Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Ochrona osób i mienia

 • Inteligentny kask na budowie Generation Park

  Rewolucja w bezpieczeństwie na budowach? Pierwszy inteligentny kask, który monitoruje parametry pracy

  Jest szansa, że na budowach będzie bezpieczniej. Właśnie wchodzi w fazę testów innowacyjny kask ochronny. Wygląda jak tradycyjny, a tak naprawdę naszpikowany jest czujnikami, które w razie niebezpiecznego zdarzenia zaalarmują biuro budowy, ale nie tylko.

 • Dron z funkcją termowizji umożliwia kompleksową diagnostykę budynku

  Dron z kamerą termowizyjną na pokładzie

  Parrot Bebop-Pro Thermal to nowy dron z zaawansowanym systemem termowizji. Wyposażony w kamerę rejestrującą obraz Full HD oraz kamerę termowizyjną, przeznaczony jest między innymi dla branży budowlanej oraz służb publicznych, takich jak np. straż pożarna.

 •  Building Integration System (BIS) w nowej wersji 4.5

  Nowa wersja systemu kontroli dostępu i dozoru wizyjnego. Oprogramowanie Building Integration System (BIS) 4.5

  Lepiej zabezpieczona i łatwiejsza w obsłudze kontrola dostępu, integracja nowych systemów dozoru wizyjnego i sygnalizacji pożaru i DSO, audyt zmian dokonywanych w konfiguracji. Bosch zaktualizował oprogramowanie Building Integration System (BIS) do wersji 4.5.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Czujnik Sensepoint

  Detektor gazu z technologią Bluetooth

  Sensepoint XCL to detektor monitorujący niebezpieczne poziomy gazów, takich jak: amoniak, tlenek węgla (czadu), siarkowodór, dwutlenek azotu. Czujnik jest nowością Honeywell i służy zapewnieniu bezpieczeństwa głównie w zakładach pracy. Detektor gazu współpracuje ze smartfonami.

 • fotogaleria Bramki szybkie, wysuwane SpeedStile FP wyróznia ergonomiczny design, intuicyjny interfejs, różnorodność materiałów i wykończeń, duży wybór ustawień parametrów dla operacji niestandardowych

  Bramki kontroli dostępu w obiektach biurowych

  Bramki szybkie SpeedStile zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz przepustowość do 40 osób na minutę. Zapobiegają nieautoryzowanym przejściom osób nieupoważnionych do stref, do których dostęp powinien być limitowany. Przeznaczeniem szybkich bramek uchylnych są nowoczesne budynki biurowe, w których systemy kontroli dostępu w połączeniu z estetyką wykonania i dopasowania do wystroju wnętrza biurowca mają istotne znaczenie.

 • Kontrola dostępu w budynku biurowym - bramki uchylne SpeedStile FLs

  Bramki uchylne SpeedStile FLs w budynkach biurowych

  Zarówno architekci, jak i specjaliści odpowiedzialni za kontrolę dostępu muszą z wielką uwagą przyjrzeć się efektywności zarządzania przepływem osób poruszających się na terenie chronionego obiektu, zwłaszcza biurowego. Czy istnieje możliwość zachowania równowagi między właściwym poziomem bezpieczeństwa w budynku biurowym a estetyką aranżacji jego wnętrza?

 • Drzwi antywłamaniowe w standardzie klasy RC 3

  Aluminiowe drzwi zewnętrzne w standardzie klasy RC 3

  Drzwi zewnętrzne są najczęściej pierwszą, forsowaną przez włamywaczy barierą. W ofercie drzwi aluminiowych firmy Hörmann antywłamaniowość w klasie RC 3 nie jest już dodatkową opcją, ale standardem.

  • komentarze (1)
   drzwi aluminiowe
   no i niech malkontenci, którzy kręcą nosem, bo uważają, że cena wyższa niż w sieciówkach to fanaberia - przekonają się teraz sami, za co jest ta cena! Kochani, nie ma sie co oszukiwać: JAKOŚĆ musi kosztować. To są technologie i nic na to nie poradzimy. Zresztą wybór należy do nas tak naprawdę: zawsze jeszcze zamiast solidnych TermoCarbonów z płytą drzwiową grubości 100 mm i zabezpieczeniami klasy RC 3 można postawić na dyktę i skobel :))) Tylko po co.

   krajewska, Środa, 26 Kwiecień 2017 20:05:36, Odpowiedz

 • Telefon RTX8830

  Telefon RTX8830 z funkcją ochrony użytkownika

  Model telefonu RTX8830 powstał z myślą o ekstremalnych warunkach pracy, np. na budowie, w zakładach produkcyjnych czy magazynach. Odporność na skrajne temperatury, wstrząsy, upadek z wysokości, hałas, automatyczny system alarmowy w razie zagrożenia, to tylko niektóre właściowści urządzenia firmy Kontel.

Serdecznie zapraszamy do działu Ochrona osób i mienia, w którym znaleźć można różnego typu kamery zewnętrzne oraz bezprzewodowe, działające nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Jeśli interesuje Cię kwestia bezpieczeństwa, a także nowości w zakresie ochrony zarówno ludzi, jak i ich inwentarza, koniecznie zajrzyj do naszego działu. Znajdują sie tu najróżniejsze systemy alarmowe. Ich przegląd ułatwi Ci dokonanie właściwego wyboru. Liczne artykuły i informacje. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: