adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Dachy

 • BUDMA 2017 – TURBO DEKARZ

  W programie imprez towarzyszących targom BUDMA 2017 znalazły się otwarte zawody dekarskie – TURBO DEKARZ. Ich organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Dekarzy (PSD), które do udziału w tych zmaganiach zaprasza dekarzy, blacharzy i cieśli, bo to znakomita okazja do sprawdzenia swoich umiejętności. Atrakcje u dekarzy będą trwały przez wszystkie dni targowe, od wtorku 7 lutego do piątku 10 lutego.

 • Aprobata FM dla materiałów izolacyjnych i zakładów produkcyjnych Paroc

  Izolacje budowlane Paroc z Aprobatą FM

  Izolacje budowlane Paroc do dachów płaskich z grupy Paroc ROS i Paroc ROB uzyskały międzynarodową Aprobatę FM 4470, dotyczącą bezpieczeństwa pożarowego.

 • Powłoka Pladur® Relief iceCrystal

  Blachodachówka z powłoką Pladur® Relief iceCrystal - z mieniącymi się kryształkami

  Powłokę Pladur® Relief iceCrystal wyróżniają mieniące się punkciki przypominające kryształki lodu. Powłokę blachy dachowej opatentowała firma Blachotrapez i stosuje ją na blachodachówce Germania Simetric.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Płyty izolacyjne TAURUS i TUP w zestawie "100" mają grubość 5 cm

  Izolacja dachu płaskiego w budynku jednorodzinnym

  Dach płaski jest coraz bardziej popularny w budownictwie jednorodzinnym. Aby dach płaski właściwie pełnił swoje funkcje i był bezpieczny w użytkowaniu, ważny jest wybór materiału izolacyjnego o określonych właściwościach. System izolacji cieplnej do dachów płaskich w budynkach jednorodzinnych opracował Isover. Warstwową izolację cieplną bazującą na płytach z wełny mineralnej szklanej stosuje się bezpośrednio pod pokrycie z papy, membrany PVC i EPDM.

 • Pierwszą warstwę maty ISOVER umieszczamy między krokwiami, montując ją na lekki wcisk

  Jak uniknąć błędów przy ocieplaniu poddasza użytkowego

  Właściwie zaizolowane poddasze oznacza nie tylko komfort cieplny, ale także akustyczny. Materiałem do izolacji poddasza, który skutecznie chroni przed ucieczką ciepła, a także dobrze tłumi dźwięki jest wełna szklana. Za najlepszy sposób docieplenia poddasza uważa się obecnie dwuwarstwowe ocieplenie z wełny mineralnej. W jaki sposób fachowo ocieplić poddasze użytkowe wełną mineralną?

  • komentarze (9)
   Montarz okna dachowego
   Polecam innym ten artykuł. I zachęcam do zapoznania się jeszcze z prawidłowym osadzaniem okna dachowego żeby uniknąć kłopotów. Wiem coś o tym. <a href="www.mark-brzesko.pl">Wykończenia wnętrz</url></a href>

   mark-brzesko, Środa, 05 Listopad 2014 06:29:27, Odpowiedz

 • quiz

  Wykończenie dachu. TEST dla dekarzy

  Poprawna budowa i wykończenia dachu wiąże się zarówno z fachową wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną, w tym umiejętnością precyzyjnej i starannej pracy. Proponujemy krótki test ze znajomości sztuki dekarskiej.

 • quiz

  Twarda obróbka komina. TEST dla dekarzy

  Obróbkę komina z blachy można wykonać przy każdym rodzaju pokrycia dachu. Jest to najtrwalszy sposób na uszczelnienie komina. SPRAWDŹ, czy znasz podstawowe zasady wykonania obróbki tą metodą!

 • quiz

  Sprawdź swoją wiedzę o dachu ceramicznym. QUIZ

  Układanie pokrycia dachowego z dachówek ceramicznych wymaga przestrzegania pewnych zasad. Sprawdź, czy je znasz? Rozwiąż QUIZ.

 • Dachówki ceramicze, cementowe czy blacha? Najpopularniejsze pokrycia dachowe 2016

  Jaki rodzaj pokrycia dachowego najchętniej wybierają Polacy? Których producentów materiały na dach są najczęściej kupowane? Na te m.in. pytania odpowiadali respondenci firmy badawczej PMR, przygotowującej raport „Rynek pokryć dachowych w Polsce 2016 – Prognozy rozwoju na lata 2016-2021". Prezentujemy wyniki. 

 • Dach hali sportowej Orlen Arena

  ProPlan - oprogramowanie do optymalizacji projektów dachów

  ProPlan to oprogramowanie pracujące w środowisku AutoCad Architecture, umożliwiające przygotowanie specyfikacji projektów dachów. Rozwiązanie przygotowała firma Protan.

 • Zuzanna Podwysocka, redaktor miesięcznika "Murator", konferencja budowlana   MURATORA  "Projektowanie budynk&oacute;w od 2017 roku", 16 listopada 2016,   Warszawa

  Izolowanie dachów skośnych zgodnie z przepisami obowiązującymi od 2017 – przegląd rozwiązań. WIDEO

  Na przykładzie konstrukcji dachu, Zuzanna Podwysocka, redaktorka miesięcznika „Murator”, zaprezentowała zależność grubości warstwy izolacji od rodzaju zastosowanych materiałów, tych najpopularniejszych, jak i tych mniej znanych.

W dziale Dachy możesz dowiedzieć się, w jaki sposób w bezpieczny sposób usunąć niekorzystnie wpływający na zdrowie azbest. Jeśli nie wiesz, jak ocieplić dach lub które pokrycie dachowe wybrać, dział ten będzie dla Ciebie idealny. Możesz przeczytać także inowacyjnym rozwiązaniu takim jak ogrody projektowane na dachach płaskich, które cieszą się ostatnimi czasy sporą popularnością. Muratorplus.pl pozwoli Ci także zdobyć wiedzę na temat rodzajów orynnowania. Serdecznie zapraszamy!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: