Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Fasady

 • Konferencja Budowlana "FASADY" 24 maja - ostatnie wolne miejsca

  Jak połączyć myśl architektoniczną z technologią i warunkami technicznymi, by powstała nowoczesna fasada? Jakie są najnowsze narzędzia do projektowania i wykonywania fasad? O tym m.in. mówić będą eksperci i praktycy na kolejnej konferencji MURATORA, poświęconej właśnie fasadom.

 • Znamy „Fasady Roku 2016”

  Spośród niemal 200 zgłoszonych elewacji jurorzy konkursu „Fasada Roku 2016” wybrali po jednej w pięciu kategoriach. Warunkiem uczestnictwa w tym konkursie była elewacja, do której wykorzystano kompletną technologię Baumit.

 • ATLAS CERMIT WN - tynk dekoracyjny imitujący na elewacji drewno naturalne

  Tynki dekoracyjne o wyglądzie naturalnego drewna, kamienia, mozaiki

  Rozwój technologii chemii budowlanej pozwolił na opracowanie strukturalnych tynków dekoracyjnych, które imitują drewno naturalne, kamień naturalny, a także mozaikę. Tego rodzaju tynki dekoracyjne przeznaczone są do wykończenia elewacji budynków. Systemy tynków dekoracyjnych ma w swojej ofercie Atlas.

  • komentarze (1)
   elewacja
   Ja zastosowalem deske elewacyjna tabulo z kosbud. Tez swietnie imituje drewno, jest bardzo wytrzymala i bardzo dobrze sie prezentuje. Zastanawialem sie wczesniej nad zwyklym tynkiem, ale jednak to byla dobra decyzja.

   Artur, Wtorek, 09 Maj 2017 15:40:43, Odpowiedz

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Płyty elewacyjne z serii ROCKPANEL Stones. Dostępne w 11 kolorach imitujących beton i kamień naturalny

  Nowa kolekcja płyt elewacyjnych ROCKPANEL Stones

  Płyty elewacyjne ROCKPANEL Stones, choć wyglądają na ciążkie płyty betonowe czy z kamienia naturalnego, tak naprawdę są lekkie, łatwe w montażu i obróbce. Płyty elewacyjne mają jeszcze jedną ciekawą właściowść - są elastyczne.

 • Hybrydowy system ocieplenia budynków - warstwa wełny mineralnej szklanej plus warstwa wełny skalnej na fasadzie wentylowanej

  ISOVER opracował hybrydowy system ocieplenia budynków

  Specjaliści marki ISOVER opracowali hybrydowe rozwiązanie izolacji fasad wentylowanych. Polega ono na wykorzystaniu najlepszych właściwości dwóch materiałów termoizolacyjnych: wełny mineralnej szklanej i wełny skalnej.

 • Budynek zrealizowany w Kassel, Niemcy. W inwestycji wykorzystano 906 paneli folowoltaicznych o mocy 108,72 kWp

  Fasadowe panele fotowoltaiczne PowerMax Skala w 8 różnych kolorach

  Panele fotowoltaiczne, które nie tylko dają możliwość zaopatrzenia budynku w energię elektryczną o parametrach sieciowych, pozyskaną z energii słonecznej, ale jednocześnie są ciekawą propozycją wykończenia elewacji - produkowane są w kilku kolorach.

 • Fasada Roku 2016 – ostatnie dni na zgłoszenie inwestycji

  Tylko do 31 grudnia 2016 roku można zgłaszać budynki do konkursu Fasada Roku 2016, organizowanego już po raz 10. przez firmę Baumit.

 • Płyty izolacyjne FRONTROCK 35

  Izolacyjna płyta fasadowa FRONTROCK 35

  Izolacyjna płyta fasadowa FRONTROCK 35 wyróżnia się współczynnikiem przewodzenia ciepła λD na poziomie 0,035 W/mK i jest kompatybilna z dostępnymi systemami dociepleniowymi ETICS. Płyta izolacyjna jest produktem Rockwool.

W dziale Fasady znajdziesz różnego rodzaju informacje związane z elewacjami. Wiadomości te mogą przydać się zarówno osobom prywatnym, jak również firmom budowlanym. To właśnie tu możesz poznać zalety cegły klinkierowej, która daje sporo możliwości. W dziale znajdują się również newsy branżowe, z których możesz dowiedzieć się choćby o szybach samoczyszczących. NIe czekaj dłużej, zajrzyj do naszego działu, a na pewno nie będziesz żałował. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: