adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Podłogi, posadzki

 • Płyty rezolowa - izolacja posadzki przy ogrzewaniu podłogowym

  Płyty rezolowe Kooltherm K3 Izolacja Posadzek

  Kooltherm K3 Izolacja Posadzek firmy Kingspan to płyty termoizolacyjne przeznaczone do posadzek na gruncie i stropie, a także balkonów i tarasów.

 • BAUFLOOR - posadzka o wielu obliczach

  Posadzka przemysłowa w halach magazynowych. Specyfikacja dla projektanta, wykonawcy i dostawcy regałów

  Przy inwestycji w systemy składowania temat posadzki w halach magazynowych jest niestety często pomijany. Jednym z podstawowych aspektów bezpiecznego i komfortowego ich użytkowania jest zadbanie o to, aby posadzka bezawaryjnie przenosiła obciążenia od regałów magazynowych. Każdy inwestor musi być świadomy, że odpowiada za wyspecyfikowanie wymagań dla dostawców regałów i wózków magazynowych, jak również dla projektanta i wykonawcy posadzki przemysłowej. Pozwala to uchronić przed zbędnymi kosztami i zapewnia realizację udanej i bezpiecznej inwestycji.

 • Posadzki żywiczne na parkingu podziemnym Warsaw Spire

  W biurowcach Warsaw Spire w centrum miasta będzie pracować ok. 8000 osób. Przy takiej lokalizacji inwestycji i ilości osób niezbędne są miejsca parkingowe. Pod kompleksem powstał pięciokondygnacyjny parking podziemny, z wyznaczonymi odrębnymi miejscami parkingowymi oraz infrastrukturą dla jednośladów. Będzie on tygodniowo obsługiwał ruch tysięcy pojazdów pracowników, gości, służb miejskich i dostawców.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Izolacja akustyczna stropów drewnianych – system podłogowy Fermacell Silentio

  System podłogowy Fermacell Silentio opracowano w celu zwiększenia stopnia tłumienia odgłosu kroków w pomieszczeniach mieszkalnych. System izolacji akustycznej Silentio rozwiązuje problemy akustyki i zapewnia optymalną, ekonomiczną konstrukcję drewnianych stropów belkowych oraz masywnych stropów CLT.

  • komentarze (1)
   nie słyszeć sąsiadów
   Witam Chcę wygłuszyć pokój w bloku z wielkiej płyty, z jedną ścianą gipsową na której jest licznik prądu w metalowej obudowie oraz ścianą balkonową z cegłą obudowującą dyktę! Nie wiem jak zbudowane są stropy i podłogi w blokach z czasów PRL-u. Pozdrawiam

   Łucja, Poniedziałek, 24 Październik 2016 09:25:46, Odpowiedz

 • Posadzki betonowe sprawdzają się nie tylko we wnętrzach komercyjnych, ale także mieszkalnych

  BAUFLOOR® Ultima – cienkowarstwowa wylewka betonowa

  BAUFLOOR® Ultima to cienkowarstwowa wylewka betonowa - propozycja wykończenia podłogi marki Bautech Futura. Posadzka betonowa przeznaczona jest nie tylko do pomieszczeń użyteczności publicznej, ale również mieszkalnych.

 • quiz

  Suchy jastrych z płyt gipsowo-włóknowych. TEST

  System suchego jastrychu fermacell, który stanowią gipsowo-włóknowe płyty podłogowe, to rozwiązanie proponowane jako alternatywa dla podłoży realizowanych na mokro na: stropach monolitycznych i lekkich stropach drewnianych, zarówno w budynkach nowych, jak i modernizowanych. Sprawdź, czy masz wystarczającą wiedzę na temat suchego jastrychu.

 • W nazywanej ostatnio często "ikoną architektury Szczecina" nowej siedzibie Filharmonii garaż podziemny ma posadzkę żywiczną Deckshield firmy Flowcrete

  Posadzki żywiczne na parkingu podziemnym Filharmonii Szczecińskiej

  Najsłynniejsza nowa inwestycja w Szczecinie, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza przyciąga licznych gości. Filharmonia ma dwupoziomowy podziemny parking z miejscami dla 157 samochodów.

 • Architektura krajobrazu w nowoczesnym, oryginalnym wydaniu. Porządek przestrzeni kształtują płyty betonowe Multi w formie trapezu oraz płyty Style o ryflowanej powierzchni

  Nowoczesne aranżacje przestrzeni prywatnej i publicznej z betonem w roli głównej – kolekcja Modern Line

  Beton architektoniczny to już nie tylko monolityczne konstrukcje budowlane. Materiał ten pojawia się coraz częściej w postaci ciekawych w formie płyt betonowych, stosowanych na nawierzchnie czy ogrodzenia, a także elementów małej architektury. Co ciekawe, beton architektoniczny stał się cenionym materiałem nie tylko w aranżacji przestrzeni publicznej, ale również wnętrz prywatnych. Marka Modern Line prezentuje kolekcję architektury betonowej, od płyt betonowych, przez donice, okładziny ścienne, po nawet nowoczesne meble z tego tworzywa.

 • Gres szkliwiony Surazo

  Gres szkliwiony na podłogi - 4 kolekcje płytek gresowych Grupy Paradyż

  Grupa Paradyż proponuje 4 nowe kolekcje ceramicznych płytek podłogowych. Obsidiana, Cortada, Explorer i Surazo to gresowe płytki podłogowe, które producent, ze względu na funkcjonalność i wysokie parametry użytkowe, poleca zwłaszcza do holu i przedpokoju.

Zapraszamy do działu Podłogi, posadzki, w którym uda Ci się znaleźć mnóstwo interesujących informacji na temat konkretnych rodzajów podłogi. W dziale tym dowiesz się, jaki klej do płytek zyskał uznanie fachowców i co zrobić, aby wyrównać podłoże. Na stronie możesz również odszukać porady, w jaki sposób właściwie zamontować panele, by uniknąć podstawowych błędów. W naszym dziale możesz obejrzeć kolekcję podłóg drewnianych, która ułatwi Ci podjęcie decyzji. Możesz również uzyskać wiedzę na temat nowości na rynku takich jak chociażby panele drewniane. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: