Obejrzyj webinar: "Hybrydowa farba do ścian odporna na bakterie, wirusy i pleśń. Pokaz malowania profesjonalnymi narzędziami malarskimi"

2021-04-08 14:23
Dekoracyjne malowanie scian
Autor: Getty Images

Obejrzyj webinar o profesjonalnych systemach malarskich. Podczas webinaru zobaczysz na żywo testy z różnych wymalowań. Webinar poprowadzili eksperci z wieloletnim doświadczeniem w doborze i aplikacji systemów malarskich i testowaniu narzędzi malarskich. Malujesz zawodowo? To jest webinar dla Ciebie.

Podczas webinaru eksperci zaprezentowali absolutną nowość w Polsce - Lucite® Multi Resist PRO – hybrydową farbę do ścian odporną na bakterie, wirusy i pleśń. Wszystkie właściwości farby potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami i normami. Podczas pokazu profesjonalnej aplikacji produktu wałkami ROTA® z wykorzystaniem taśmy MASQ® przeznaczonej do specjalistycznych prac malarskich można samodzielnie ocenić uzyskane efekty.

Agenda webinaru
  • Prezentacja właściwości farby Lucite® Multi Resist PRO
  • Malowanie wałkami ROTA®. Pokaz malowania farbą Lucite® Multi Resist PRO
  • Przykład zastosowania taśm specjalistycznych MASQ®

Webinar poprowadzą:

Tomasz Stefaniak - przedstawiciel techniczno-handlowy w firmie Dörken Coatings od roku 2010.

Paweł Morawski - wieloletnie doświadczenie w branży chemii budowlanej, kilkuletnie doświadczenie w produkcji i testowaniu narzędzi malarskich, obecnie key account manager do spraw RKMP, odpowiedzialny za testowanie narzędzi wraz z producentami farb.

Przemysław Bagrowski – przedstawiciel techniczno-handlowy głównego dystrybutora produktów firmy Dörken Coatings w Polsce.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej