Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Podłogi, posadzki

 • Konstrukcyjne pęknięcie posadzki

  Posadzki przemysłowe - uszkodzenia i sposoby naprawy posadzek betonowych

  Posadzki przemysłowe są najbardziej eksploatowanymi elementami obiektów przemysłowych. Ich prawidłowe zaprojektowanie oraz wykonanie pozwala na długoletnie bezproblemowe użytkowanie. Niestety zdażają się błedy zarówno na etapie projektowania, jak i wykonywania posadzek przemysłowych. Poniżej przedstawiamy najczęściej wystepujące uszkodzenia oraz sposoby naprawy posadzek betonowych.

  • komentarze (1)
   Posadzki przemysłowe
   Posadzki przemysłowe cieszą się coraz większą popularnością ze względu na ich wysoką jakość oraz nietuzinkowy wygląd. Coraz częściej ludzie sięgają po takie rozwiązania do swoich domów, zamiast standardowych podłóg. Dużo na ten temat można się dowiedzieć choćby z https://www.alces.pl/wykonawcy-posadzek-przemyslowych-w-polsce/ skąd można zasięgnąć szerszych informacji i dowiedzieć się, do kogo można się z tym zwrócić.

   Martyna Kruczkowska, Wtorek, 19 Wrzesień 2017 18:07:55, Odpowiedz

 • Pigmenty do betonu dają możliwość zmiany koloru posadzki betonowej

  Pigmenty i barwniki zmieniające kolor posadzki betonowej

  Jeśli chcemy zupełnie zmienić kolor posadzki betonowej lub tylko go ożywić czy odświeżyć, możemy użyć specjalistycznych pigmentów do betonu. Wprowadza je Flowcrete Polska.

 • Posadzki antyelektrostatyczne odprowadzają ładunki elektrostatyczne z  powierzchni

  Posadzka, która rozładowuje ładunki elektryczne. Jakie zastosowanie ma taka posadzka?

  Okazuje się, że posadzka może mieć wpływ na bezpieczeńswo użytkowania budynku, zwłaszcza budynku o specjalnym przeznaczeniu, jak np. magazyn składowania łatwopalnych materiałów czy obiekt naszpikowany aparaturą elektroniczną. Wystarczy iskra, a może dojść do awarii czy nawet tragedii. Specjalna posadzka betonowa o właściwościach antystatycznych podnosi bezpieczeństwo takich budynków.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Posadzka z betonu polerowanego w salonie. Technologia X-Floor

  Betonowe posadzki ozdobą wnętrza? DUŻO ZDJĘĆ

  Cienkowarstwowe wylewki betonowe, jeszcze niedawno miały zastosowanie jedynie, jako posadzki przemysłowe. Obecnie zaczęto doceniać ich możliwości dekoracyjne, nie tylko we wnętrzach komercyjnych, takich jak restauracje, kawiarnie, sklepy czy wnętrza biur. Posadzki betonowe coraz częściej pojawiają się również we wnętrzach mieszkalnych: kuchniach, łazienkach, salonach, a nawet sypialniach. To propozycja dla miłośników nowoczesnych, oszczędnych w formie wnętrz i stylu industralnego.

 • Suche i wyrównane podłoże, folia paroizolacyjna, podkład pod panele (podkład i folia mogą stanowić zintegrowany system 2w1 lub 3w1) - dopiero na tych trzech warstwach można rozpocząć układanie paneli podłogowych

  Układanie paneli podłogowych. 3 najważniejsze elementy trwałej i stabilnej podłogi

  Sam wybór najwyższej jakości paneli podłogowych nie wystarczy do uzyskania trwałej i estetycznej podłogi. Jeszcze przed samym układaniem paneli podłogowych należy pamiętać o trzech ważnych elementach: przygotowaniu podłoża pod montaż paneli, zapewnieniu paroizolacji oraz zastosowaniu właściwego podkładu pod panele.

 • quiz

  Suchy jastrych z płyt gipsowo-włóknowych. TEST

  System suchego jastrychu fermacell, który stanowią gipsowo-włóknowe płyty podłogowe, to rozwiązanie proponowane jako alternatywa dla podłoży realizowanych na mokro na: stropach monolitycznych i lekkich stropach drewnianych, zarówno w budynkach nowych, jak i modernizowanych. Sprawdź, czy masz wystarczającą wiedzę na temat suchego jastrychu.

 • Parking podziemny w warszawskim biurowcu Warsaw Spire

  Ważne pierwsze wrażenie - żywiczne posadzki parkingowe

  Parking w biurowcu to dla wielu użytkowników biur czy gości pierwsza strefa, na podstawie której oceniają klasę budynku. Żywiczne posadzki parkingowe Deckshield pozwalają zabezpieczyć betonowe podłoże przed zniszczeniem oraz przeciekami, przedłużają trwają konstrukcji, a równocześnie pozwalają stworzyć z parkingu estetyczną, czytelnie oznakowaną i bezpieczną przestrzeń.

 • Płyty rezolowa - izolacja posadzki przy ogrzewaniu podłogowym

  Płyty rezolowe Kooltherm K3 Izolacja Posadzek

  Kooltherm K3 Izolacja Posadzek firmy Kingspan to płyty termoizolacyjne przeznaczone do posadzek na gruncie i stropie, a także balkonów i tarasów.

 • BAUFLOOR - posadzka o wielu obliczach

  Posadzka przemysłowa w halach magazynowych. Specyfikacja dla projektanta, wykonawcy i dostawcy regałów

  Przy inwestycji w systemy składowania temat posadzki w halach magazynowych jest niestety często pomijany. Jednym z podstawowych aspektów bezpiecznego i komfortowego ich użytkowania jest zadbanie o to, aby posadzka bezawaryjnie przenosiła obciążenia od regałów magazynowych. Każdy inwestor musi być świadomy, że odpowiada za wyspecyfikowanie wymagań dla dostawców regałów i wózków magazynowych, jak również dla projektanta i wykonawcy posadzki przemysłowej. Pozwala to uchronić przed zbędnymi kosztami i zapewnia realizację udanej i bezpiecznej inwestycji.

Zapraszamy do działu Podłogi, posadzki, w którym uda Ci się znaleźć mnóstwo interesujących informacji na temat konkretnych rodzajów podłogi. W dziale tym dowiesz się, jaki klej do płytek zyskał uznanie fachowców i co zrobić, aby wyrównać podłoże. Na stronie możesz również odszukać porady, w jaki sposób właściwie zamontować panele, by uniknąć podstawowych błędów. W naszym dziale możesz obejrzeć kolekcję podłóg drewnianych, która ułatwi Ci podjęcie decyzji. Możesz również uzyskać wiedzę na temat nowości na rynku takich jak chociażby panele drewniane. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: