Wykończenie ścian, stropów

 • Płytki gresowe Optimal 75x75 cm

  Płytki wielkoformatowe Ceramiki Paradyż

  Ceramika Paradyż wprowadza na rynek płytki wielkoformatowe 75x75 cm. Tak duży format dotyczy pięciu kolekcji płytek gresowych, ściennych i podłogowych.

 • Płyty betonowe - wzór Puzzle

  Dekoracyjne płyty betonowe Box 2

  Kolekcja Box 2 to dekoracyjne okładziny ścienne i podłogowe z betonu architektonicznego. Wystepują w formie prostokątnych i kwadratowych płyt betonowych oraz przestrzennych dekoracji ściennych. Wykończenie ścian i podłóg betonem architektonicznym to propozycja marki DekoConcrete.

 • Industrialny styl wnętrz. Beton i tynk na ścianach

  Styl industrialny nawiązujący wyglądem do wnętrz dawnych fabryk charakteryzuje się dużymi przestrzeniami, ubogą kolorystyką, surowym charakterem wyposażenia oraz brakiem jakichkolwiek elementów dekoracyjnych.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Łazienka na poddaszu. Przykładowy dobór farb i kolorów: C29 Szary Piryt i C31 Grafitowy Marmur, C45 Biały

  Malowanie poddasza - wybór farb i kolorów

  Wnętrze poddasza użytkowego jest specyficzne ze względu na dużą powierzchnię skosów, ograniczających przestrzeń. Na poddaszu zacierają się granice między tradycyjnymi ścianami pionowymi a sufitem. W tego rodzaju oryginalnym wnętrzu dobrym doradcą jest umiar, zarówno jeśli chodzi o wybór kolorów farb, ich zestawienie, jak i technikę malowania ścian.

  • komentarze (1)
   ...
   Podobają mi się Magnata chyba wszystkie odcienie szarości. Mam w sypialni dwa odcienie : kamień Księżycowy i Kamień Faraonów. Dla kontrastu niektóre elementy mam pomalowane Namiętnym Karnelianem.

   Gocha , Wtorek, 22 Wrzesień 2015 19:21:51, Odpowiedz

 • 5 pomysłów na kolor ściany w aneksie kuchennym

  Jeżeli salon połączony jest z aneksem kuchennym ważne jest, by zachować konsekwencję w stosowaniu kolorów ścian. Materiały i dodatki w kuchni powinny współgrać z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza. Oto kilka przykładów bardzo ciekawych połączeń kolorystycznych.

 • quiz

  Zabudowa poddasza płytami gipsowo-włóknowymi fermacell. TEST

  Płyty gipsowo-włóknowe dają możliwość kompleksowego wykończenia i aranżacji poddasza. Czy wiesz jak właściwie wykonać montaż płyt fermacell?

 • quiz

  Sucha zabudowa z płyt gipsowo-włóknowych TB. TEST

  Płyty gipsowo-włóknowe fermacell z frezowaną krawędzia TB dają szerokie możliwości wykończenia i aranżacji wnętrz. Znajdują zastosowanie praktycznie na każdym etapie prac budowlanych czy remontowych prowadzonych wewnątrz budynku. Czy znasz podstawowe zasady montażu suchej zabudowy z wykorzystaniem płyt z krawędzią TB?

 • Jak łączyć kolory ścian? Ciekawe pomysły na zestawienia kolorystyczne ścian

  Wybór kolorów ścian oraz rodzaju farby do malowania to podstawowe zadanie przy wykańczaniu wnętrza, a także przy odnawianiu czy remoncie. Łączenie kolorów ścian to prawdziwa sztuka. Miłośnikom niebanalnych wnętrz podpowiadamy, jak zestawiać kolory ścian.

 • Malowanie ścian. Jak łączyć dwa kolory w jednym pomieszczeniu?

  Zastosowanie dwóch różnych kolorów w jednym pomieszczeniu jest prostym zabiegiem na wydzielenie stref z różnymi funkcjami. Kolory mogą się dopełniać lub kontrastować ze sobą. Jeśli zastanawiasz się jak umiejętnie połączyć kolory przy malowaniu ścian, zobacz przykładowe aranżacje.

  • komentarze (1)
   ...
   Fajne połączenia. Ja bym sie pokusiła o połączenie dwóch odcieni i struktury. bardzo podoba mi się struktura Samum.

   Karolka, Poniedziałek, 28 Wrzesień 2015 11:37:39, Odpowiedz

 • Malowanie ścian. Zasady stosowania w aranżacji wnętrz kontrastów, kolorów intensywnych lub pastelowych

  W aranżacji wnętrz wykorzystujemy kolory, które lubimy. Coraz chętniej eksperymentujemy z kolorami ścian. Nie ma rozwiązań złych i niepoprawnych. Przede wszystkich musimy czuć się dobrze w zaprojektowanym wnętrzu. Warto jednak poznać kilka zasad stosowania i łączenia kolorów we wnętrzach.

Dział Wykończenie ścian będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich, którzy planują remont oraz tych pracujących na co dzień w branży budowalnej. Uda się odnaleźć tu wszelkie informacje na teamt cementu. Który rodzaj wybrać i na jakie jego właściwości zwracać uwagę, by cieszyć się trwałością konstrukcji. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób kładzie sie tynki gipsowe, nasz dział będzie wspaniałą pomocą. Znajdziesz także wiadomości związane z montażem sufitu podwieszanego. Koniecznie odwiedź dział Wykończenie ścian

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: