adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Technika

Biura. Projektowanie, wykańczanie, wyposażenie

 • Zaaranżowane w biurze miejsce spotkań, tych formalnych, jak i nieformalnych - biuro firmy Sabre w Krakowie

  Biuro pokolenia Y

  W dzisiejszych biurach pracują przedstawiciele różnych pokoleń. Jednak coraz częściej dominującą siłą są tzw. millennialsi, czyli osoby urodzone po 1980 roku. Ich preferencje i przyzwyczajenia mają wpływ na wygląd przestrzeni biurowej. Jak zaaranżować siedzibę firmy stymulującą kreatywność i efektywność pokolenia Y?

  Pracownicy, którzy mają dziś 24–36 lat, nowe technologie mają we krwi. Dla nich posługiwanie się smartfonem czy aparatem cyfrowym oraz korzystanie ...
 • Aranżacja amsterdamskiego biura Google. ZDJĘCIA WNĘTRZ

  Choć aranżacja i kolorystyka tego biura przywodzą na myśl bardziej klub młodzieżowy, w rzeczywistości jest to biuro światowego giganta internetowego – Google. Co było inspiracją przy tworzeniu projektu wnętrz tego biura? Pierwsza siedziba firmy – garaż.

  Firmie Google przyświeca idea, że poważnym można być nie tylko w garniturze. Tutaj nie obowiązuje dress code, czy sztywne reguły pracy. Google ma inne wartości. Przede wszystkim ceni kreatywność, zaangażowanie i ...
 • Pracodawcy coraz częściej zapewniają swoim pracownikom miejsce do odpoczynku w trakcie pracy

  Nowoczesne biuro ze strefą chillout. Aranżacja przestrzeni wypoczynku dla pracowników

  W nowoczesnym biurze powinno się znaleźć miejsce wypoczynku dla pracowników. Strefy chillout sprzyjają kreatywności i wydajności pracy, ale przede wszystkim zapewniają komfort psychiczny. W Polsce coraz częściej popularyzuje się ideę stref chilloutu w przestrzeniach biurowych.

 • Architektura wnętrza biura firmy Aspen nawiązuje do stylistyki loft. Jasne wnętrza i duża ilość naturalnego światła znacząco poprawia warunki pracy

  Nowoczesny open space. Jak z pomysłem można zagospodarować przestrzeń w biurze?

  Aranżacja biura nie jest łatwa. Aby zapewnić pracownikom odpowiednie warunki pracy, trzeba spełnić szereg wymagań, których respektowanie zależy również od konkretnej firmy. Dla pracowników najważniejszy jest dostęp do naturalnego światła, odpowiednio dobrany fotel, ale również kolorystyka.

 • Parking podziemny w warszawskim biurowcu Warsaw Spire

  Ważne pierwsze wrażenie - żywiczne posadzki parkingowe

  Parking w biurowcu to dla wielu użytkowników biur czy gości pierwsza strefa, na podstawie której oceniają klasę budynku. Żywiczne posadzki parkingowe Deckshield pozwalają zabezpieczyć betonowe podłoże przed zniszczeniem oraz przeciekami, przedłużają trwają konstrukcji, a równocześnie pozwalają stworzyć z parkingu estetyczną, czytelnie oznakowaną i bezpieczną przestrzeń.

  Bezspoinowe posadzki żywiczne Deckshield - właściwości Posadzki żywiczne  to grupa bezspoinowych rozwiązań posadzkowych opracowanych z myślą o zastosowaniu ...
 • Julian Treasure o wpływie hałasu biurowego na efektywność pracy. WIDEO

  "Większość budynków zaprojektowana jest dla oka, nie dla ucha" - z tym słynnym już powiedzeniem Juliana Treasure zgadzają się nawet sami architekci. Światowej sławy ekspert od akustyki udowadnia, że w biurach, w których panuje hałas, efektywność pracy spada nawet o 2/3. Właściwe kształtowanie akustyki nie może się jednak sprowadzać jedynie do pochłaniania hałasu. Konieczna jest również izolacja dźwięków.

  Warunki pracy w ...
 • Recepcja nowej siedziby międzynarodowego biura projektowego BuroHappold

  Biuro jak żywe laboratorium. Wzorcowe biuro BuroHappold

  Na pierwszy rzut oka to po prostu biuro typu open space. Oszczędne w formie i kolorach, właściwie monochromatyczne. Biuro naszpikowane jest jednak najnowszymi technologiami i rozwiązaniami poprawiającymi jakość pracy, korzystnie wpływającymi na zdrowie i samopoczucie pracowników, przy minimalnych nakładach energetycznych. To wzorcowe biuro mieści się w Warszawie, a idealne środowisko pracy sami zaprojektowali sobie specjaliści z branży - BuroHappold.

  Założenia projektowe Nowa siedziba międzynarodowego biuro ...
 • Nowy biurowiec The Edge w Amsterdamie, Holandia

  The Edge. Najnowocześniejszy biurowiec na świecie

  Biurowiec The Edge uzyskał najwyższą liczbę punktów w certyfikacji BREEAM na świecie. Nowa inwestycja OVG Real Estate jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie nowych biurowców, a równocześnie jej wpływ na środowisko został ograniczony do minimum. 

Nowe produkty i technologie

Poznaj firmę

<p>Nowoczesne centrum szkoleniowe-ekspozycyjne Kronospan</p>

Kronospan - innowacyjne podejście do biznesu

Innowacyjne pomysły na prowadzenie biznesu są kluczem do sukcesu firmy. Wprowadzanie nowego i chęć reformowania obecnej sytuacji: konkurencyjności na rynku, ulepszenia jakości produktów, wdrożenia nowych usług dla klientów, poszukiwanie nisz, skutkuje silną pozycją marki.

Placówki medyczne

<p>Przykład szczeg&oacute;łowej analizy funkcjonalnej przygotowanej dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi</p>

Projektowanie obiektów służby zdrowia

Projekty placówek medycznych powinny powstawać w zespołach interdyscyplinarnych, w których każdy specjalista jest niezbędnym ogniwem tworzenia optymalnego i bezpiecznego rozwiązania. Począwszy od architekta i technologa medycznego, poprzez projektantów instalacji i konstrukcji, a skończywszy na lekarzach i zarządzie przyszłej placówki.

Wideo

Od jakości użytego do mieszanki betonowej cementu zależy jakość i bezpieczeństwo wykonywanej z niego konstrukcji. Na rynku znajduje się jednak również cement, który nie spełnia norm. Stowarzyszenie Producentów Cementu zbadało jakość workowanego cementu, który sprzedawany jest w hurtowniach i marketach budowlanych. To trzeba zobaczyć! play

Jakość cementu: worek workowi nierówny. FILM

Od jakości użytego do mieszanki betonowej cementu zależy jakość i bezpieczeństwo wykonywanej z ...

Zobacz wszystkie

Fotogalerie

Zobacz wszystkie

Edukacja budowlana

Ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniach o niezmiennej wysokości podłogi

Ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniach o niezmiennej wysokości podłogi

Przewody grzejne Raychem CeraPro mają tylko 3 mm grubości, dlatego to rozwiązanie do remontowanych pomieszczeń gdzie wysokość podłogi nie może ulec zmianie. Ponadto ogrzewanie podłogowe Raychem CeraPro może być wykonane na wszystkich stabilnych podłożach. Film przedstawia jak wykonać ogrzewanie podłogowe Raychem CeraPro.

O tym się mówi

Jak zbudować funkcjonalny garaż?

Jak zbudować funkcjonalny garaż?

Garaż, aby móc z niego wygodnie korzystać, musi mieć odpowiednie wymiary, właściwe usytuowanie względem domu i funkcjonalną bramę.

Wszystkich zainteresowanych nowościami z dziedziny nowych technologii budowlanych zapraszamy do działu Technika. Uda ci się znaleźć tam informacje dotyczące wszelkich nowinek pojawiających się obecnie na rynku. Jeśli frapują cię techniki projektowania bądź w wolnej chwili wyszukujesz wiadomości na temat innowacyjnych rozwiązań budowlanych czy konstrukcyjnych, nie mogłeś lepiej trafić. W dziale Technika możesz znaleźć newsy dotyczące drukarek 3D czy organizowanych w najbliższym czasie szkoleń. 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: