Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Narzędzia budowlane

 • Detektor UniversalDetect

  Pierwszy cyfrowy detektor sterowany ekranem dotykowym

  UniversalDetect to nowy detektor firmy Bosch, którym steruje się za pomoca ekranu dotykowego. Urządzenie przydaje się przy pracach rermontowych czy wykończeniowych. Co wykrywa detektor?

 • Dron z funkcją termowizji umożliwia kompleksową diagnostykę budynku

  Dron z kamerą termowizyjną na pokładzie

  Parrot Bebop-Pro Thermal to nowy dron z zaawansowanym systemem termowizji. Wyposażony w kamerę rejestrującą obraz Full HD oraz kamerę termowizyjną, przeznaczony jest między innymi dla branży budowlanej oraz służb publicznych, takich jak np. straż pożarna.

 • Festool Roadshow 2017 w Polsce

  Firma Festool zaprasza na Festool Roadshow 2017. Wykonawcy będą mieli szansę nie tylko zobaczyć, ale też i przetestować systemy Festool na żywo.

 • Elementy systemu mocowania DUOline: kołki rozporewe DuoPower oraz kołek uchylny Duotec

  Mocowanie do każdego podłoża. Technika mocowań DUOline

  Nowa technika mocowania o wysokiej nośności, przeznaczona do każdego rodzaju płyt budowlanych i podłoży to DUOline. W skład mocowania wchodzą 2 elementy: kołek rozporowy DuoPower oraz kołek uchylny Duotec. Rozwiązanie opracowała firma fischerpolska.

 • Telefon RTX8830

  Telefon RTX8830 z funkcją ochrony użytkownika

  Model telefonu RTX8830 powstał z myślą o ekstremalnych warunkach pracy, np. na budowie, w zakładach produkcyjnych czy magazynach. Odporność na skrajne temperatury, wstrząsy, upadek z wysokości, hałas, automatyczny system alarmowy w razie zagrożenia, to tylko niektóre właściowści urządzenia firmy Kontel.

 • Kamera termowizyjna TiX580

  2 modele kamer termowizyjnych Fluke z funkcją MultiSharp

  Firma Fluke wprowadza na polski rynek dwie nowe kamery termowizyjne wysokiej rozdzielczości - model TiX580 z serii eksperckiej oraz model Ti480 z serii profesjonalnej.

 • Model akumulatorowej szlifierki oscylacyjnej GSS 18V-10 Professional

  Szlifierki oscylacyjne - nowa seria narzędzi Bosch dla profesjonalistów

  W skład nowej serii elektronarzędzi Bosch dla profesjonalistów wchodzą 3 modele sieciowe: GSS 140-1 A Professional, GSS 160-1 A Professional i GSS 160 Multi Professional oraz akumulatorowa szlifierka oscylacyjna 18 V GSS 18V-10 Professional.

 • M18 FUEL™ SDS-Max Combination Hammer

  Młot udarowy M18 FUEL™ SDS-Max Combination

  Dzięki technologii Milwaukee® M18 FUEL™ młot udarowy M18 FUEL™ SDS-Max Combination Hammer zapewnia wydajność potrzebną dla wymagających zastosowań SDS-Max, włączając suche odwierty rdzeniowe i średniej wydajności kruszenie, zarówno w blokach z betonu, jak i betonu zbrojonego.

Dział Narzędzia budowalne okaże się dla Ciebie wyjątkowo przydatny, kiedy będziesz planował remont w domu. Znajdziesz tu opinie na temat różnego typu wiertarek, szlifierek czy frezarek. W naszym dziale dowiesz się, jak prawidłowo przeprowadzić tapetowanie czy też pomalować ściany kijem malarskim. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowości w zakresie urządzeń budowalnych, koniecznie odwiedź nasz dział. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: