Webinar: Efektywny Duet na podłogi. Nowoczesna izolacja i wylewka od CEMEX

2022-04-08 12:54

Webinar dostarczy odpowiedzi na pytania: jak można szybko i dokładnie wykonać trwałą izolację pod wylewkę w gąszczu instalacyjnych przewodów, jak w ciągu kilkudziesięciu minut wykonać najwyższej jakości wylewkę w domu jednorodzinnym oraz jakie są korzyści z zastosowania Efektywnego Duetu na podłogi.

Podczas webinaru przedstawione zostały rozwiązania firmy CEMEX przeznaczone dla podłóg w budownictwie mieszkaniowym. Omówione zostały zarówno tradycyjne jak i nowoczesne materiały na izolację i wylewkę podłogową oraz występujące między nimi różnice. Szczególna uwaga jest poświęcona optymalnemu doborowi wylewki w zależności od wymagań posadzki końcowej.

W celu uzyskania wstępnej wyceny lub umówienia się z lokalnym przedstawicielem skorzystaj z kalkulatora na stronie www.cemex.pl/kalkulator-ceny-posadzki-anhydrytowej

Obejrzyj nagranie webinaru

Agenda webinaru
  • CEMEX w Polsce i na świecie
  • Tradycyjne rozwiązania podłóg w budownictwie mieszkaniowym
  • Rozwiązanie firmy CEMEX
  • Pianobeton INSULARIS PIANO jako izolacja podłóg – charakterystyka, właściwości i korzyści
  • Wylewka anhydrytowa SUPAFLO - właściwości, zastosowania i korzyści
  • Program CEMEX Xperts
  • Podsumowanie i pytania
Webinar poprowadzi
Ekspert Cemex
Łukasz Strzałka, Product Manager, ekspert firmy CEMEX

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki, specjalizacja Technologia Materiałów Budowlanych. Z branżą materiałów budowlanych związany od kilkunastu lat, najpierw jako technolog betonu, następnie technolog produktów specjalistycznych a obecnie Manager Produktu. Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne w obszarze materiałów podłogowych oraz technologii betonu, a posiadaną wiedzą chętnie dzieli się podczas szkoleń dla instalatorów i projektantów z branży podłogowej. Na co dzień współpracuje z siecią wykonawców CEMEX Xperts i projektantów, służąc wsparciem technicznym m.in. przy projektowaniu i wykonywaniu podłóg w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych i innych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej