Technika

Testy elektronarzędzi

 • Testy młota udarowo-obrotowego Bosch GBH 2-28 F Professional z funkcją KickBack Control

  Profesjonalne elektronarzędzia są niezbędne w codziennej pracy firm wykonawczych. Na naszą prosbę cztery wybrane firmy przetestowały najnowszy młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 2-28 F Professional. Sprawdżcie jakie funkcje młota doceniają specjaliści od prac remontowo-wykończeniowych.

  -kpJcwxcV9o
 • Wykonawcy testują młotowiertarkę udarową GBH 2-24 DRE Bosch Professional

  Czterech wykonawców z czterech różnych firm, zajmujących się pracami remontowymi i wykończeniowymi, testowało elektronarzędzia Bosch. Zobaczcie, co powiedzieli o nowym młocie udarowo-obrotowym GBH 2-24 DRE Bosch Professional.

  d7ShkHxfdBE
 • Młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS-plus Bosch GBH 2-24 DRE Professional

  Młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 2-24 DRE Professional

  Wśród elektronarzędzi Bosch z przeznaczeniem dla rzemiosła i przemysłu można znaleźć m.in. elektronarzędzie z najszybszym tempem wiercenia w betonie. To młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS-plus Bosch GBH 2-24 DRE Professional.

  Inżynierowie z firmy Bosch opracowali kolejne profesjonalne elektronarzędzie do prac budowlanych - młot udarowo-obrotowy z uchwytem SDS-plus Bosch GBH 2-24 DRE Professional. Narzędzie zapewnia najszybsze tempo wiercenia w tej klasie narzędzi, a to dzięki ...
 • Młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 2-28 F Professional

  Młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 2-28 F Professional

  W najnowszym modelu młota udarowo-obrotowego Bosch po raz pierwszy zastosowano funkcję KickBack Control, która zapobiega odrzutowi narzędzia i ewentualnym obrażeniom użytkownika w przypadku nagłego szarpnięcia. Dodatkowo, młot Bosch GBH 2-28 F Professional wyposażono w system aktywnego tłumienia drgań, a silnik o mocy 880 W gwarantuje jeszcze większą wydajność.

  Młot Bosch GBH 2-28 F Professional to najmocniejszy młot tej marki w klasie 2 kg. Narzędzie ...
 • Akumulatorowy młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 18 V-EC Professional

  Akumulatorowy młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 18 V-EC Professional

  Akumulatorowy młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 18 V-EC Professional z największą siłą dłutowania w swojej klasie to jeden z przedstawicieli sektora elektronarzędzi Bosch przeznaczonych dla profesjonalnych wykonawców.

  Młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 18 V-EC Professional - funkcje i osprzęt bezszczotkowy silnik Bosch EC - kompaktowy, zabezpieczony przed pyłem, lekki i bezobsługowy, umożliwia na jednym cyklu ładowania akumulatora (4,0 Ah) wywiercenie do 153 otworów w betonie (6 ...

Nowe produkty i technologie

Poznaj firmę

<p>Nowoczesne centrum szkoleniowe-ekspozycyjne Kronospan</p>

Kronospan - innowacyjne podejście do biznesu

Innowacyjne pomysły na prowadzenie biznesu są kluczem do sukcesu firmy. Wprowadzanie nowego i chęć reformowania obecnej sytuacji: konkurencyjności na rynku, ulepszenia jakości produktów, wdrożenia nowych usług dla klientów, poszukiwanie nisz, skutkuje silną pozycją marki.

Placówki medyczne

<p>Przykład szczeg&oacute;łowej analizy funkcjonalnej przygotowanej dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi</p>

Projektowanie obiektów służby zdrowia

Projekty placówek medycznych powinny powstawać w zespołach interdyscyplinarnych, w których każdy specjalista jest niezbędnym ogniwem tworzenia optymalnego i bezpiecznego rozwiązania. Począwszy od architekta i technologa medycznego, poprzez projektantów instalacji i konstrukcji, a skończywszy na lekarzach i zarządzie przyszłej placówki.

Wideo

Od jakości użytego do mieszanki betonowej cementu zależy jakość i bezpieczeństwo wykonywanej z niego konstrukcji. Na rynku znajduje się jednak również cement, który nie spełnia norm. Stowarzyszenie Producentów Cementu zbadało jakość workowanego cementu, który sprzedawany jest w hurtowniach i marketach budowlanych. To trzeba zobaczyć! play

Jakość cementu: worek workowi nierówny. FILM

Od jakości użytego do mieszanki betonowej cementu zależy jakość i bezpieczeństwo wykonywanej z ...

Zobacz wszystkie

Fotogalerie

Zobacz wszystkie

Edukacja budowlana

Pomporozdrabniacze wbudowane w ceramikę oraz do współpracy ze stelażami podtynkowymi

Pomporozdrabniacze wbudowane w ceramikę oraz do współpracy ze stelażami podtynkowymi

Pomporozdrabniacze dają możliwość łatwego urządzenia łazienki czy toalety w niemal dowolnym miejscu budynku, niezależnie od przebiegającej instalacji wod-kan. Pomporozdrabniacz wcale nie musi być widoczny. Dostępne są bowiem specjalne typy pomporozdrabniaczy wbudowane w ceramikę sanitarną, stelaże podtynkowe z pomporozdrabniaczami oraz takie modele urządzeń, które są przystosowane do współpracy z dowolnym stelażem podtynkowym.

O tym się mówi

Jak zbudować funkcjonalny garaż?

Jak zbudować funkcjonalny garaż?

Garaż, aby móc z niego wygodnie korzystać, musi mieć odpowiednie wymiary, właściwe usytuowanie względem domu i funkcjonalną bramę.

Wszystkich zainteresowanych nowościami z dziedziny nowych technologii budowlanych zapraszamy do działu Technika. Uda ci się znaleźć tam informacje dotyczące wszelkich nowinek pojawiających się obecnie na rynku. Jeśli frapują cię techniki projektowania bądź w wolnej chwili wyszukujesz wiadomości na temat innowacyjnych rozwiązań budowlanych czy konstrukcyjnych, nie mogłeś lepiej trafić. W dziale Technika możesz znaleźć newsy dotyczące drukarek 3D czy organizowanych w najbliższym czasie szkoleń. 

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: