Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Podłogi, posadzki

 • Parking podziemny w warszawskim biurowcu Warsaw Spire

  Ważne pierwsze wrażenie - żywiczne posadzki parkingowe

  Parking w biurowcu to dla wielu użytkowników biur czy gości pierwsza strefa, na podstawie której oceniają klasę budynku. Żywiczne posadzki parkingowe Deckshield pozwalają zabezpieczyć betonowe podłoże przed zniszczeniem oraz przeciekami, przedłużają trwają konstrukcji, a równocześnie pozwalają stworzyć z parkingu estetyczną, czytelnie oznakowaną i bezpieczną przestrzeń.

 • Płyty rezolowa - izolacja posadzki przy ogrzewaniu podłogowym

  Płyty rezolowe Kooltherm K3 Izolacja Posadzek

  Kooltherm K3 Izolacja Posadzek firmy Kingspan to płyty termoizolacyjne przeznaczone do posadzek na gruncie i stropie, a także balkonów i tarasów.

 • BAUFLOOR - posadzka o wielu obliczach

  Posadzka przemysłowa w halach magazynowych. Specyfikacja dla projektanta, wykonawcy i dostawcy regałów

  Przy inwestycji w systemy składowania temat posadzki w halach magazynowych jest niestety często pomijany. Jednym z podstawowych aspektów bezpiecznego i komfortowego ich użytkowania jest zadbanie o to, aby posadzka bezawaryjnie przenosiła obciążenia od regałów magazynowych. Każdy inwestor musi być świadomy, że odpowiada za wyspecyfikowanie wymagań dla dostawców regałów i wózków magazynowych, jak również dla projektanta i wykonawcy posadzki przemysłowej. Pozwala to uchronić przed zbędnymi kosztami i zapewnia realizację udanej i bezpiecznej inwestycji.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Posadzki żywiczne na parkingu podziemnym Warsaw Spire

  W biurowcach Warsaw Spire w centrum miasta będzie pracować ok. 8000 osób. Przy takiej lokalizacji inwestycji i ilości osób niezbędne są miejsca parkingowe. Pod kompleksem powstał pięciokondygnacyjny parking podziemny, z wyznaczonymi odrębnymi miejscami parkingowymi oraz infrastrukturą dla jednośladów. Będzie on tygodniowo obsługiwał ruch tysięcy pojazdów pracowników, gości, służb miejskich i dostawców.

 • Izolacja akustyczna stropów drewnianych – system podłogowy Fermacell Silentio

  System podłogowy Fermacell Silentio opracowano w celu zwiększenia stopnia tłumienia odgłosu kroków w pomieszczeniach mieszkalnych. System izolacji akustycznej Silentio rozwiązuje problemy akustyki i zapewnia optymalną, ekonomiczną konstrukcję drewnianych stropów belkowych oraz masywnych stropów CLT.

  • komentarze (1)
   nie słyszeć sąsiadów
   Witam Chcę wygłuszyć pokój w bloku z wielkiej płyty, z jedną ścianą gipsową na której jest licznik prądu w metalowej obudowie oraz ścianą balkonową z cegłą obudowującą dyktę! Nie wiem jak zbudowane są stropy i podłogi w blokach z czasów PRL-u. Pozdrawiam

   Łucja, Poniedziałek, 24 Październik 2016 09:25:46, Odpowiedz

 • quiz

  Suchy jastrych z płyt gipsowo-włóknowych. TEST

  System suchego jastrychu fermacell, który stanowią gipsowo-włóknowe płyty podłogowe, to rozwiązanie proponowane jako alternatywa dla podłoży realizowanych na mokro na: stropach monolitycznych i lekkich stropach drewnianych, zarówno w budynkach nowych, jak i modernizowanych. Sprawdź, czy masz wystarczającą wiedzę na temat suchego jastrychu.

 • Posadzki betonowe sprawdzają się nie tylko we wnętrzach komercyjnych, ale także mieszkalnych

  BAUFLOOR® Ultima – cienkowarstwowa wylewka betonowa

  BAUFLOOR® Ultima to cienkowarstwowa wylewka betonowa - propozycja wykończenia podłogi marki Bautech Futura. Posadzka betonowa przeznaczona jest nie tylko do pomieszczeń użyteczności publicznej, ale również mieszkalnych.

 • W nazywanej ostatnio często "ikoną architektury Szczecina" nowej siedzibie Filharmonii garaż podziemny ma posadzkę żywiczną Deckshield firmy Flowcrete

  Posadzki żywiczne na parkingu podziemnym Filharmonii Szczecińskiej

  Najsłynniejsza nowa inwestycja w Szczecinie, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza przyciąga licznych gości. Filharmonia ma dwupoziomowy podziemny parking z miejscami dla 157 samochodów.

 • Architektura krajobrazu w nowoczesnym, oryginalnym wydaniu. Porządek przestrzeni kształtują płyty betonowe Multi w formie trapezu oraz płyty Style o ryflowanej powierzchni

  Nowoczesne aranżacje przestrzeni prywatnej i publicznej z betonem w roli głównej – kolekcja Modern Line

  Beton architektoniczny to już nie tylko monolityczne konstrukcje budowlane. Materiał ten pojawia się coraz częściej w postaci ciekawych w formie płyt betonowych, stosowanych na nawierzchnie czy ogrodzenia, a także elementów małej architektury. Co ciekawe, beton architektoniczny stał się cenionym materiałem nie tylko w aranżacji przestrzeni publicznej, ale również wnętrz prywatnych. Marka Modern Line prezentuje kolekcję architektury betonowej, od płyt betonowych, przez donice, okładziny ścienne, po nawet nowoczesne meble z tego tworzywa.

Zapraszamy do działu Podłogi, posadzki, w którym uda Ci się znaleźć mnóstwo interesujących informacji na temat konkretnych rodzajów podłogi. W dziale tym dowiesz się, jaki klej do płytek zyskał uznanie fachowców i co zrobić, aby wyrównać podłoże. Na stronie możesz również odszukać porady, w jaki sposób właściwie zamontować panele, by uniknąć podstawowych błędów. W naszym dziale możesz obejrzeć kolekcję podłóg drewnianych, która ułatwi Ci podjęcie decyzji. Możesz również uzyskać wiedzę na temat nowości na rynku takich jak chociażby panele drewniane. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: