Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje mieszkaniowe

Atal rozpoczął realizację II etapu Osiedla Mieszczańskiego we Wrocławiu

Tagi:
Atal
,
inwestycje budowlane we Wrocławiu
,
nowe inwestycje we Wrcoławiu
,
nowe osiedla mieszkaniowe
,
Osiedle Mieszczańskie II
,
Wrocław

Firma Atal rozpoczęła budowę drugiego etapu Osiedla Mieszczańskiego we Wrocławiu. W ramach inwestycji powstaną dwa budynki, w których znajdzie się 245 mieszkań. Projekt architektoniczny Osiedla Mieszczańskiego został opracowny w pracowni AGP Spółka. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to maj 2012 r.

Osiedle Mieszczańskie II powstanie w dzielnicy Krzyki, przy ulicy Hubskiej. Powierzchnia mieszkań wahać się będzie od 30 do 60 mkw. Do każdego lokalu przypisane będzie miejsce w podziemnym garażu. Osiedle będzie przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Projekt architektoniczny Osiedla Mieszczańskiego został opracowny w pracowni AGP Spółka. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to maj 2012 r.

W 2010 r. deweloper zakończył pierwszy etap inwestycji, w ramach którego wybudowano 292 mieszkania oraz 11 lokali użytkowych.

Fot.: AGP Spółka
Fot.: AGP Spółka

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: