Pianobeton INSULARIS PIANO – nowoczesny materiał budowlany o wielu zastosowaniach. Obejrzyj webinar

2023-05-15 19:24
Pianobeton
Autor: materiały prasowe CEMEX Pianobeton może być dowieziony z betoniarni na budowę lub wyprodukowany na miejscu. Wyspecjalizowana firma zajmie się też układaniem pianobetonu

INSULARIS PIANO to pianobetony, które dzięki swoim cechom, pozwalają uniknąć uciążliwego układania i docinania tradycyjnych materiałów termoizolacyjnych oraz związanych z tym niedokładności montażu. Pianobeton od CEMEX ma jednak dużo więcej zastosowań. Jeśli chciałbyś poznać to i inne zastosowania INSULARIS PIANO, obejrzyj nagranie webinaru.

Tradycyjnym rozwiązaniem w konstrukcji podłóg dla budownictwa mieszkaniowego jest wykonanie na podłożu izolacji termicznej ze styropianu oraz wylewki cementowej. Takie rozwiązanie ma swoje zalety, ale niestety również i wady. W warstwie izolacji umieszczane są bardzo często różnorodne instalacje. Ich mnogość powoduje trudności z prawidłowym wykonaniem izolacji z materiałów takich jak np. styropian, gdyż wiąże się z kłopotliwym docinaniem i powstawaniem nieciągłości w izolacji.

Rozwiązaniem tego problemu jest INSULARIS PIANO, ale nie jest to jedyne zastosowanie pianobetonu od CEMEX. Więcej o tym rozwiązaniu ekspert mówił podczas webinaru.

Obejrzyj nagranie webinaru

Pianobeton INSULARIS PIANO – nowoczesny materiał budowlany o wielu zastosowaniach

Agenda webinaru

Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z ekspertem. O czym rozmawialiśmy podczas webinaru?

  • Standardowe rozwiązania podłóg w budownictwie
  • Czym jest pianobeton INSULARIS PIANO?
  • Zastosowania INSULARIS PIANO
  • Korzyści INSULARIS PIANO
  • Odpowiedzi na pytania
  • Podsumowanie
Webinar poprowadził:
Ekspert Cemex
Łukasz Strzałka, Product Manager, ekspert firmy Cemex

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, specjalizacja Technologia Materiałów Budowlanych. Z branżą materiałów budowlanych związany od kilkunastu lat, najpierw jako technolog betonu, następnie technolog produktów specjalistycznych a obecnie Kierownik Produktu. Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne m.in. w obszarze materiałów podłogowych oraz technologii betonu, a posiadaną wiedzą chętnie dzieli się podczas szkoleń dla architektów i projektantów. Na co dzień współpracuje z siecią wykonawców CEMEX Xperts i projektantów, służąc wsparciem technicznym m.in. przy projektowaniu i wykonywaniu podłóg, dachów czy robót ziemnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej