Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Hydroizolacje

 • Budowa płyty brodzikowej

  Płyty brodzikowe Ultrament

  Płyty brodzikowe Ultrament dają możliwość zabudowy brodzika prysznicowego. Pełnią jednocześnie funkcję hydroizolacji.

 • Pałac Młodziejowskiego, obecnie siedziba Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka (ODIHR)

  Proces oraz sposoby osuszania zawilgoconych przegród budowlanych

  Termin „osuszanie budynków” powinien być rozumiany jako zespół czynności technicznych i technologicznych, powodujących trwałe zmniejszenie poziomu zawilgocenia ścian (najczęściej do 3-6% wilgotności masowej), które umożliwia prowadzenie dalszych prac budowlanych lub konserwatorskich, a następnie właściwą eksploatację obiektów.

 • fot. 6. ... lub w ścianach

  Technologia „białej wanny” a tradycyjne hydroizolacje

  Większość obiektów inżynierskich, niezależnie od ich konstrukcji i technologii realizacji, podlega takim samym wymogom izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej. Coraz większą popularność, jako system zabezpieczenia przeciwwodnego, zyskuje technologia „białej wanny”, która opiera się głównie na zapewnieniu wodoszczelności obiektu w oparciu o beton wodoszczelny.

 • Do renowacji gdańskiej kamienicy wykorzystano produkty marki Optolith

  Renowacja. Jak zabezpieczyć budynek przed wilgocią?

  Zabezpieczenie budynku przed wilgocią jest jednym z istotniejszych etapów budowy obiektu. Zabieg ten jest również ważny podczas remontów czy renowacji budynków.

 • Masa uszczelniająca Sopro DSF® 523

  Zaprawa uszczelniająca Sopro DSF® 523

  Sopro DSF® 523 to jednoskładnikowa, cementowa masa uszczelniająca przeznaczona do wykonywania izolacji przeciwwodnej, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, na ścianach i podłogach.

 • Multi Izolacja Speed Ultrament

  Multi Izolacja Speed Ultrament

  Multi Izolacja Speed marki Ultrament to elastyczna masa uszczelniająca przeznaczona do izolacji przeciwwodnej i przeciwwilgociowej.

 • Szybki Grunt, Masa Szpachlowa oraz Szybka Powłoka - seria mas polimerowo-bitumicznych EVOMER TYTAN  Professional

  EVOMER - masy polimerowo-bitumicznne TYTAN Professional dla dekarzy

  EVOMER Szybki Grunt, EVOMER Masa Szpachlowa oraz EVOMER Szybka Powłoka to nowe produkty Seleny tworzące linię mas polimerowo-bitumicznych TYTAN Professional. Produkty przeznaczone są do prac dekarskich.

 • Warsaw Spire. Jak wykonano izolację wodochronną?

  Główny budynek kompleksu Warsaw Spire to wieżowiec mierzący wraz z masztem 220 metrów, sąsiadują z nim dwa mniejsze biurowce, każdy o wysokości 55 metrów. Pomiędzy budynkami założono ogólnodostępną przestrzeń z zielenią miejską, niewielką galerią sztuki i sztuczną „rzeką”. Do tak wymagającej inwestycji należało zastosować sprawdzone rozwiązania.

Jeśli nie wiesz, w jaki sposób zabezpieczyć swój dom, biuro czy tez inny budynek przed wilgocią, koniecznie odwiedź nasz dział Hydroizolacje, w którym znajdziesz wiele interesujących metod ochrony pomieszczeń przed niekorzystnym wpływem wody. W naszym dziale przeczytasz także, w jaki sposób osuszyć dom dotknięty powodzią. Odnszukasz również aertykuły specjalistów radzących, aby wykonać odpowiednią izolację fundamentów. Nasz dział będzie dla Ciebie nieocenioną pomocą. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: