Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Hydroizolacje

 • ALSAN® 770 TX jako izolacja lądowiska dla helikopterów sanitarnych w Marigny we Francji

  Uszczelnianie i naprawa dachu płynnymi żywicami ALSAN® PMMA

  System ALSAN® FLASHING jest unikalnym systemem hydroizolacji przeznaczonym do naprawy dachu, wykonywania wszelkiego rodzaju obróbek narożnikowych oraz wykończeń dachu, w miejscach trudno dostępnych, z ograniczeniem dostępu ognia lub przy łączeniu różnorodnych materiałów budowlanych. Dzięki polimeryzacji scala trwale tak odmienne materiały, jak twarde PVC i beton, papę i EPDM.

 • Przy wyborze izolacji należy się upewnić, że produkt jest certyfikowany, co gwarantuje odpowiednią jakość. ALSAN® FLASHING uzyskał Europejską Aprobatę Techniczną oraz znak CE, a także certyfikat Niemieckiego Instytutu Planowania Krajobrazu FLL

  Masa żywiczna ALSAN® FLASHING - izolacja systemowa do miejsc szczególnie wymagających

  Izolacja, która znacznie ułatwia wykonanie wszelkich obróbek w miejscach trudno dostępnych. Pozwala naprawić dach pokryty papą bitumiczną lub z płyt warstwowych bez konieczności utylizacji starej papy lub wymiany korodujących płyt. Zapewnia ciągłość prac wykonawczych nawet przy wysokiej wilgotności i zmiennej temperaturze. Izolacja o ponadprzeciętnej trwałości i zdolności do uszczelniania połączeń z różnych materiałów. Masa żywiczna  ALSAN® FLASHING to prawdziwie innowacyjny produkt.

 • Budowa płyty brodzikowej

  Płyty brodzikowe Ultrament

  Płyty brodzikowe Ultrament dają możliwość zabudowy brodzika prysznicowego. Pełnią jednocześnie funkcję hydroizolacji.

 • Budynek wykonywano metodą up and down (jednoczesne prowadzenie prac nadziemnych i podziemnych)

  Dworzec kolejowy Łódź Fabryczna - rozwiązania hydroizolacyjne

  Dworzec Łódź Fabryczna jest jednym z największych w Europie, a jednocześnie największym i najnowocześniejszym w Polsce. Realizacja inwestycji ma wpłynąć na rozwój miasta i regionu. Jakie były największe trudności przy realizacji dworca? Przykładowe to wstrzymanie ruchu na czas remontu, wybranie gruntu spod stropu i jego wywóz, umożliwienie prowadzenia prac nadziemnych i podziemnych w tym samym czasie, ale także problem naporu wód gruntowych, co warunkowało zastosowanie odpowiednich materiałów i technologii hydroizolacyjnych.

 • Pałac Młodziejowskiego, obecnie siedziba Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka (ODIHR)

  Proces oraz sposoby osuszania zawilgoconych przegród budowlanych

  Termin „osuszanie budynków” powinien być rozumiany jako zespół czynności technicznych i technologicznych, powodujących trwałe zmniejszenie poziomu zawilgocenia ścian (najczęściej do 3-6% wilgotności masowej), które umożliwia prowadzenie dalszych prac budowlanych lub konserwatorskich, a następnie właściwą eksploatację obiektów.

 • fot. 6. ... lub w ścianach

  Technologia „białej wanny” a tradycyjne hydroizolacje

  Większość obiektów inżynierskich, niezależnie od ich konstrukcji i technologii realizacji, podlega takim samym wymogom izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej. Coraz większą popularność, jako system zabezpieczenia przeciwwodnego, zyskuje technologia „białej wanny”, która opiera się głównie na zapewnieniu wodoszczelności obiektu w oparciu o beton wodoszczelny.

 • Masa uszczelniająca Sopro DSF® 523

  Zaprawa uszczelniająca Sopro DSF® 523

  Sopro DSF® 523 to jednoskładnikowa, cementowa masa uszczelniająca przeznaczona do wykonywania izolacji przeciwwodnej, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, na ścianach i podłogach.

 • Multi Izolacja Speed Ultrament

  Multi Izolacja Speed Ultrament

  Multi Izolacja Speed marki Ultrament to elastyczna masa uszczelniająca przeznaczona do izolacji przeciwwodnej i przeciwwilgociowej.

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób zabezpieczyć swój dom, biuro czy tez inny budynek przed wilgocią, koniecznie odwiedź nasz dział Hydroizolacje, w którym znajdziesz wiele interesujących metod ochrony pomieszczeń przed niekorzystnym wpływem wody. W naszym dziale przeczytasz także, w jaki sposób osuszyć dom dotknięty powodzią. Odnszukasz również aertykuły specjalistów radzących, aby wykonać odpowiednią izolację fundamentów. Nasz dział będzie dla Ciebie nieocenioną pomocą. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: