Hydroizolacje

 • Zaprawa hydroizolacyjna Hydroizolacja-2K

  Zaprawa izolacyjna Hydroizolacja-2K

  Hydroizolacja-2K to specjalistyczna zaprawa do wykonywania izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej, zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz. Producentem zaprawy hydroizolacyjnej jest Den Braven.

 • System izolacji tarasu/balkonu

  Tytan Hydro 2K - hydroizolacja tarasu i balkonu

  Selena wprowadziła dwuskładnikową zaprawę cementową Tytan Hydro 2K do wykonywania elastycznej izolacji przeciwwodnej tarasu czy balkonu. Zaprawa cementowa sprawdza się jako powłoka uszczelniająca pod płytkami ceramicznymi i kamiennymi.

 • Izolacja wzmocniona budynku posadowionego w gruntach o niekorzystnych warunkach gruntowo-wodnych, złożona z dwóch warstw papy FUNDAMENT 4,0 Szybki Profil SBS. Zastosowano dodatkowo ściankę dociskową, która zapobiega ewentualnemu osuwaniu się izolacji pionowej oraz dociska połączenie izolacji pionowej ściany fundamentowej oraz izolacji poziomej ławy fundamentowej

  Uwaga na błędy w izolacji funadamentów!

  Woda gruntowa potrafi znaleźć najmniejszą szczelinę i przedostać się do wnętrza piwnic, zawilgocić ściany fundamentowe, doprowadzić do powstania grzybów i pleśni wewnątrz budynku. Dlatego ogromnie ważne jest, aby wykonawca nie popełnił błędów podczas wykonania izolacji fundamentów.

 • Odrestaurowana ceglana elewacja Muzeum Śląska

  Hydroizolacja fundamentów i renowacja elewacji nowego gmachu Muzeum Śląskiego

  Na początku 2014 roku Muzeum Śląskie przeniosło się do nowej siedziby, wybudowanej na poprzemysłowym terenie dawnej kopalni węgla kamiennego „Katowice”. Jak przebiegały prace renowacyjne?

 • Porównanie technologii Szybki Syntan SBS® z zastosowaniem pap z rodziny Wentylacja ze starą metodą

  Papy produkowane w technologii Szybki Syntan SBS® służą do renowacji zawilgoconych dachów płaskich zastępując tradycyjne rozwiązanie z wykorzystaniem papy perforowanej i kominków wentylacyjnych.

 • System Bezpieczny Fundament Icopal. Mata drenarska Icodren 10 Szybki Drenaż SBS®

  Mata drenarska Icodren 10 Szybki Drenaż® SBS służy do zabezpieczenia podziemnych części konstrukcji inżynierskich, ścian fundamentów, piwnic, suteren i garaży podziemnych przed wpływem wilgoci i wody.

 • Syntetyczna Membrana Icopal Fundament 1250

  Ten rodzaj membrany wykorzystywany jest do izolacji przeciwwodnej oraz przeciwwilgociowej, m.in. ścian i ław fundamentowych, wylewek oraz podłóg. Dzięki warstwowej budowie membrana jest odporna na większość występujących powszechnie substancji chemicznych.

 • Papa Fundament Antyradon 4,0 Szybki Profil® SBS

  Papę FUNDAMENT ANTYRADON 4,0 Szybki Profil® SBS poleca się do wykonywania bariery antyradonowej oraz izolacji przeciwwodnych w konstrukcjach ścian fundamentowych oraz do izolacji poziomej podłóg lub płyt fundamentowych posadowionych w gruncie, w celu zabezpieczenia przed wodą, wywierającą ciśnienie hydrostatyczne, przechodzącą z gruntu do wnętrza lub z jednej części konstrukcji do innej.

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób zabezpieczyć swój dom, biuro czy tez inny budynek przed wilgocią, koniecznie odwiedź nasz dział Hydroizolacje, w którym znajdziesz wiele interesujących metod ochrony pomieszczeń przed niekorzystnym wpływem wody. W naszym dziale przeczytasz także, w jaki sposób osuszyć dom dotknięty powodzią. Odnszukasz również aertykuły specjalistów radzących, aby wykonać odpowiednią izolację fundamentów. Nasz dział będzie dla Ciebie nieocenioną pomocą. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: