Jak wybrać dobrą podsufitkę?

2022-12-12 13:26 Materiał sponsorowany
Podsufitka Gamrat
Autor: Gamrat Podsufitka Gamrat dostępna jest w 10 kolorach

Dokonując wyboru materiału do zabudowy okapu dachu powinno kierować się nie tylko estetyką wybranego rozwiązania. Liczy się też łatwość montażu i wygoda użytkowania. Co jeszcze jest ważne przy wyborze podsufitki?

Dokonując wyboru materiału do zabudowy okapu dachu powinno kierować się nie tylko estetyką wybranego rozwiązania – czyli np. możliwością doboru koloru podsufitki do koloru stolarki okiennej i drzwiowej ale też wygodą montażu i użytkowania oraz długowiecznością.

Pamiętajmy, że miejsca, w których są montowane podsufitki, zazwyczaj są trudno dostępne i do ich montowania potrzebne jest rusztowanie. Ewentualne jej późniejsze malowanie, wymagałoby ponownej budowy rusztowań (czyli ponoszenia znacznych dodatkowych kosztów).

Należy też brać pod uwagę to, aby była odporna na ataki grzybów i pleśni, które mogą szybko uszkodzić złej jakości podbitki drewniane. PVC jest całkowicie odporne na te szkodliwe czynniki biologiczne.

Ważne jest również to, że dostępne w naszej ofercie panele perforowane, po ich zamontowaniu, zapewniają wymaganą wentylację dachu.

Gamrat SA. Oferuje podsufitki w sześciu kolorach jednolitych i czterech drewnopodobnych. Więcej informacji na stronie: gamrat.pl/podsufitki-dachowe/

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej