Pianobeton INSULARIS PIANO – nowoczesny materiał budowlany o wielu zastosowaniach. Obejrzyj webinar

2023-05-15 19:24
Pianobeton
Autor: materiały prasowe CEMEX Pianobeton może być dowieziony z betoniarni na budowę lub wyprodukowany na miejscu. Wyspecjalizowana firma zajmie się też układaniem pianobetonu

INSULARIS PIANO to pianobetony, które dzięki swoim cechom, pozwalają uniknąć uciążliwego układania i docinania tradycyjnych materiałów termoizolacyjnych oraz związanych z tym niedokładności montażu. Pianobeton od CEMEX ma jednak dużo więcej zastosowań. Jeśli chciałbyś poznać to i inne zastosowania INSULARIS PIANO, obejrzyj nagranie webinaru.

Tradycyjnym rozwiązaniem w konstrukcji podłóg dla budownictwa mieszkaniowego jest wykonanie na podłożu izolacji termicznej ze styropianu oraz wylewki cementowej. Takie rozwiązanie ma swoje zalety, ale niestety również i wady. W warstwie izolacji umieszczane są bardzo często różnorodne instalacje. Ich mnogość powoduje trudności z prawidłowym wykonaniem izolacji z materiałów takich jak np. styropian, gdyż wiąże się z kłopotliwym docinaniem i powstawaniem nieciągłości w izolacji.

Rozwiązaniem tego problemu jest INSULARIS PIANO, ale nie jest to jedyne zastosowanie pianobetonu od CEMEX. Więcej o tym rozwiązaniu ekspert mówił podczas webinaru.

Obejrzyj nagranie webinaru

Pianobeton INSULARIS PIANO – nowoczesny materiał budowlany o wielu zastosowaniach

Agenda webinaru

Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z ekspertem. O czym rozmawialiśmy podczas webinaru?

  • Standardowe rozwiązania podłóg w budownictwie
  • Czym jest pianobeton INSULARIS PIANO?
  • Zastosowania INSULARIS PIANO
  • Korzyści INSULARIS PIANO
  • Odpowiedzi na pytania
  • Podsumowanie
Webinar poprowadził:
Ekspert Cemex
Łukasz Strzałka, Product Manager, ekspert firmy Cemex

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, specjalizacja Technologia Materiałów Budowlanych. Z branżą materiałów budowlanych związany od kilkunastu lat, najpierw jako technolog betonu, następnie technolog produktów specjalistycznych a obecnie Kierownik Produktu. Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne m.in. w obszarze materiałów podłogowych oraz technologii betonu, a posiadaną wiedzą chętnie dzieli się podczas szkoleń dla architektów i projektantów. Na co dzień współpracuje z siecią wykonawców CEMEX Xperts i projektantów, służąc wsparciem technicznym m.in. przy projektowaniu i wykonywaniu podłóg, dachów czy robót ziemnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej