adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Bramy, ogrodzenia

 • U-Link
(fot. BFT Polska)

  Technologia U-Link BFT Polska

  Opierając się na nowoczesnych technologiach BFT stworzyło protokół, który pozwala na komunikację zarówno między urządzeniami BFT, jak i z produktami innych marek oraz systemami inteligentnego domu.

 • Bramy i kurtyny przemysłowe wewnętrzne

  W halach przemysłowych bardzo istotne jest zapewnienie bezpiecznego i optymalnego transportu wewnętrznego oraz odpowiednich warunków produkcji i/lub magazynowania. Realizację tych celów umożliwiają bramy i kurtyny przeznaczone do wydzielania różnorodnych pomieszczeń wewnątrz hal, np. mroźni lub chłodni.

  • komentarze (1)
   Szybkobiezne
   Bardzo ciekawy artykul dla przedsiebiorcow planujacych budowe hali lub magazynu przemyslowego. Z mojego doswiadczenie najlepiej sie wg mnie sprawdzaja bramy szybkobiezne. Mam takie i do pomieszczen czystych i do chlodni. Mam te bramy od Torsystem i szczerze przyznaje, ze jestem pod wrazeniem jakosci- sluza mi juz sporo lat a przy tak czestym uzyciu to naprawde osiagniecie.

   Hirek, Poniedziałek, 17 Październik 2016 12:40:15, Odpowiedz

 • Drzwi ThermoCarbon

  Drzwi zewnętrzne. Wybór drzwi wejściowych do domu

  Wybierając drzwi zewnętrzne do domu należy zwracać uwagę nie tylko na estetykę i cenę, ale również na ich parametry techniczne. Najważniejsze kryteria to współczynnik przenikania ciepła, klasa bezpieczeństwa i izolacyjność akustyczna.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Napęd SupraMatic

  Napęd do bramy garażowej. Na co zwracać uwagę przy wyborze napędu

  Napęd do bram powinien być niezawodny, szybki i z bezpiecznym kodowaniem sygnału radiowego. Szybki napęd to taki, który otworzy bramę - maksymalnie w 10 sekund. Jakie cechy napędów należy jeszcze uwzględnić przy wyborze, aby zapewnić komfortowe korzystanie z bramy garażowej czy wjazdowej?

 • Boczna brama garażowa HST może być wykończona okleiną Woodgrain i Silkgrain oraz w drewnopodobną Decograin w kolorze Golden Oak

  Jak ograniczyć straty energii w garażu?

  Jaka brama garażowa najlepiej zapobiegnie ucieczce ciepła? Te pytania dotyczą garaży wpisanych w bryłę budynku. Takie rozwiązanie wymaga bowiem zastosowania skutecznej izolacji termicznej. W domach pasywnych problem ten nie istnieje, ponieważ, z uwagi na nieuniknione straty ciepła powstające podczas otwierania garażu, nie lokalizuje się go w bryle budynku mieszkalnego.

 • Bramy RenoMatic 2016 i ThermoPlus 700A

  Jak zbudować funkcjonalny garaż?

  Garaż, aby móc z niego wygodnie korzystać, musi mieć odpowiednie wymiary, właściwe usytuowanie względem domu i funkcjonalną bramę.

  • komentarze (1)
   Termoizolacja najwazniejsza
   Bardzo przydatne informacje dla tych, ktorzy sa w trakcie budowania domu i nie wiedza jaka brame wybrac. Ja juz jestem po wszywstkim, wybralismy brame segmentowa od verdoor, wg mnie ten typ bram jest najlepszy jesli chodzi o termoizolacje. Ten czynnik powinnien byc najistotniejszy dla tych, ktorzy trzymaja no motocykl w garazu.

   Jacek, Wtorek, 08 Listopad 2016 10:59:48, Odpowiedz

 • Stalowa brama rolowana Hörmann Decotherm® S Classic

  Bramy przemysłowe o wysokich wymaganiach w białostockim ZUOK

  Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku to najważniejszy z obiektów tworzący zintegrowany system gospodarki odpadami komunalnymi całej aglomeracji białostockiej. Na właściwą pracę zakładu, oprócz zaawansowanych instalacji spalania czy przetwarzania odpadów, wpływa płynny i sprawny transport. Stąd wyposażenie budynków technicznych czy hali wyładunkowej spalarni odpadów w automatyczne, segmentowe bramy przemysłowe, których dostawcą był Hörmann. Bramy te spełniają wysokie wymagania stawiane obiektom przemysłowym.

 • Brama garażowa RenoMatic light w kolorze ciemnego dębu (Dark Oak)

  Brama garażowa Hörmann RenoMatic light w nowych wzorach

  Firma Hörmann wprowadza nowe wzory segmentowej bramy garażowej z serii RenoMatic light. Są to wzory drewnopodobne DecoColor w kolorach złotego i ciemnego dębu.

  • komentarze (2)
   brama hormann
   co mnie zaskoczyło, szalenie pozytywnie muszę przyznać, to CENA. Miałam wrażenie (widzę, że błędne), że taki producent, jak Hormann ma ceny zawrotne, na kieszeń zamożnego korporacjonisty co najmniej. Tymczasem widzę, że cena jest naprawdę przystepna. Dziękuję za ten artykulik. jest tym bardziej pomocny, że palnujemy wymianę bramy garażowej. Czas najwyższy tę nieocieplaną zamienić na coś bardziej ekonomicznego, zwłaszcza jesli chodzi o termoizolacyjnośc. Przynamniej sąsiad (mieszkam w bliźniaku( przestanie sobie robić żarty, że ogrzewamy pół ulicy ;)

   lucija, Wtorek, 31 Maj 2016 10:47:00, Odpowiedz

Dział Bramy i ogrodzenia przywita Cię wieloma ciekawymi artykułami. Znajdziesz tu zarówno wiadomości dotyczące rodzajów ogrodzeń, jakie możesz wykorzystać na swojej posesji, jak również informacje związane z bramami garażowymi. Nie czekaj za długo, lecz zorientuj się, które produkty będą mogły być wykorzystane przez Ciebie. W dziale możesz przeczytać na temat funkcjonalności poszczególnych rozwiązań. Nieobce będą Ci również napędy do bram garażowych, które działają w sposób szybki i cichy.

 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: