Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wykończenie ścian, stropów

 • Sufit podwieszany Ecophon Focus™ Ez daje ciekawy efekt wizualny, a jednocześnie zapewnia właściwą akustykę i zrozumienie mowy w pomieszczeniu

  Akustyczny sufit podwieszany - nowe rozwiązanie zaprojektowane przez architektów

  Sufit podwieszany Ecophon Focus Ez to nowy, opatentowany system, który daje możliwość zaprojektowania ciekawego wizualnie sufitu. Przede wszystkim jednak ten sufit podwieszany sprawdza się w pomieszczeniach, w kórych wymagana jest dobra akustyka i zrozumiałość mowy.

 • Płyty podłogowe fermacell znajdują zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej

  Płyta fermacell do budynków użyteczności publicznej. Jakie zastosowanie i właściwości ma płyta fermacell?

  Płyta fermacell to sprawdzone rozwiązanie podłogowe - suchy jastrych, który zdecydowanie poprawia parametry użykowe budynków mieszkalnych, zarówno jedno, jak i wielorodzinnych, ale nie tylko. Płyta fermacell o symbolu 2 E 22 przeznaczona jest specjalnie do budynków użyteczności publicznej.

 • Oryginalna aranżacja wnętrza ze ścianą w kolorze spatynowanego złota

  Metaliczne kolory ścian w salonie. 2 kolory farb w natarciu! FILM

  Paleta kolorów farb do salonu wydaje się nieograniczona, choć zazwyczaj wybieramy na ściany te bardziej stonowane - kolory ziemi. Warto jednak pokusić się o zmianę koloru na bardziej oryginalny chociaż jednej ściany w salonie. Projektanci wnętrz proponują bowiem metaliczne kolory ścian w salonie - złoto i srebro.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Formaldehyd. Jak oddziałuje na człowieka i jak redukować jego zawartość w pomieszczeniu?

  Formaldehyd może powodować: ogólne osłabienie organizmu, częste infekcje, astmę, zapalenie błony śluzowej nosa, rozdrażnienie, alergię. Znajduje się on w składzie płyt wiórowych, materiałów budowlanych, meblach, panelach podłogowych, dywanach, wykładzinach czy materiałach izolacyjnych. Uwalniany jest w trakcie codziennego użytkowania i ma negatywny wpływ na nasze samopoczucie. Od niedawna istnieje na rynku produkt, który daje możliwość redukcji zawartości formaldehydu w powietrzu.

 • Malowanie ścian i sufitu farbą redukującą zawartość formaldehydu w pokoju

  Aby malowanie ścian przyniosło oczekiwany efekt, a przede wszystkim możliwość pełnego wykorzystania specjalnych właściwości farby, należy dokładnie zaplanować prace. Przed malowaniem, podobnie jak w przypadku dowolnej farby, trzeba również odpowiednio przygotować ściany i sufit i zaszpachlować uszkodzenia. Z tego poradnika wideo dowiecie się, czy malowanie farbą redukującą fomaldehyd wymaga dodatkowych działań.

 • quiz

  Zabudowa poddasza płytami gipsowo-włóknowymi fermacell. TEST

  Płyty gipsowo-włóknowe dają możliwość kompleksowego wykończenia i aranżacji poddasza. Czy wiesz jak właściwie wykonać montaż płyt fermacell?

 • quiz

  Sucha zabudowa z płyt gipsowo-włóknowych TB. TEST

  Płyty gipsowo-włóknowe fermacell z frezowaną krawędzia TB dają szerokie możliwości wykończenia i aranżacji wnętrz. Znajdują zastosowanie praktycznie na każdym etapie prac budowlanych czy remontowych prowadzonych wewnątrz budynku. Czy znasz podstawowe zasady montażu suchej zabudowy z wykorzystaniem płyt z krawędzią TB?

 • Pokój dziecka. Jak wybrać farby do ścian w pokoju dziecięcym?

  Farby do ścian w pokoju dziecka powinny być przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia, odporne na uszkodzenia, zmywalne. Przydadzą się też dodatkowe funkcje, które, na przyklad,  pozwolą dziecku rozwijać kreatywność lub zadbają o odpowiedni poziom wilgotności w pokoju dziecięcym. Oto 5 ważnych cech farb funkcyjnych do pokoju dzieci, które warto brać pod uwagę wybierając farbę do malowania ścian.

  • komentarze (1)
   śnieżka
   W pokoju dziecięcym na pierwszym miejscu zastosować przyjazną młodemu człowiekowi farbę do wnętrz, jak Magnat Pokój Dziecka

   memek, Sobota, 21 Październik 2017 13:30:42, Odpowiedz

 • Te systemy suchej zabudowy zasługują na wyróżnienie

  Sucha zabudowa umożliwia elastyczne kształtowanie powierzchni biurowej. Sprawdź, co proponuje Tuznajdziesz.pl.

 • Farba MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA oczyszcza powietrze z formaldehydu

  Farba, która poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu

  Takie właściwości ma nowa farba do ścian MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA. Farba ma specjalnie opracowaną recepturę, dzięki której oczyszcza powietrze w pomieszczeniach z formaldechydu.

Dział Wykończenie ścian będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy planują remont oraz tych pracujących na co dzień w branży budowalnej. Uda się odnaleźć tu wszelkie informacje na teamt cementu. Który rodzaj wybrać i na jakie jego właściwości zwracać uwagę, by cieszyć się trwałością konstrukcji. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób kładzie sie tynki gipsowe, nasz dział będzie wspaniałą pomocą. Znajdziesz także wiadomości związane z montażem sufitu podwieszanego. Koniecznie odwiedź dział Wykończenie ścian

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: