adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Narzędzia budowlane

 • Telefon RTX8830

  Telefon RTX8830 z funkcją ochrony użytkownika

  Model telefonu RTX8830 powstał z myślą o ekstremalnych warunkach pracy, np. na budowie, w zakładach produkcyjnych czy magazynach. Odporność na skrajne temperatury, wstrząsy, upadek z wysokości, hałas, automatyczny system alarmowy w razie zagrożenia, to tylko niektóre właściowści urządzenia firmy Kontel.

 • Firmy remontowo-budowlane testują narzędzia

  Jak pracuje się młotami udarowo-obrotowymi firmy Bosch z Linii niebieskiej? Jakie są zalety tych elektronarzędzi? Czy mają jakieś wady? Sprawdzili to najbardziej zainteresowani – fachowcy specjalizujący się w pracach remontowych, renowacyjnych i wykończeniowych.

 • Młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 18 V-EC Professional przetestowany przez profesjonalne firmy wykonawcze

  Producenci elektronarzędzi promując swój produkt podkreślają ich moc, trwałość, bezpieczeństwo i komfort pracy. Jakie cechy młota Bosch GBH 18 V-EC Professional okazały się szczególnie ważne dla wykonawców? Zobaczcie film

 • Testy młota udarowo-obrotowego Bosch GBH 2-28 F Professional z funkcją KickBack Control

  Profesjonalne elektronarzędzia są niezbędne w codziennej pracy firm wykonawczych. Na naszą prosbę cztery wybrane firmy przetestowały najnowszy młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 2-28 F Professional. Sprawdżcie jakie funkcje młota doceniają specjaliści od prac remontowo-wykończeniowych.

 • Wykonawcy testują młotowiertarkę udarową GBH 2-24 DRE Bosch Professional

  Czterech wykonawców z czterech różnych firm, zajmujących się pracami remontowymi i wykończeniowymi, testowało elektronarzędzia Bosch. Zobaczcie, co powiedzieli o nowym młocie udarowo-obrotowym GBH 2-24 DRE Bosch Professional.

 • Młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS-plus Bosch GBH 2-24 DRE Professional

  Młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 2-24 DRE Professional

  Wśród elektronarzędzi Bosch z przeznaczeniem dla rzemiosła i przemysłu można znaleźć m.in. elektronarzędzie z najszybszym tempem wiercenia w betonie. To młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS-plus Bosch GBH 2-24 DRE Professional.

 • Młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 2-28 F Professional

  Młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 2-28 F Professional

  W najnowszym modelu młota udarowo-obrotowego Bosch po raz pierwszy zastosowano funkcję KickBack Control, która zapobiega odrzutowi narzędzia i ewentualnym obrażeniom użytkownika w przypadku nagłego szarpnięcia. Dodatkowo, młot Bosch GBH 2-28 F Professional wyposażono w system aktywnego tłumienia drgań, a silnik o mocy 880 W gwarantuje jeszcze większą wydajność.

 • Akumulatorowy młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 18 V-EC Professional

  Akumulatorowy młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 18 V-EC Professional

  Akumulatorowy młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 18 V-EC Professional z największą siłą dłutowania w swojej klasie to jeden z przedstawicieli sektora elektronarzędzi Bosch przeznaczonych dla profesjonalnych wykonawców.

Dział Narzędzia budowalne okaże się dla Ciebie wyjątkowo przydatny, kiedy będziesz planował remont w domu. Znajdziesz tu opinie na temat różnego typu wiertarek, szlifierek czy frezarek. W naszym dziale dowiesz się, jak prawidłowo przeprowadzić tapetowanie czy też pomalować ściany kijem malarskim. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowości w zakresie urządzeń budowalnych, koniecznie odwiedź nasz dział. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: