Obejrzyj webinar: "Hybrydowa farba do ścian odporna na bakterie, wirusy i pleśń. Pokaz malowania profesjonalnymi narzędziami malarskimi"

2021-04-08 14:23
Dekoracyjne malowanie scian
Autor: Getty Images

Obejrzyj webinar o profesjonalnych systemach malarskich. Podczas webinaru zobaczysz na żywo testy z różnych wymalowań. Webinar poprowadzili eksperci z wieloletnim doświadczeniem w doborze i aplikacji systemów malarskich i testowaniu narzędzi malarskich. Malujesz zawodowo? To jest webinar dla Ciebie.

Podczas webinaru eksperci zaprezentowali absolutną nowość w Polsce - Lucite® Multi Resist PRO – hybrydową farbę do ścian odporną na bakterie, wirusy i pleśń. Wszystkie właściwości farby potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami i normami. Podczas pokazu profesjonalnej aplikacji produktu wałkami ROTA® z wykorzystaniem taśmy MASQ® przeznaczonej do specjalistycznych prac malarskich można samodzielnie ocenić uzyskane efekty.

Agenda webinaru
  • Prezentacja właściwości farby Lucite® Multi Resist PRO
  • Malowanie wałkami ROTA®. Pokaz malowania farbą Lucite® Multi Resist PRO
  • Przykład zastosowania taśm specjalistycznych MASQ®

Webinar poprowadzą:

Tomasz Stefaniak - przedstawiciel techniczno-handlowy w firmie Dörken Coatings od roku 2010.

Paweł Morawski - wieloletnie doświadczenie w branży chemii budowlanej, kilkuletnie doświadczenie w produkcji i testowaniu narzędzi malarskich, obecnie key account manager do spraw RKMP, odpowiedzialny za testowanie narzędzi wraz z producentami farb.

Przemysław Bagrowski – przedstawiciel techniczno-handlowy głównego dystrybutora produktów firmy Dörken Coatings w Polsce.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej