Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Ochrona osób i mienia

 • Czujnik Sensepoint

  Detektor gazu z technologią Bluetooth

  Sensepoint XCL to detektor monitorujący niebezpieczne poziomy gazów, takich jak: amoniak, tlenek węgla (czadu), siarkowodór, dwutlenek azotu. Czujnik jest nowością Honeywell i służy zapewnieniu bezpieczeństwa głównie w zakładach pracy. Detektor gazu współpracuje ze smartfonami.

 • fotogaleria Bramki szybkie, wysuwane SpeedStile FP wyróznia ergonomiczny design, intuicyjny interfejs, różnorodność materiałów i wykończeń, duży wybór ustawień parametrów dla operacji niestandardowych

  Bramki kontroli dostępu w obiektach biurowych

  Bramki szybkie SpeedStile zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz przepustowość do 40 osób na minutę. Zapobiegają nieautoryzowanym przejściom osób nieupoważnionych do stref, do których dostęp powinien być limitowany. Przeznaczeniem szybkich bramek uchylnych są nowoczesne budynki biurowe, w których systemy kontroli dostępu w połączeniu z estetyką wykonania i dopasowania do wystroju wnętrza biurowca mają istotne znaczenie.

 • Kontrola dostępu w budynku biurowym - bramki uchylne SpeedStile FLs

  Bramki uchylne SpeedStile FLs w budynkach biurowych

  Zarówno architekci, jak i specjaliści odpowiedzialni za kontrolę dostępu muszą z wielką uwagą przyjrzeć się efektywności zarządzania przepływem osób poruszających się na terenie chronionego obiektu, zwłaszcza biurowego. Czy istnieje możliwość zachowania równowagi między właściwym poziomem bezpieczeństwa w budynku biurowym a estetyką aranżacji jego wnętrza?

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Drzwi antywłamaniowe w standardzie klasy RC 3

  Aluminiowe drzwi zewnętrzne w standardzie klasy RC 3

  Drzwi zewnętrzne są najczęściej pierwszą, forsowaną przez włamywaczy barierą. W ofercie drzwi aluminiowych firmy Hörmann antywłamaniowość w klasie RC 3 nie jest już dodatkową opcją, ale standardem.

  • komentarze (1)
   drzwi aluminiowe
   no i niech malkontenci, którzy kręcą nosem, bo uważają, że cena wyższa niż w sieciówkach to fanaberia - przekonają się teraz sami, za co jest ta cena! Kochani, nie ma sie co oszukiwać: JAKOŚĆ musi kosztować. To są technologie i nic na to nie poradzimy. Zresztą wybór należy do nas tak naprawdę: zawsze jeszcze zamiast solidnych TermoCarbonów z płytą drzwiową grubości 100 mm i zabezpieczeniami klasy RC 3 można postawić na dyktę i skobel :))) Tylko po co.

   krajewska, Środa, 26 Kwiecień 2017 20:05:36, Odpowiedz

 • Telefon RTX8830

  Telefon RTX8830 z funkcją ochrony użytkownika

  Model telefonu RTX8830 powstał z myślą o ekstremalnych warunkach pracy, np. na budowie, w zakładach produkcyjnych czy magazynach. Odporność na skrajne temperatury, wstrząsy, upadek z wysokości, hałas, automatyczny system alarmowy w razie zagrożenia, to tylko niektóre właściowści urządzenia firmy Kontel.

 • Czujnik dymu

  Czujniki ciepła i dymu Hager

  Firma Hager opracowała urządzenia do ochrony przeciwpożarowej. Są to czujniki dymu i ciepła, generujące sygnały alarmowe zarówno dźwiękowe, jak i optyczne.

 • Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Skanska SA

  Zabezpieczenia przeciwpożarowe w placówkach medycznych

  Ustawa o ochronie przeciwpożarowej określa ochronę przeciwpożarową jako realizację przedsięwzięć mających na celu zabezpieczenie życia, zdrowia i mienia lub środowiska przed pożarem, klęską żywiołową bądź innym miejscowym zagrożeniem poprzez: zapobieganie ich powstaniu i rozprzestrzenianiu się, zapewnienie sił i środków do ich zwalczania, a także prowadzenie działań ratowniczych.

 • Na jakie błędy przy odbiorach budynków napotykają służby PSP?

  Zgodnie z art. 56 Prawa budowlanego inwestor, wobec którego nałożono obowiązek uzyskania pozwolenia na użytkowanie budynku, zobligowany jest do powiadomienia o zakończeniu budowy i zamiarze użytkowania budynku odpowiednie organy, m.in. Państwową Straż Pożarną, która zajmuje stanowisko w sprawie zgodności inwestycji z projektem budowlanym. Przedstawiamy metodologię postępowania służb PSP odnośnie uzyskania pozwolenia na użytkowanie budynku oraz najczęściej spotykane nieprawidłowości przy tego typu odbiorach.

Serdecznie zapraszamy do działu Ochrona osób i mienia, w którym znaleźć można różnego typu kamery zewnętrzne oraz bezprzewodowe, działające nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Jeśli interesuje Cię kwestia bezpieczeństwa, a także nowości w zakresie ochrony zarówno ludzi, jak i ich inwentarza, koniecznie zajrzyj do naszego działu. Znajdują sie tu najróżniejsze systemy alarmowe. Ich przegląd ułatwi Ci dokonanie właściwego wyboru. Liczne artykuły i informacje. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: