Technika

Konferencja budowlana Muratora

  • Konferencja budowlana „Akustyka budynku. Głośny problem”. Bezpłatna rejestracja

    Na konferencji organizowanej 12 maja 2016 przez MURATORA spotkają się inwestorzy, projektanci, producenci, wykonawcy i administratorzy. Jej celem jest wymiana doświadczeń na temat akustyki w budownictwie, a także propagowanie sposobów poprawnego kształtowania warunków akustycznych zarówno w nowych, jak i modernizowanych obiektach.

Nowe produkty i technologie

Instalacje

<p>Hotel obsługują 74 zespoły zewnętrzne (zespoły zewnętrzne z odzyskiem ciepła 60 x VRV) sterowane w inteligentnym systemie; 664 zespoł&oacute;w wewnętrznych; 2 x agregaty chłodnicze do wody chłodzone powietrzem (EWAD 600 BJYNN/Q)</p>

Rozwiązania HVAC dla obiektów hotelowych

Kompleksowe zaprojektowanie hotelu wymaga dbałości o każdy szczegół już na etapie projektu, dlatego najlepiej korzystać z doświadczenia i wiedzy specjalistów w danej branży.

Konstrukcje aluminiowe

Budowa ogrodu zimowego

Materiałem często stosowanym przy budowie ogrodów zimowych jest aluminium. Profile aluminiowe mają dobre właściwości termiczne. Konstrukcje z aluminium są lekkie, trwałe, odporne na korozję. Aluminium ma odpowiednią sztywność kształtowników, co pozwala na większą swobodę w projektowaniu.

Wideo

Od jakości użytego do mieszanki betonowej cementu zależy jakość i bezpieczeństwo wykonywanej z niego konstrukcji. Na rynku znajduje się jednak również cement, który nie spełnia norm. Stowarzyszenie Producentów Cementu zbadało jakość workowanego cementu, który sprzedawany jest w hurtowniach i marketach budowlanych. To trzeba zobaczyć! play

Jakość cementu: worek workowi nierówny. FILM

Od jakości użytego do mieszanki betonowej cementu zależy jakość i bezpieczeństwo wykonywanej z ...

Zobacz wszystkie

Fotogalerie

Zobacz wszystkie

Edukacja budowlana

Montaż warstwowy stolarki z Taśmami Okiennymi Tytan Professional - najważniejsze zasady

Montaż warstwowy stolarki z Taśmami Okiennymi Tytan Professional - najważniejsze zasady

Przy doborze stolarki budowlanej do domu energooszczędnego powinno się kierować współczynnikiem izolacyjności termicznej okna, odpowiednim rozmieszczeniem okien w zależności od kierunków świata oraz współczynnikiem pozyskiwania energii słonecznej przez szybę. Bardzo ważny jest także prawidłowy montaż stolarki oraz użycie dobrej jakości materiałów uszczelniających.

O tym się mówi

Makita - narzędzia akumulatorowe 2 x 18V

Makita - narzędzia akumulatorowe 2 x 18V

Makita oferuje serię profesjonalnych elektronarzędzi ręcznych, przeznaczonych zarówno do prac remontowo-budowlanych, jak i ogrodowych. Wśród nich są narzędzia akumulatorowe zasilane dwoma akumulatorami litowo-jonowymi 18V. Jakie korzyści daje ta technologia i w jakich elektronarzędziach się ją stosuje?

Wszystkich zainteresowanych nowościami z dziedziny nowych technologii budowlanych zapraszamy do działu Technika. Uda ci się znaleźć tam informacje dotyczące wszelkich nowinek pojawiających się obecnie na rynku. Jeśli frapują cię techniki projektowania bądź w wolnej chwili wyszukujesz wiadomości na temat innowacyjnych rozwiązań budowlanych czy konstrukcyjnych, nie mogłeś lepiej trafić. W dziale Technika możesz znaleźć newsy dotyczące drukarek 3D czy organizowanych w najbliższym czasie szkoleń. 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: