Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Bramy, ogrodzenia

 • Bramy wjazdowe. Jak prawidłowo zaprojektować bramę wjazdową? Na co zwracać uwagę, aby zapewnić bezpieczny i wygodny wjazd na posesję?

  Proces projektowania ogrodzenia został uregulowany poprzez odpowiednie zapisy w prawie budowlanym, administracyjne i normy techniczne, które obejmują m.in. wymiary bram wjazdowych i furtek, granice stawiania ogrodzeń czy wymogi bezpieczeństwa jakie należy spełnić przy projektowaniu i wykonywaniu ogrodzeń.

 • Brama segmentowa Hörmann LPU 67 Thermo

  Hörmann wprowadza garażową bramę segmentową LPU 67 Thermo. Bramę wyróżnia izolacja termiczna grubości 67 mm, która chroni garaż przed utratą ciepła.

 • Brama rolowana TGT z aluminiową kratą HGL

  Bramy rolowane TGT Hörmann do garaży podziemnych

  Bramy do garaży podziemnych muszą spełniać szczególne wymagania montażowe, jak i użytkowe. Bramy i kraty rolowane do garaży podziemnych budynków mieszkalnych, użytkowych czy biurowych zaprojektowała firma Hörmann.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Siłownik do bramy JIM.3 ESA TURBO

  Siłownik do bramy JIM.3 ESA TURBO

  JIM.3 ESA TURBO to siłownik do bram garażowych - nowość firmy Beninca. Maksymalna prędkość napędu do bramy wynosi 15,5 m na minutę.

 • U-Link
(fot. BFT Polska)

  Technologia U-Link BFT Polska

  Opierając się na nowoczesnych technologiach BFT stworzyło protokół, który pozwala na komunikację zarówno między urządzeniami BFT, jak i z produktami innych marek oraz systemami inteligentnego domu.

 • Bramy i kurtyny przemysłowe wewnętrzne

  W halach przemysłowych bardzo istotne jest zapewnienie bezpiecznego i optymalnego transportu wewnętrznego oraz odpowiednich warunków produkcji i/lub magazynowania. Realizację tych celów umożliwiają bramy i kurtyny przeznaczone do wydzielania różnorodnych pomieszczeń wewnątrz hal, np. mroźni lub chłodni.

  • komentarze (1)
   Szybkobiezne
   Bardzo ciekawy artykul dla przedsiebiorcow planujacych budowe hali lub magazynu przemyslowego. Z mojego doswiadczenie najlepiej sie wg mnie sprawdzaja bramy szybkobiezne. Mam takie i do pomieszczen czystych i do chlodni. Mam te bramy od Torsystem i szczerze przyznaje, ze jestem pod wrazeniem jakosci- sluza mi juz sporo lat a przy tak czestym uzyciu to naprawde osiagniecie.

   Hirek, Poniedziałek, 17 Październik 2016 12:40:15, Odpowiedz

 • Drzwi ThermoCarbon

  Drzwi zewnętrzne. Wybór drzwi wejściowych do domu

  Wybierając drzwi zewnętrzne do domu należy zwracać uwagę nie tylko na estetykę i cenę, ale również na ich parametry techniczne. Najważniejsze kryteria to współczynnik przenikania ciepła, klasa bezpieczeństwa i izolacyjność akustyczna.

 • Napęd SupraMatic

  Napęd do bramy garażowej. Na co zwracać uwagę przy wyborze napędu

  Napęd do bram powinien być niezawodny, szybki i z bezpiecznym kodowaniem sygnału radiowego. Szybki napęd to taki, który otworzy bramę - maksymalnie w 10 sekund. Jakie cechy napędów należy jeszcze uwzględnić przy wyborze, aby zapewnić komfortowe korzystanie z bramy garażowej czy wjazdowej?

Dział Bramy i ogrodzenia przywita Cię wieloma ciekawymi artykułami. Znajdziesz tu zarówno wiadomości dotyczące rodzajów ogrodzeń, jakie możesz wykorzystać na swojej posesji, jak również informacje związane z bramami garażowymi. Nie czekaj za długo, lecz zorientuj się, które produkty będą mogły być wykorzystane przez Ciebie. W dziale możesz przeczytać na temat funkcjonalności poszczególnych rozwiązań. Nieobce będą Ci również napędy do bram garażowych, które działają w sposób szybki i cichy.

 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: