Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Ogrzewanie

 • Dekoracyjny grzejnik Vitro w salonie - szkło hartowane wykończone powierzchnią lustrzaną

  Szkło hartowane. Zobacz nowe, wnętrzarskie zastosowanie szkła hartowanego

  Szkło hartowane to ponadczasowy materiał, który można wykorzystać w różnoraki sposób. Tym razem polscy projektanci z firmy Luxrad wykorzystali szkło hartowane do produkcji dekoracyjnych grzejników.

 • System grzejników podtynkowych 3THERMO

  Hybrydowe ogrzewanie ścienne. System grzejników podtynkowych 3THERMO

  Ogrzewanie ścienne jest jednym z wariantów ogrzewania płaszczyznowego. Takie instalacje grzewcze mają kilka zalet, m.in. brak grzejników, ekonomiczne i komfortowe dla użytkowników ogrzewanie pomieszczeń. Dotychczas najpopularniejsze jest ogrzewanie podłogowe wodne lub elektryczne, warto jednak porównać je z nowszym systemem hybrydowego ogrzewania ściennego.

 • Porównanie kosztów ogrzewania: grzejniki vs ogrzewanie płaszczyznowe

  Inwestycja w ogrzewanie domu ma znaczący wpływ na większą część stałych wydatków związanych z utrzymaniem domu. Każdemu inwestorowi zależy na systemie energooszczędnym i jak najmniejszych rachunkach za ogrzewanie domu. Równie ważne są koszty samej inwestycji i czas jej zwrotu. Przedstawiamy porównanie kosztów ogrzewania domu. Czy bardziej opłacalne są grzejniki czy może ogrzewanie płaszczyznowe? Która instalacja grzewcza szybciej się zwróci?

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • W systemie ogrzewana podłogowego Raychem podłoga drewniana może być układana bezpośrednio na płytach Raychem T2Reflecta

  Jak wykonać ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie podłogowe do podłóg drewnianych i laminowanych

  System ogrzewania podłogowego Raychem T2Red z płytami Raychem T2Reflecta sprawdzi się we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych i pod podłogą drewnianą, panelami, wykładziną dywanową, terakotą i kamieniem. Film przedstawia instrukcję wykonania ogrzewania podłogowego krok po kroku

  • komentarze (1)
   Sklep i montaż T2Red, T2Reflecta
   Maty grzejne Raychem T2Red, T2Reflecta można kupić w sklepie internetowym www.raychem.dolejsz.pl Zamów montaż (Warszawa i okolice) u Certyfikowanego Montera Firmy Raychem a uzyskasz 20lat gwarancji na ogrzewanie podłogowe, informacje na www.dolejsz.pl

   raychem.dolejsz.pl, Piątek, 22 Marzec 2013 14:43:16, Odpowiedz

 • Ułożenie maty Raychem T2QuickNet na płytach izolacyjnych Isolecta tzrykrotnie zmniejsza czas nagrzewania systemu ogrzewania podłogowego

  Jak wykonać ogrzewanie podłogowe przy renowacjach. Maty grzejne do ogrzewania podłogowego

  Samoprzylepna mata grzejna Raychem T2QuickNet przeznaczona jest do bezpośredniego montażu pod płytkami ceramicznymi lub kamieniem naturalnym. Ułożona na płytach izolacyjnych Isolecta daje oszczędność energii do 65%. Film przedstawia wykonanie ogrzewania podłogowego z wykorzystaniem maty Raychem T2QuickNet.

  • komentarze (2)
   Sklep z matami T2QuickNet
   Maty grzejne Raychem TtQuickNet można kupić w sklepie internetowym www.raychem.dolejsz.pl Zamów montaż (Warszawa i okolice) u Certyfikowanego Montera Firmy Raychem a uzyskasz 20lat gwarancji na ogrzewanie podłogowe, informacje na www.dolejsz.pl

   rayche.dolejsz.pl, Piątek, 22 Marzec 2013 14:40:53, Odpowiedz

 • quiz

  Ogrzewanie płaszczyznowe. TEST dla instalatorów

  Systemy ogrzewania budynków coraz częściej opierają się na ogrzewaniu płaszczyznowym - wodnym ogrzewaniu podłogowym i ściennym - rozwiązaniu ekonomicznym i komfortowym dla użytkowników. Aby system ogrzewania płaszczyznowego właściwie pełnił swoje funkcje i był niezawodny, wymaga od instalatora fachowej wiedzy. Część z niej można sprawdzić, rozwiązując krótki test.

 • quiz

  Bezpieczna instalacja gazowa - sprawdź się

  Instalacje gazowe, zarówno te w budownictwie jednorodzinnym, jak i wielorodzinnym powinny być projektowane i użytkowane ze szczególnym zachowaniem zasad bezpieczeństwa. W rozporządzeniu w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, podaje się szczegółowe przepisy dotyczące instalacji gazowej. Sprawdź swoją wiedzę na ten temat.

 • Przewód grzewczy do ogrzewania podłogowego Raychem T2Blue może być układany bezpośrednio w jastrychu, wylewce samopoziomującej i betonie

  Ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniach o skomplikowanych kształtach

  Przewód do ogrzewania podłogowego Raychem T2Blue sprawdza się w pomieszczeniach o skomplikowanych kształtach. Podczas renowacji przewody Raychem T2Blue mogą być układane na wszystkich typowych i stabilnych podlożach. Film przedstawia jak wykonać ogrzewanie podłogowe z wykorzystaniem przewodu Raychem T2Blue i płyt izolacyjnych Isolecta.

 • Ogrzewanie podłogowe Raychem T2Red sprawdza się przy renowacji (mniejsza wysokość przegrody, słabsza izolacja podłoża, różne typy podłoża) - schemat po lewej, oraz w nowych konstrukcjach (grubość wylewki 50 mm, przewód zainstalowany w wylewce) - schemat po prawej.

  Samoregulujący system ogrzewania podłogowego Raychem T2Red

  Samoregulujący system ogrzewania podłogowego Raychem T2Red automatycznie wykrywa inne źródła ciepła i dostosowuje swoją moc. Może być układany na każdym podłożu i pomieszczeniach o dowolnym kształcie. Film przedstawia jak wykonać ogrzewanie podłogowe Raychem T2Red na betonowym podłożu.

  • komentarze (1)
   Sklep i montaż T2Red
   Maty grzejne Raychem T2Red można kupić w sklepie internetowym www.raychem.dolejsz.pl Zamów montaż (Warszawa i okolice) u Certyfikowanego Montera Firmy Raychem a uzyskasz 20lat gwarancji na ogrzewanie podłogowe, informacje na www.dolejsz.pl

   raychem.dolejsz, Piątek, 22 Marzec 2013 14:42:01, Odpowiedz

 • Bardzo cienki przewód grzejny Raychem CeraPro jest dobrym rozwiązaniem dla montażu w warstwie kleju bezpośrednio pod płytkami

  Ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniach o niezmiennej wysokości podłogi

  Przewody grzejne Raychem CeraPro mają tylko 3 mm grubości, dlatego to rozwiązanie do remontowanych pomieszczeń gdzie wysokość podłogi nie może ulec zmianie. Ponadto ogrzewanie podłogowe Raychem CeraPro może być wykonane na wszystkich stabilnych podłożach. Film przedstawia jak wykonać ogrzewanie podłogowe Raychem CeraPro.

Jeśli zastanawiasz się, jaką metodę grzewczą wybrać, koniecznie zajrzyj do naszego działu Ogrzewanie. Uda ci się znaleźć tam informacje na temat dośc popuralnych pomp ciepła, które możesz wykorzystać w swoim gospodarstwie domowym. Szeroki wybór informacji o grzejnikach ułatwi Ci dokonanie odpowiedniego wyboru. Fachowcy podpowiedzą Ci, jak innowacyjnie wykorzystać grzejnik. Koniecznie zerknij do działu Ogrzewanie, a z pewnością nie będziesz żałował. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: