. Sprawdź, co proponuje Tuznajdziesz.pl.

 • Farba MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA oczyszcza powietrze z formaldehydu

  Farba, która poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu

  Takie właściwości ma nowa farba do ścian MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA. Farba ma specjalnie opracowaną recepturę, dzięki której oczyszcza powietrze w pomieszczeniach z formaldechydu.

 • quiz

  Zabudowa poddasza płytami gipsowo-włóknowymi fermacell. TEST

  Płyty gipsowo-włóknowe dają możliwość kompleksowego wykończenia i aranżacji poddasza. Czy wiesz jak właściwie wykonać montaż płyt fermacell?

 • quiz

  Sucha zabudowa z płyt gipsowo-włóknowych TB. TEST

  Płyty gipsowo-włóknowe fermacell z frezowaną krawędzia TB dają szerokie możliwości wykończenia i aranżacji wnętrz. Znajdują zastosowanie praktycznie na każdym etapie prac budowlanych czy remontowych prowadzonych wewnątrz budynku. Czy znasz podstawowe zasady montażu suchej zabudowy z wykorzystaniem płyt z krawędzią TB?

 • Panele sufitowe HeartFelt®

  Wykończenie sufitu filcem. Pierwszy taki system sufitu podwieszanego na rynku

  Filc jest naturalnym materiałem wielu zastosowań. Tym razem pojawia się w nowym wydaniu, systemu sufitowego HeartFelt®, opracowanego przez Hunter Douglas. Oprócz oryginalnego wykończenia sufitu we wnętrzu, zapewnia też izolacyjność akustyczną.

 • Przykładowe płytki bazaltowe

  Bazalt - trwałe wykończenie podłóg i ścian

  Bazalt jest materiałem przede wszystkim trwałym, odpornym na zabrudzenia, wytrzymałym mechanicznie. Jest również ciekawym materiałem pod względem architektonicznym. Płytki produkowane z bazaltu mogą mieć szerokie zastosowanie zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków.

 • Płytki ceramiczne Esten polecane są nie tylko do łazienki, także do kuchni oraz salonu

  Strukturalne płytki ścienne Esten

  Kolekcję strukturalnych płytek ceramicznych Esten wprowadziła Grupa Praradyż. Płytkom nadano kontrastujęce kolory bieli i grafitu.

Dział Wykończenie ścian będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy planują remont oraz tych pracujących na co dzień w branży budowalnej. Uda się odnaleźć tu wszelkie informacje na teamt cementu. Który rodzaj wybrać i na jakie jego właściwości zwracać uwagę, by cieszyć się trwałością konstrukcji. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób kładzie sie tynki gipsowe, nasz dział będzie wspaniałą pomocą. Znajdziesz także wiadomości związane z montażem sufitu podwieszanego. Koniecznie odwiedź dział Wykończenie ścian

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: