Profesjonalne rozwiązania dla biznesu: bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe WIŚNIOWSKI

2024-03-06 8:19 Materiał sponsorowany
Bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI Brama segmentowa MakroPro w kolorze RAL 7040 zamontowana w budynku Amfiteatru Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu

W świecie biznesu, w którym kluczowe znaczenie ma tempo działania – fundamenty sukcesu stanowią: profesjonalizm, bezpieczeństwo i efektywność. W tak wymagającym środowisku każdy detal ma znaczenie. Także wybór odpowiednich rozwiązań dla kontroli dostępu, magazynowania czy logistyki. Takie są niezawodne bramy przemysłowe oraz kompleksowe systemy przeładunkowe od marki WIŚNIOWSKI – zaprojektowane z myślą o przedsiębiorstwach z najbardziej zróżnicowanych branż.

Amfiteatr, port, tartak, magazyn, warsztat, salon samochodowy, drukarnia, myjnia? Te bramy pasują do każdego obiektu!

15 typów prowadzenia pozwala na montaż w niemal wszystkich typach obiektów niezależnie od warunków zabudowy. A specjalną wersję bramy przemysłowej WIŚNIOWSKI MakroTherm XXL można zamontować w otworach nawet do 10 metrów szerokości. Wyjątkowe realizacje z segmentowymi bramami przemysłowymi WIŚNIOWSKI w roli głównej to najlepsza rekomendacja dla tych produktów.

Bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI Bramy i systemy przeładunkowe WIŚNIOWSKI w siedzibie firmy Klimas Wkręt-met
Bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI Bramy przemysłowe MakroPro 2.0 w budynku kapitanatu portu morskiego Nowy Świat nad Zatoką Gdańską oraz Zalewem Wiślanym
Bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI Brama z serii MakroPro w nowoczesnym obiekcie drukarni MEWA
Bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI Bramy z serii MakroPro od marki WIŚNIOWSKI świetnie sprawdzają się również w warsztatach samochodowych
Bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI Przykładowe zastosowanie systemu przeładunkowego WIŚNIOWSKI w tartaku NARA. Graffiti wykonane na bramie MakroPro 2.0 sprawiło, że idealnie wkomponowała się ona w ścianę budynku!
Bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI

Zalety segmentowych bram dla przemysłu

W pełni zautomatyzowane, autorskie linie do produkcji panelu, ościeżnic, prowadnic i niemal każdego elementu bram WIŚNIOWSKI zapewniają pełną kontrolę nad procesem produkcji i najwyższą jakość za każdym razem. Gwarancją niezwodnej pracy bram przemysłowych jest renomowana automatyka GfA Elektromaten. Standardowo udzielana gwarancja zapewnia 25 000 cykli otwarcie-zamknięcie lub nawet 100 000 cykli w przypadku bram z serii MakroPro 100 2.0. Największa na rynku oferta wzorniczo-kolorystyczna sprosta wyszukanym architektonicznym wizjom. Przemysłowe bramy WIŚNIOWSKI to jednocześnie doskonała izolacja termiczna. Współczynnik przenikania ciepła panelu o grubości 40 mm wynosi zaledwie 0,48 W/(m2·K), a dla panelu INNOVO wykorzystanym w bramach z serii MakroTherm to nawet 0,33 W/(m2·K)!

Bramy przemysłowe MakroPro i MakroTherm są ponadto niezwykle bezpieczne w użytkowaniu. Ważnym elementem produktów jest hamulec bezpieczeństwa. Jego konstrukcja zapewnia natychmiastową ochronę w przypadku zerwania się lin nośnych. Wysoki poziom bezpieczeństwa gwarantuje zintegrowany z hamulcem wewnętrznym system zabezpieczeń przeciw skutkom pęknięcia sprężyn. Najskuteczniejszą ochroną światła wjazdu jest niewątpliwie kurtyna bezpieczeństwa (w standardzie dla wielkogabarytowych bram MakroTherm XXL). Gęsto upleciona sieć fotokomórek zabezpiecza światło bramy przed jej niekontrolowanym zamknięciem, gdy w świetle znajduje się przeszkoda.     

Architektura dla przemysłu bywa nieszablonowa

Z tą myślą powstała brama MakroPro 2.0 ELH zwana elewacyjną. To konstrukcja bramy, którą można doposażyć o wybrane wypełnienie. Front pokryty płytkami, łupkiem lub panelami z tworzywa sztucznego? Brama MakroPro 2.0 ELH pozwala urzeczywistniać najśmielsze architektoniczne wizje. Gdy brama jest zamknięta, jej skrzydło tworzy jednolitą powierzchnię z fasadą. Nie sposób zauważyć, że kryje się tam konkretnych rozmiarów brama garażowa. MakroPro 2.0 ELH dostrzec można dopiero wtedy, gdy zdecydujemy się ją otworzyć. Ten proces to prawdziwy spektakl – jakby ściana budynku zaczęła się załamywać i chować do wnętrza.

Brama ELH WIŚNIOWSKI robi wrażenie! Zobacz filmik

Na jak wiele można sobie pozwolić przy tworzeniu własnej bramy elewacyjnej? Skrzydło bramy osiąga powierzchnię nawet 20 m². Grubość maksymalna materiału wypełniającego to aż 4 cm. Co ważne, brama może być częścią budynku niedocieplonego lub z dociepleniem o grubości między 70 a 250 mm. Mimo że konstrukcja bramy elewacyjnej opiera się na rozwiązaniach przemysłowych, wielu inwestorów wykorzystuje ją również w posesji.

Bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI Bramę MakroPro 2.0 ELH wykorzystują w swoich posesjach również inwestorzy indywidualni

Systemy przeładunkowe - kompleksowe wsparcie dla logistyki

Efektywna komunikacja i logistyka to klucz do sukcesu każdej firmy, z tą myślę eksperci firmy WIŚNIOWSKI obok przemysłowych bram garażowych wprowadzili do oferty kompleksowe systemy przeładunkowe. Produkty wyposażone w zaawansowane rozwiązania pozwalają na szybki i bezpieczny przeładunek, niezależnie od typu pojazdu. Systemy wyposażono w kurtyny zapewniające nie tylko ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, ale również optymalne warunki pracy nawet w najbardziej wymagających środowiskach jak chłodnie czy mroźnie.

Bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI Dodatkowym udogodnieniem dla procesu przeładunku są funkcjonalne naprowadzacze
Bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI
Bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI Jednym z elementów systemu przeładunkowego WIŚNIOWSKI jest pomost przeładunkowy, który niweluje różnicę poziomu między miejscem rozładunku a samochodem
Bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI

Komplementarna oferta produktów przemysłowych dla biznesu

Oferta marki WIŚNIOWSKI to nie tylko segmentowe bramy przemysłowe i systemy przeładunkowe. Komplementarność zapewniają inne grupy produktowe, takie jak: bramy roletowe, rozwierne i podwieszane, okna, fasady, ścianki, szeroka gama drzwi oraz ogrodzeń. Pełną ofertę marki dla przemysłu znajdziesz na stronie prezentującej rozwiązania dla profesjonalistów: https://www.wisniowski.pl/dla-profesjonalistow

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej