Kontakt z redakcją serwisu oraz w sprawie reklam

2017-11-20 13:20

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą wiadomości e-mail

Zespół redakcyjny serwisu muratorplus.pl:

Dział Biznes 
Monika Czechowska - mczechowska@grupazpr.pl, tel. 0 22 590 55 47

Dział Technika
Marta Balcerowska - mbalcerowska@grupazpr.pl, tel. 0 22 590 51 51

Dział Inwestycje
Marzena Sarniewicz - msarniewicz@grupazpr.pl

 

Wydawca grupy serwisów budowlanych dla profesjonalistów
Dominika Merek - dmerek@grupazpr.pl, tel. 0 22 590 51 28

Współpraca marketingowa, patronaty medialne
Irena Walczak - iwalczak@grupazpr.pl, 0 22 590 53 13

 

Biuro Reklamy
Manager Sprzedaży Obszaru On-line : Monika Kowalska
tel. (0-22) 590 53 56, 0 668 431 708
e-mail: mokowalska@grupazpr.pl

Koordynator ds. sprzedaży miesięcznika Architektura-murator i reklamy internetowej na stronę architektura.muratorplus.pl
Krystyna Brzozowska
tel. (0-22) 590 53 25, 0 602 291 59
e-mail: kbrzozowska@grupazpr.pl

Nasz serwis należy do sieci reklamowej IDMnet – Budowia.

Jeśli chcesz, aby Twoja reklama trafiła do optymalnie sprofilowanej grupy zainteresowanej branżą budowlaną? Napisz: reklama@budowia.pl

Kontakt w sprawie reklamy dla agencji i domów mediowych. Napisz do działu agencyjnego: agencje@budowia.pl

Time Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie,  04-190 Warszawa, ul. Jubilerska 10, NIP: 526-10-04-620, REGON:010750727,  wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000295857, kapitał zakładowy (opłacony w całości) 25 070 000,00 złotych

Za treść ogłoszeń Redakcja ponosi odpowiedzialność w granicach wskazanych w ust. 2 art. 42 ustawy Prawo prasowe.

Wszystkie materiały są objęte prawem autorskim. Przedruk materiałów w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek języku bez wcześniejszej pisemnej zgody Wydawcy jest zabroniony.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy I Producenta Bazy Danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.