Inwestycje

 • Międzynarodowe Centrum Kongresowe

  Międzynarodowe Centrum Kongresowe z lotu ptaka

  Prezentujemy budynek MCK w obiektywie Wojtka Radwańskiego. Na zdjęciach bardzo dobrze widać charakterystyczny, nietypowy dach ukształtowany w formie ogrodu-doliny. Jego maksymalna rozpietość to 30 m.

 • Łacznik brzeski

  Łącznik brzeski oddany do użytku

  Droga łącząca węzeł Brzesko na autostradzie A4 z drogą krajową nr 94 w miejscowości Jasień Brzeski jest już przejezdna. Koszt inwestycji to prawie 44 mln zł.

 • Bulwary Książęce

  Bulwary Książęce na Odrze

  Belgijski deweloper BPI Polska wybuduje we Wrocławiu nową inwestycję mieszkaniową. Osiedle powstanie na Kępie Mieszczańskiej położonej w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. Projekt architektoniczny inwestycji stworzyli architekci z pracowni SUD Architekt Polska – Rafał Langowski i Jocelyn ...

 • Supersam Katowice

  Supersam Katowice

  Budowa nowego Supersamu w Katowicach rozpoczęła się od wyburzenia starej hali targowej mieszczącej się przy ul. Piotra Skargi. Na placu budowy pozostały jedynie trzy przęsła stalowej konstrukcji historycznego obiektu. Elementy te zostały poddane renowacji, a ...

 • Europejskie Centrum Solidarności

  Europejskie Centrum Solidarności

  Europejskie Centrum Solidarności to muzeum promujące wiedzę o Solidarności i opozycji antykomunistycznej w Polsce i Europie oraz centrum dialogu o współczesnym świecie.

 • Dziecięcy Szpital Kliniczny WUM

  Dziecięcy Szpital Kliniczny WUM

  Nowa siedziba Szpitala Dzieciecego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM) została otwarta we wrześniu 2015. Placówka mieści się w Warszawie przy ul. Żwirki i Wigury 63 A. Obiekt wybudowała firma Warbud.

Fotogalerie

Zobacz wszystkie

Inwestycje komercyjne

Zobacz wszystkie

Inwestycje publiczne

Zobacz wszystkie

Inwestycje mieszkaniowe

 • Bulwary Książęce na Odrze

  Belgijski deweloper BPI Polska wybuduje we Wrocławiu nową inwestycję mieszkaniową. Osiedle powstanie na Kępie Mieszczańskiej położonej w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. Projekt architektoniczny inwestycji stworzyli ...

 • Projekt architektoniczny osiedla Ursynovia wykonali S.A.M.I. Architekci

  Dom Development buduje na Ursynowie

  Przy ul. Jana Rodowicza „Anody” w Warszawie powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa Ursynovia. Zakończenie budowy zaplanowano na III kwartał 2017. Inwestorem jest firma Dom Development.

 • W  sześciokondygnacyjnym  budynku powstało 91 mieszkań o powierzchni od 32 do 163 m²

  Rezydencja Konstancińska firmy Yareal Polska gotowa

  Yareal Polska zakończył inwestycję mieszkaniową położoną w Warszawie przy ul. Konstancińskiej. Rozpoczęły się już odbiory mieszkań. Generalnym wykonawcą budynku była firma Kalter.

Zobacz wszystkie

W naszym dziale Inwestycje możesz dowiedzieć się o najnowszych przetargach czy przedsięwzięciach budowalnych planowanych na terenie całego kraju. Co więcej, nieobece będą Ci kwestie związane ze sprzedażą nieruchmości. Możesz również dowiedzieć się co nieco o rozwiązaniach w zakresie architerktury krajobrazu. Zajrzyj do nas również wtedy, gdy planujesz kupić nieruchomość. Dział Inwestycje dostarczy Ci wielu niezbędnych informacji. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: