Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Instalacje wodne

 • Montaż zaworu termostatycznego VTA w instalacji c.w.u.

  Mieszające zawory termostatyczne serii VTA przeznaczone są do instalacji ciepłej wody użytkowej. Polecane są także w instalacjach c.w.u. wyposażonych w układ cyrkulacji ciepłej wody. Zawory termostatyczne tego typu wyposażone są w zabezpieczenie przeciwoparzeniowe.

 • Jak dobierać zawory termostatyczne?

  Przy modernizacji lub remoncie instalacji sanitarnej inwestorzy często decydują się na montaż dodatkowej armatury, poprawiającej wydajność i komfort jej użytkowania. Są to zazwyczaj zawory termostatyczne - łatwe w instalacji, działające bez potrzeby montażu sterownika.

 • Pomporozdrabniacze i pompy w instalacjach sanitarnych – zalecenia montażowe

  Pompozdrabniacze i pompy mają zastosowanie w instalacjach sanitarnych w gospodarstwach domowych oraz obiektach użyteczności publicznej. Urządzenia rozdrabniająco-przepompowujące służą do odprowadzania ścieków organicznych i bytowych do oddalonej kanalizacji, szamba lub oczyszczalni ścieków.

  • komentarze (1)
   SFA
   Dobra sprawa mam urządzenie SFA w domu. Pracuje już ładnych kilka lat, bez żadnych problemów. Super.

   Jarek, Piątek, 07 Marzec 2014 10:36:14, Odpowiedz

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Urządzenie przystawkowe sanitop

  Pomporozdrabniacze i pompy - rodzaje i zastosowanie

  Pomporozdrabniacze i pompy dają możliwość adaptacji dowolnego pomieszczenia na łazienkę, toaletę czy kuchnię, bez względu na położenie pionów kanalizacyjnych. Ważny jest jedynie dobór odpowiedniego modelu pompy z rozdrabniaczem w zależności od jego zastosowania. Firma SFA jest wynalazcą tego typu urządzeń i od ponad 55 lat sprzedaje je z sukcesem na całym świecie. Na rynku Polskim obecna od 10 lat.

 • WC-kompakt Sanicompact C43 ECO z wbudowanym pomporozdrabniaczem

  Pomporozdrabniacze wbudowane w ceramikę oraz do współpracy ze stelażami podtynkowymi

  Pomporozdrabniacze dają możliwość łatwego urządzenia łazienki czy toalety w niemal dowolnym miejscu budynku, niezależnie od przebiegającej instalacji wod-kan. Pomporozdrabniacz wcale nie musi być widoczny. Dostępne są bowiem specjalne typy pomporozdrabniaczy wbudowane w ceramikę sanitarną, stelaże podtynkowe z pomporozdrabniaczami oraz takie modele urządzeń, które są przystosowane do współpracy z dowolnym stelażem podtynkowym.

 • quiz

  Instalacja wodociągowa a Prawo budowlane. Czy znasz przepisy?

  Prawo budowlane precyzuje warunki techniczne, jakim powinna odpowiadać instalacja wodociągowa. Czy znasz przepisy Prawa budowlanego dotyczące sieci przewodów, armatury i urządzeń do zaopatrywania budynku w zimną i ciepłą wodę?

 • Zestaw grupy bezpieczeństwa

  Zestawy grupy bezpieczeństwa Ferro

  Ferro poszerza ofertę armatury regulująco-zabezpieczającej o zestawy grupy bezpieczeństwa dla naczyń przeponowych pojemności do 35 l i średnicy nie większej niż 320 mm.

 • Izolacja Tubolit DG Plus

  Tubolit DG Plus – otulina termiczna i akustyczna rur

  Izolacja Tubolit DG Plus - nowość w ofercie firmy Armacell - to izolacja termiczna, a jednocześnie akustyczna z przeznaczeniem na instalacje grzewcze, sanitarne oraz wodne.

 • Wymagania formalno-prawne przy wyborze hydrantów do ochrony przeciwpożarowej

  Akty prawne dotyczące produkcji, zastosowania i użytkowania hydrantów wewnętrznych w ochronie przeciwpożarowej budynków.

Urządzasz łazienkę? A może zastanawiasz się nad zmianami w niej? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie zajrzyj do naszego działu Instalacje wodne. Możesz odszukać tam wiele frapujących informacji na temat rozwiązań w zakresie aramtury. W dziale jest przegląd najnowszych produktów, dzięki czemu będziesz mógł dokładnie zastanowić się, który z nich jest dla Ciebie odpowiedni. Możesz także znaleźć różnego rodzaju inspiracje, które korzystnie wpłynął na wygląd Twojego domu lub mieszkania.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: