adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Dachy

 • Okrągłe okno dachowe z oferty Fakro

  Nietypowe okna dachowe. Jakie mogą mieć kształty?

  Zdarza się, że architektura budynku, konstrukcja dachu i jego kształt wymagają zastosowania okien nietypowych. Okna nietypowe rzadko co prawda widuje się na dachach budynków, ale warto wiedzieć, że producenci okien dachowych dają takie możliwości.

 • Folia, która działa jak klimatyzacja domowa i to bez użycia prądu

  Czy klimatyzacja domowa doczekała się poważnej konkurencji? Amerykańscy inżynierowie wynaleźli materiał, który zastosowany np. w formie folii dachowej, ma zdolność chłodzenia wnętrza budynku bez zużycia energii elektrycznej czy wody.

 • Lukarna z okien dachowych zapewnia więcej przestrzeni i światła na poddaszu

  Lukarna z okien dachowych - nowy projekt VELUX

  Projektanci firmy VELUX opracowali nowe rozwiązanie lukarny. Polega ono na montażu okien dachowych w formie lukarny, który umożliwia specjalny zestaw montażowy.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Blachodachówka GERARD DIAMANT®

  Pokrycia dachowe z posypką skalną - przegląd rozwiązań

  Blachodachówka z posypką skalną AHI Roofing to połączenie tradycyjnego wzornictwa z nowoczesną technologią produkcji pokrycia dachowego. Sześć modeli blachodachówki, z kórych każda oferowana jest w kilkunastu kolorach, to oferta dająca duże możliwości projektowania dachu.

 • Blachodachówki Gerard Roofing Systems są odporne na ekstremalne warunki atmosferyczne

  Dach z kruszywem skalnym - specyfika pokrycia dachowego

  Na rynku dostępne jest pokrycie dachowe, które łączy zalety ceramicznych pokryć dachowych i blachodachówki. To blachodachówka wykończona naturalnym kryszywem skalnym. Dzięki komplilacji odpowiednich materiałów oraz technologii produkcji, materiał ten uzyskuje wyjątkowe właściwości.

 • quiz

  Wykończenie dachu. TEST dla dekarzy

  Poprawna budowa i wykończenia dachu wiąże się zarówno z fachową wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną, w tym umiejętnością precyzyjnej i starannej pracy. Proponujemy krótki test ze znajomości sztuki dekarskiej.

 • quiz

  Twarda obróbka komina. TEST dla dekarzy

  Obróbkę komina z blachy można wykonać przy każdym rodzaju pokrycia dachu. Jest to najtrwalszy sposób na uszczelnienie komina. SPRAWDŹ, czy znasz podstawowe zasady wykonania obróbki tą metodą!

 • quiz

  Sprawdź swoją wiedzę o dachu ceramicznym. QUIZ

  Układanie pokrycia dachowego z dachówek ceramicznych wymaga przestrzegania pewnych zasad. Sprawdź, czy je znasz? Rozwiąż QUIZ.

 • Montaż blachodachówki modułowej z posypką ceramiczną

  Blachodachówka modułowa z posypką ceramiczną wymaga fachowego, zgodnego ze sztuką dekarską montażu. Przedstawiamy instrukcję montażu tego pokrycia dachowego.

 • BUDMA 2017 – TURBO DEKARZ

  W programie imprez towarzyszących targom BUDMA 2017 znalazły się otwarte zawody dekarskie – TURBO DEKARZ. Ich organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Dekarzy (PSD), które do udziału w tych zmaganiach zaprasza dekarzy, blacharzy i cieśli, bo to znakomita okazja do sprawdzenia swoich umiejętności. Atrakcje u dekarzy będą trwały przez wszystkie dni targowe, od wtorku 7 lutego do piątku 10 lutego.

 • Aprobata FM dla materiałów izolacyjnych i zakładów produkcyjnych Paroc

  Izolacje budowlane Paroc z Aprobatą FM

  Izolacje budowlane Paroc do dachów płaskich z grupy Paroc ROS i Paroc ROB uzyskały międzynarodową Aprobatę FM 4470, dotyczącą bezpieczeństwa pożarowego.

W dziale Dachy możesz dowiedzieć się, w jaki sposób w bezpieczny sposób usunąć niekorzystnie wpływający na zdrowie azbest. Jeśli nie wiesz, jak ocieplić dach lub które pokrycie dachowe wybrać, dział ten będzie dla Ciebie idealny. Możesz przeczytać także inowacyjnym rozwiązaniu takim jak ogrody projektowane na dachach płaskich, które cieszą się ostatnimi czasy sporą popularnością. Muratorplus.pl pozwoli Ci także zdobyć wiedzę na temat rodzajów orynnowania. Serdecznie zapraszamy!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: