Wykończenie ścian, stropów

 • fotogaleria W sypialni w stylu industralnym, loftowym nie może zabraknąć szarości na ścianach, również w tej najsurowszej, betonowej wersji - w tej sypialni z efektem deskowania

  Kolory ścian w sypialni - 6 pomysłów

  Podobno kolorystyka sypialni ma wpływ na wypoczynek i jakość snu. Aranżując sypialnię, warto kierować się nie tyle modą czy aktualnymi trendami w urządzaniu wnętrz, ale przede wszystkim własnymi upodobaniomi. W tym pomieszczeniu powinniśmy się czuć szczególnie dobrze, wyciszać się i koić nerwy. W jakich kolorach zatem pomalować ściany w sypialni? To trudny wybór. Przedstawiamy kilka propozycji.

 • fotogaleria Delikatny szmaragd w połączeniu ze srebrzystą szarością to elegancki, stonowany duet kolorystyczny

  9 pomysłów na kolor ścian w salonie

  Aranżację salonu niamal zawsze rozpoczyna sią od wyboru koloru ścian. Salon to reprezentacyjne miejsce w mieszkaniu, zatem jego kolorystyka powinna być szczególnie przemyślana. Ważny jest także wybór farb do wnętrz odpowiedniej jakości. Jeśli zdecydujemy się na odważniejsza aranżacje salonu i pomalowanie ścian w kilku kolorach, ich zestawienie nie może być przypadkowe. Prezentujemy 9 pomysłów na dobór kolorów ścian w salonie. Są to najświeższe propozycje specjalisty w tej dziedzinie - marki MAGNAT.

 • Posadzka z żywicy akrylowej w jednolitej kolorystyce

  Posadzka z żywicy akrylowej Metrostone

  Posadzka z żywicy akrylowej imituje beton, może tworzyć jednolitą kolorystycznie nawierzchnię lub też być ozdobiona różnorodnymi wzorami. Posadzka żywiczna jest bezspoinowa, przez co łatwa do utrzymania w czystości i wytrzymała mechanicznie. To propozycja włoskiej marki Metropolis.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Wnętrze budynku z systemem przeszkleń Contraflam® Mega

  Contraflam® Mega – szkło ogniochronne do wnętrz

  Vetrotech Saint-Gobain wprowadza Contraflam® Mega - system wielkopowierzchniowych przeszkleń bez łączników i ram, przeznaczony do zabudowy wnętrz. Przeszklenia wykonane są ze szkła bezpiecznego o właściwościach przeciwpożarowych.

 • Płytki gresowe Optimal 75x75 cm

  Płytki wielkoformatowe Ceramiki Paradyż

  Ceramika Paradyż wprowadza na rynek płytki wielkoformatowe 75x75 cm. Tak duży format dotyczy pięciu kolekcji płytek gresowych, ściennych i podłogowych.

 • quiz

  Zabudowa poddasza płytami gipsowo-włóknowymi fermacell. TEST

  Płyty gipsowo-włóknowe dają możliwość kompleksowego wykończenia i aranżacji poddasza. Czy wiesz jak właściwie wykonać montaż płyt fermacell?

 • quiz

  Sucha zabudowa z płyt gipsowo-włóknowych TB. TEST

  Płyty gipsowo-włóknowe fermacell z frezowaną krawędzia TB dają szerokie możliwości wykończenia i aranżacji wnętrz. Znajdują zastosowanie praktycznie na każdym etapie prac budowlanych czy remontowych prowadzonych wewnątrz budynku. Czy znasz podstawowe zasady montażu suchej zabudowy z wykorzystaniem płyt z krawędzią TB?

 • Płyty betonowe - wzór Puzzle

  Dekoracyjne płyty betonowe Box 2

  Kolekcja Box 2 to dekoracyjne okładziny ścienne i podłogowe z betonu architektonicznego. Wystepują w formie prostokątnych i kwadratowych płyt betonowych oraz przestrzennych dekoracji ściennych. Wykończenie ścian i podłóg betonem architektonicznym to propozycja marki DekoConcrete.

 • Industrialny styl wnętrz. Beton i tynk na ścianach

  Styl industrialny nawiązujący wyglądem do wnętrz dawnych fabryk charakteryzuje się dużymi przestrzeniami, ubogą kolorystyką, surowym charakterem wyposażenia oraz brakiem jakichkolwiek elementów dekoracyjnych.

 • Łazienka na poddaszu. Przykładowy dobór farb i kolorów: C29 Szary Piryt i C31 Grafitowy Marmur, C45 Biały

  Malowanie poddasza - wybór farb i kolorów

  Wnętrze poddasza użytkowego jest specyficzne ze względu na dużą powierzchnię skosów, ograniczających przestrzeń. Na poddaszu zacierają się granice między tradycyjnymi ścianami pionowymi a sufitem. W tego rodzaju oryginalnym wnętrzu dobrym doradcą jest umiar, zarówno jeśli chodzi o wybór kolorów farb, ich zestawienie, jak i technikę malowania ścian.

  • komentarze (1)
   ...
   Podobają mi się Magnata chyba wszystkie odcienie szarości. Mam w sypialni dwa odcienie : kamień Księżycowy i Kamień Faraonów. Dla kontrastu niektóre elementy mam pomalowane Namiętnym Karnelianem.

   Gocha , Wtorek, 22 Wrzesień 2015 19:21:51, Odpowiedz

Dział Wykończenie ścian będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy planują remont oraz tych pracujących na co dzień w branży budowalnej. Uda się odnaleźć tu wszelkie informacje na teamt cementu. Który rodzaj wybrać i na jakie jego właściwości zwracać uwagę, by cieszyć się trwałością konstrukcji. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób kładzie sie tynki gipsowe, nasz dział będzie wspaniałą pomocą. Znajdziesz także wiadomości związane z montażem sufitu podwieszanego. Koniecznie odwiedź dział Wykończenie ścian

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: