Webinar: Efektywny Duet na podłogi. Nowoczesna izolacja i wylewka od CEMEX

2022-04-08 12:54

Webinar dostarczy odpowiedzi na pytania: jak można szybko i dokładnie wykonać trwałą izolację pod wylewkę w gąszczu instalacyjnych przewodów, jak w ciągu kilkudziesięciu minut wykonać najwyższej jakości wylewkę w domu jednorodzinnym oraz jakie są korzyści z zastosowania Efektywnego Duetu na podłogi.

Podczas webinaru przedstawione zostały rozwiązania firmy CEMEX przeznaczone dla podłóg w budownictwie mieszkaniowym. Omówione zostały zarówno tradycyjne jak i nowoczesne materiały na izolację i wylewkę podłogową oraz występujące między nimi różnice. Szczególna uwaga jest poświęcona optymalnemu doborowi wylewki w zależności od wymagań posadzki końcowej.

W celu uzyskania wstępnej wyceny lub umówienia się z lokalnym przedstawicielem skorzystaj z kalkulatora na stronie www.cemex.pl/kalkulator-ceny-posadzki-anhydrytowej

Obejrzyj nagranie webinaru

Agenda webinaru
  • CEMEX w Polsce i na świecie
  • Tradycyjne rozwiązania podłóg w budownictwie mieszkaniowym
  • Rozwiązanie firmy CEMEX
  • Pianobeton INSULARIS PIANO jako izolacja podłóg – charakterystyka, właściwości i korzyści
  • Wylewka anhydrytowa SUPAFLO - właściwości, zastosowania i korzyści
  • Program CEMEX Xperts
  • Podsumowanie i pytania
Webinar poprowadzi
Ekspert Cemex
Łukasz Strzałka, Product Manager, ekspert firmy Cemex

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki, specjalizacja Technologia Materiałów Budowlanych. Z branżą materiałów budowlanych związany od kilkunastu lat, najpierw jako technolog betonu, następnie technolog produktów specjalistycznych a obecnie Manager Produktu. Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne w obszarze materiałów podłogowych oraz technologii betonu, a posiadaną wiedzą chętnie dzieli się podczas szkoleń dla instalatorów i projektantów z branży podłogowej. Na co dzień współpracuje z siecią wykonawców CEMEX Xperts i projektantów, służąc wsparciem technicznym m.in. przy projektowaniu i wykonywaniu podłóg w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych i innych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej