Hydroizolacje

 • Masa uszczelniająca Sopro DSF® 523

  Zaprawa uszczelniająca Sopro DSF® 523

  Sopro DSF® 523 to jednoskładnikowa, cementowa masa uszczelniająca przeznaczona do wykonywania izolacji przeciwwodnej, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, na ścianach i podłogach.

 • Multi Izolacja Speed Ultrament

  Multi Izolacja Speed Ultrament

  Multi Izolacja Speed marki Ultrament to elastyczna masa uszczelniająca przeznaczona do izolacji przeciwwodnej i przeciwwilgociowej.

 • Szybki Grunt, Masa Szpachlowa oraz Szybka Powłoka - seria mas polimerowo-bitumicznych EVOMER TYTAN  Professional

  EVOMER - masy polimerowo-bitumicznne TYTAN Professional dla dekarzy

  EVOMER Szybki Grunt, EVOMER Masa Szpachlowa oraz EVOMER Szybka Powłoka to nowe produkty Seleny tworzące linię mas polimerowo-bitumicznych TYTAN Professional. Produkty przeznaczone są do prac dekarskich.

 • Warsaw Spire. Jak wykonano izolację wodochronną?

  Główny budynek kompleksu Warsaw Spire to wieżowiec mierzący wraz z masztem 220 metrów, sąsiadują z nim dwa mniejsze biurowce, każdy o wysokości 55 metrów. Pomiędzy budynkami założono ogólnodostępną przestrzeń z zielenią miejską, niewielką galerią sztuki i sztuczną „rzeką”. Do tak wymagającej inwestycji należało zastosować sprawdzone rozwiązania.

 • Izolacja wodochronna na centralnym odcinku II linii metra w Warszawie

  Centralny odcinek II linii metra ma na razie 6 kilometrów i 7 stacji. Docelowo II linia ma mieć 31 kilometrów i składać się z 27 stacji. Stacje centralnego odcinka umiejscowiono na głębokości od 13 do 23 m. Przy realizacji takich inwestycji poza samą konstrukcją bardzo istotna jest izolacja i zabezpieczenie budowy przed wpływem wód gruntowych.

 • 5 błędów w hydroizolacji fundamentów. Prawidłowe wykonanie i sposób naprawy

  Przecieki w izolacjach i wilgoć na ścianach to zmora właścicieli domów. Podpowiadamy, jak ich uniknąć, a w razie konieczności – jak je naprawić.

 • Zaprawa hydroizolacyjna Hydroizolacja-2K

  Zaprawa izolacyjna Hydroizolacja-2K

  Hydroizolacja-2K to specjalistyczna zaprawa do wykonywania izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej, zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz. Producentem zaprawy hydroizolacyjnej jest Den Braven.

 • System izolacji tarasu/balkonu

  Tytan Hydro 2K - hydroizolacja tarasu i balkonu

  Selena wprowadziła dwuskładnikową zaprawę cementową Tytan Hydro 2K do wykonywania elastycznej izolacji przeciwwodnej tarasu czy balkonu. Zaprawa cementowa sprawdza się jako powłoka uszczelniająca pod płytkami ceramicznymi i kamiennymi.

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób zabezpieczyć swój dom, biuro czy tez inny budynek przed wilgocią, koniecznie odwiedź nasz dział Hydroizolacje, w którym znajdziesz wiele interesujących metod ochrony pomieszczeń przed niekorzystnym wpływem wody. W naszym dziale przeczytasz także, w jaki sposób osuszyć dom dotknięty powodzią. Odnszukasz również aertykuły specjalistów radzących, aby wykonać odpowiednią izolację fundamentów. Nasz dział będzie dla Ciebie nieocenioną pomocą. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: