Jak wybrać optymalną wylewkę podłogową? Obejrzyj webinar z ekspertem

2023-10-04 14:51 Materiał sponsorowany
Jak wybrać optymalną wylewkę podłogową
Autor: Cemex Jak wybrać optymalną wylewkę podłogową? Obejrzyj nagranie z ekspertem Cemex

Tradycyjnym rozwiązaniem w konstrukcji podłóg dla budownictwa mieszkaniowego jest wykonanie na podłożu izolacji termicznej ze styropianu oraz wylewki cementowej z tzw. mixokreta. Takie rozwiązanie ma oczywiście swoje zalety, ale niestety również i wady. Obejrzyj nagranie, w którym skupiamy się na problematyce optymalnego wyboru podkładu podłogowego.

Obejrzyj nagranie, na którym ekspert porównuje zarówno dostępne technologie, jak również prezentuje ofertę wylewek anhydrytowych SUPAFLO od firmy Cemex.

Jeśli są Państwo zainteresowani informacjami na temat nowoczesnej izolacji podłogowej zapraszamy do zapoznania się z wcześniejszym webinarem pod adresem https://www.muratorplus.pl/technika/podlogi-posadzki/webinar-pianobeton-insularis-piano-nowoczesny-material-budowlany-o-wielu-zastosowaniach-aa-upq1-aMvV-62MV.html

Agenda webinaru

  • Przedstawienie firmy Cemex
  • Rodzaje podkładów podłogowych
  • Porównanie wylewek anhydrytowych i cementowych
  • Na co zwrócić uwagę przy wyborze wylewki?
  • Wylewki anhydrytowe SUPAFLO od Cemex
  • Podsumowanie

Obejrzy nagranie webinaru

Jak wybrać optymalną wylewkę podłogową?
Materiał sponsorowany
Ekspert Cemex
Łukasz Strzałka, Product Manager, ekspert firmy Cemex

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki, specjalizacja Technologia Materiałów Budowlanych. Z branżą materiałów budowlanych związany od kilkunastu lat, najpierw jako technolog betonu, następnie technolog produktów specjalistycznych a obecnie Manager Produktu. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie praktyczne w obszarze materiałów podłogowych oraz technologii betonu, a posiadaną wiedzą chętnie dzieli się podczas szkoleń dla instalatorów i projektantów z branży podłogowej. Na co dzień współpracuje z siecią wykonawców Cemex Xperts i projektantów, służąc wsparciem technicznym m.in. przy projektowaniu i wykonywaniu podłóg w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych i innych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej