Wykończenie ścian, stropów

 • Elewacja z cegły klinkierowej Senta

  Cegła klinkierowa Senta o drapanym licu

  Cegła klinkierowa Senta to cegła elewacyjna, która wyróżnia się drapanym licem, nadającym jej surowości. Cegła to nowość Wienerbergera, polecana zwłaszcza do renowacji obiektów zabytkowych.

 • Eklektyczna aranżacja łazienki w biało-czarnej, połyskującej tonacji - inspiracja zaczerpnięta z klimatu Monte Carlo

  Kolekcja płytek łazienkowych Monte Carlo - projekt Macieja Zienia

  Najnowsza kolekcja płytek ceramicznych firmy Tubądzin utrzymana jest głównie w połyskującej, biało-czarnej kolorystyce. Projektant kolekcji płytek łazienkowych, Maciej Zień, tym razem zainspirował się luksusowym Monte Carlo.

 • Sufit podwieszany TechZone zintegrowany z instalacjami technicznymi

  TechZone - system sufitowy zintegrowany z instalacjami technicznymi

  Armstrong proponuje system sufitu podwieszanego TechZone, który znacznie ułatwia projektowanie i montaż instalacji technicznych. Płyty sufitowe porządkują elementy oświetlenia, dyfuzory powietrza, jak i inne elementy techniczne.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Biało-czarna łazienka z płytkami Form

  Kolekcja płytek łazienkowych Form

  Płytki ceramiczne do łazienki Form to propozycja marki Ceramstic. Płytki wyróżnia strukturalna powierzchnia i oszczędna kolorystyka - ponadczasowy duet kontrastów - bieli i czerni.

 • Kolor fioletowy został uznany za mistrza budowania nastroju we wnętrzu

  Najmodniejszy kolor ścian 2017 według Benjamin Moore

  Producenci farb do wnętrz co roku wyznaczają kolorystyczne trendy w aranżacji wnętrz. Są one efektem nie tylko wnikliwej analizy i badań segmentu wnętrzarskiego, ale także trendów pojawiających się w architekturze, kulturze czy modzie. W ten sposób właśnie eksperci z firmy Benjamin Moore wytypowali paletę kolorystyczną na nadchodzący sezon. A kolerem roku 2017 został...

 • quiz

  Zabudowa poddasza płytami gipsowo-włóknowymi fermacell. TEST

  Płyty gipsowo-włóknowe dają możliwość kompleksowego wykończenia i aranżacji poddasza. Czy wiesz jak właściwie wykonać montaż płyt fermacell?

 • quiz

  Sucha zabudowa z płyt gipsowo-włóknowych TB. TEST

  Płyty gipsowo-włóknowe fermacell z frezowaną krawędzia TB dają szerokie możliwości wykończenia i aranżacji wnętrz. Znajdują zastosowanie praktycznie na każdym etapie prac budowlanych czy remontowych prowadzonych wewnątrz budynku. Czy znasz podstawowe zasady montażu suchej zabudowy z wykorzystaniem płyt z krawędzią TB?

 • Zabudowa owalnej wanny przy użyciu płyt budowlanych Flex

  Wykończenie łazienki - wodoodporna płyta budowlana Ultrament

  Płyta budowlana marki Ultrament przeznaczona jest do wykańczania tzw. mokrych pomieszczeń, przede wszystkim łazienek. Można ja wykorzystać do wyrównywania ścian i podłóg, budowy sufitów podwieszanych, półek, blatów, a także zabudowy wanien oraz instalacji wod-kan.

 • Kolekcja paneli ściennych jest odporna na wodę, dzięki czemu można je układać w pomieszczeniach tzw. mokrych, jak kuchnia czy łazienka

  Pulano - panele dekoracyjne 3D

  Marka Pulano prezentuje kolekcję przestrzennych dekoracji ściennych, dostępnych w 7 wzorach. Trójwymiarowe panele ścienne mogą mieć także różne kolory i wykończenie powierzchni.

 • Tynk dekoracyjny Beton Fox Dekorator

  Beton Fox Dekorator

  Beton Fox Dekorator to dekoracyjny tynk dyspersyjny. Produkt stosuje się na ścianach i sufitach wewnątrz budynku.

Dział Wykończenie ścian będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy planują remont oraz tych pracujących na co dzień w branży budowalnej. Uda się odnaleźć tu wszelkie informacje na teamt cementu. Który rodzaj wybrać i na jakie jego właściwości zwracać uwagę, by cieszyć się trwałością konstrukcji. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób kładzie sie tynki gipsowe, nasz dział będzie wspaniałą pomocą. Znajdziesz także wiadomości związane z montażem sufitu podwieszanego. Koniecznie odwiedź dział Wykończenie ścian

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: