Wykończenie ścian, stropów

 • Tynk dekoracyjny Beton Fox Dekorator

  Beton Fox Dekorator

  Beton Fox Dekorator to dekoracyjny tynk dyspersyjny. Produkt stosuje się na ścianach i sufitach wewnątrz budynku.

 • Mozaika ścienna Larda 2 (wymiary: 298x270 mm, gr. 11,5 mm), połysk

  Larda - kolekcja płytek łazienkowych Grupy Tubądzin

  Larda to najnowsza propozycja ceramicznych płytek łazienkowych Grupy Tubądzin. Kolekcja płytek utrzymana jest w biało-czarnej tonacji, wzbogaconej także innymi kolorami.

 • Wylewanie jastrychu weber.floor FLOW

  Płynny jastrych cementowy weber.floor FLOW

  Płynny jastrych cementowy weber.floor FLOW, wzmocniony włóknami polipropylenowymi, w formie suchej mieszanki, to najnowsza propozycja marki Weber. Płynny jastrych cementowy o właściwościach samopoziomujących wyróżniają podwyższone parametry techniczne.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Kolekcja płytek łazienkowych Lemon Stone

  Lemon Stone - propozycja aranżacji łazienki Grupy Tubądzin

  We wnętrzach, w tym również łazienkach, nieustająco królują szarości. Projektanci Grupy Tubądzin postanowili tę szarość przełamać energetycznym kolorem limonkowym. W ten sposób powstała kolekcja łazienkowych płytek ceramicznych Lemon Stone.

 • Sucha zabudowa. Płyty gipsowo-włóknowe z krawędzią TB – zastosowanie i montaż

  Systemy suchej zabudowy to jedna z najbardziej sprawdzonych i niezawodnych technologii w budownictwie. Firma fermacell systemy suchej zabudowy wprowadziła płyty gipsowo-włóknowe z krawędzią frezowaną TB, które znacznie usprawniają montaż płyt gipsowych, jak i prace wykończeniowe.

 • quiz

  Zabudowa poddasza płytami gipsowo-włóknowymi fermacell. TEST

  Płyty gipsowo-włóknowe dają możliwość kompleksowego wykończenia i aranżacji poddasza. Czy wiesz jak właściwie wykonać montaż płyt fermacell?

 • quiz

  Sucha zabudowa z płyt gipsowo-włóknowych TB. TEST

  Płyty gipsowo-włóknowe fermacell z frezowaną krawędzia TB dają szerokie możliwości wykończenia i aranżacji wnętrz. Znajdują zastosowanie praktycznie na każdym etapie prac budowlanych czy remontowych prowadzonych wewnątrz budynku. Czy znasz podstawowe zasady montażu suchej zabudowy z wykorzystaniem płyt z krawędzią TB?

 • Kruszywo dokładnie wyrównuje się z krawędzią maty tekturowej. W ten sposób przygotowuje się podłoże pod płyty podłogowe

  Jak wyciszyć strop drewniany? Izolacja akustyczna stropu typu plaster miodu

  Stropy drewniane mają ograniczone możliwości izolacji akustycznej, zwłaszcza tłumienia dźwięków uderzeniowych. Jak zatem skutecznie wyciszyć strop drewniany? Do izolacji akustycznej stropu drewnianego, szczególnie do stropu z belek drewnianych opracowano specjalne rozwiązanie systemowe - dźwiękoizolacyjny jastrych typu plaster miodu. Przedstawiamy sposób montażu systemu do wyciszenia drewnianego stropu.

 • Układanie płyt podłogowych rozpoczynamy zawsze od narożnika pomieszczenia...

  Elementy podłogowe fermacell - przygotowanie podłoża i montaż suchego jastrychu

  Poza płytami na ściany, skosy dachowe i sufity, w systemie fermacell oferowane są płyty podłogowe stanowiące alternatywę dla podłoży realizowanych na mokro na: stropach monolitycznych i lekkich stropach drewnianych, zarówno w budynkach nowych, jak i modernizowanych. Płyty podłogowe stanowiące suchy jastrych zapewniają skuteczną izolację termiczną i akustyczną podłogi.

  • komentarze (1)
   Grobowiec świetlików
   http://e-pobieranie.pl/02283ad28f/f20fa21339 CAŁY PORADNIK ZAWIERAJACY 18 STRON NA TEMAT MONTAZU TEGO

   Anonim, Niedziela, 16 Marzec 2014 12:35:56, Odpowiedz

 • Zabudowa poddasza z wykorzystaniem płyt gipsowo-włóknowych fermacell

  Zabudowa poddasza płytami gipsowo-włóknowymi fermacell

  System suchej zabudowy z wykorzystaniem płyt gipsowo-włóknowych fermacell to kompleksowe rozwiązanie do adaptacji poddasza. Zabudowa poddasza w oparciu o system płyt gipsowo-włóknowych daje gwarancję szybkiego i estetycznego wykończenia poddasza z zachowaniem wysokich parametrów użytkowych.

Dział Wykończenie ścian będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy planują remont oraz tych pracujących na co dzień w branży budowalnej. Uda się odnaleźć tu wszelkie informacje na teamt cementu. Który rodzaj wybrać i na jakie jego właściwości zwracać uwagę, by cieszyć się trwałością konstrukcji. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób kładzie sie tynki gipsowe, nasz dział będzie wspaniałą pomocą. Znajdziesz także wiadomości związane z montażem sufitu podwieszanego. Koniecznie odwiedź dział Wykończenie ścian

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: