Jak projektować i wykonywać nawierzchnie zewnętrzne dużego formatu? Obejrzyj szkolenie

2022-10-20 11:30 Materiał sponsorowany
Jak projektować i wykonywać nawierzchnie zewnętrzne dużego formatu? Spotkanie online
Autor: Cemex Podczas webinaru ekspert odpowiada na pytania: Jak projektować nawierzchnie monolityczne w dużym formacie? Jak należy tworzyć podziały dylatacyjne? Dlaczego duży format nawierzchni to dobry pomysł i jakie są możliwości wykończenia takich nawierzchni w zależności od funkcji? Jak wykorzystać kruszywa dekoracyjne w połączeniu z nawierzchniami?

Obejrzyj nagranie webinaru poświęconego innowacyjnym i trwałym nawierzchniom wielkoformatowym. Co należy uwzględniać przy projektowaniu i wykonaniu? Jakie efekty estetyczne można osiągnąć? Jakie są zalety i korzyści wynikające z zastosowania dużego formatu? Na te i inne pytania podczas szkolenia odpowiada ekspert: Marek Dmochowski.

Architektura i urbanistyka wymagają trwałych i niezawodnych nawierzchni. Budynek to nie tylko bryła i wnętrza, ale również drogi i ścieżki, które do niego prowadzą i tworzą przyjazne dla mieszkańców otoczenie.

Jak projektować nawierzchnie monolityczne w dużym formacie? Jak należy tworzyć podziały dylatacyjne? Dlaczego duży format nawierzchni to dobry pomysł i jakie są możliwości wykończenia takich nawierzchni w zależności od funkcji?

Obejrzyj szkolenie

Jak projektować i wykonywać nawierzchnie dużego formatu?

Co warto zapamiętać?

Nawierzchnie z eksponowanym kruszywem DECO STONE cechują się najwyższą trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Niskie koszty eksploatacji, łatwość utrzymania i inne zalety tego rodzaju nawierzchni powodują, że coraz częściej wielkoformatowe nawierzchnie z rodziny DECO wygrywają z kostką czy tradycyjnymi płytami betonowymi. Z kolei wodoprzepuszczalne nawierzchnie PERVIA to wsparcie w odpowiedzialnej strategii rozwoju zrównoważonych miast. Nawierzchnie PERVIA wspierają retencję wody, ograniczają zjawiska powodzi błyskawicznych, zapobiegają bezpowrotnej utracie wód deszczowych w kanalizacji, zasilając zamiast tego lokalne ekosystemy.

Zachęcamy do obejrzenia filmów o nawierzchniach PERVIA i DECO STONE:

Webinar poprowadził:
Marek Dmochowski, ekspert firmy CEMEX
Marek Dmochowski, ekspert firmy CEMEX

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, od 17 lat zajmuje się technologią betonu w CEMEX. Od 2013 roku zajmuje się betonami specjalistycznymi, w tym dekoracyjnymi nawierzchniami z rodziny DECO. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej