Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Narzędzia budowlane

 • Festool Roadshow 2017 w Polsce

  Firma Festool zaprasza na Festool Roadshow 2017. Wykonawcy będą mieli szansę nie tylko zobaczyć, ale też i przetestować systemy Festool na żywo.

 • Elementy systemu mocowania DUOline: kołki rozporewe DuoPower oraz kołek uchylny Duotec

  Mocowanie do każdego podłoża. Technika mocowań DUOline

  Nowa technika mocowania o wysokiej nośności, przeznaczona do każdego rodzaju płyt budowlanych i podłoży to DUOline. W skład mocowania wchodzą 2 elementy: kołek rozporowy DuoPower oraz kołek uchylny Duotec. Rozwiązanie opracowała firma fischerpolska.

 • Telefon RTX8830

  Telefon RTX8830 z funkcją ochrony użytkownika

  Model telefonu RTX8830 powstał z myślą o ekstremalnych warunkach pracy, np. na budowie, w zakładach produkcyjnych czy magazynach. Odporność na skrajne temperatury, wstrząsy, upadek z wysokości, hałas, automatyczny system alarmowy w razie zagrożenia, to tylko niektóre właściowści urządzenia firmy Kontel.

 • Kamera termowizyjna TiX580

  2 modele kamer termowizyjnych Fluke z funkcją MultiSharp

  Firma Fluke wprowadza na polski rynek dwie nowe kamery termowizyjne wysokiej rozdzielczości - model TiX580 z serii eksperckiej oraz model Ti480 z serii profesjonalnej.

 • Model akumulatorowej szlifierki oscylacyjnej GSS 18V-10 Professional

  Szlifierki oscylacyjne - nowa seria narzędzi Bosch dla profesjonalistów

  W skład nowej serii elektronarzędzi Bosch dla profesjonalistów wchodzą 3 modele sieciowe: GSS 140-1 A Professional, GSS 160-1 A Professional i GSS 160 Multi Professional oraz akumulatorowa szlifierka oscylacyjna 18 V GSS 18V-10 Professional.

 • M18 FUEL™ SDS-Max Combination Hammer

  Młot udarowy M18 FUEL™ SDS-Max Combination

  Dzięki technologii Milwaukee® M18 FUEL™ młot udarowy M18 FUEL™ SDS-Max Combination Hammer zapewnia wydajność potrzebną dla wymagających zastosowań SDS-Max, włączając suche odwierty rdzeniowe i średniej wydajności kruszenie, zarówno w blokach z betonu, jak i betonu zbrojonego.

 • Jesteś wykonawcą? Masz smartfona? Bezpłatna aplikacja Boscha pomoże dobrać narzędzia

  Bosch Pocket Assistant - rozszerzenie bezpłatnej aplikacji Bosch Toolbox - rozpozna zeskanowy produkt i dobierze osprzęt. Wystarczy otworzyć Bosch Pocket Assistant i zeskanować opakowanie produktu lub osprzętu firmy Bosch za pomocą smartfona, aby uzyskać dostęp do wszystkich informacji wraz z danymi technicznymi i wideoprezentacjami zastosowań.

 • Multimetr termiczny Fluke® 279 FC TRMS

  Multimetr termiczny Fluke 279 FC

  Multimetr termiczny Fluke 279 FC to nowe urządzenia diagnostyczne, które łączy w sobie kamerę termowizyjną i multimetr cyfrowy.

Dział Narzędzia budowalne okaże się dla Ciebie wyjątkowo przydatny, kiedy będziesz planował remont w domu. Znajdziesz tu opinie na temat różnego typu wiertarek, szlifierek czy frezarek. W naszym dziale dowiesz się, jak prawidłowo przeprowadzić tapetowanie czy też pomalować ściany kijem malarskim. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowości w zakresie urządzeń budowalnych, koniecznie odwiedź nasz dział. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: