Inwestycje

Fotogalerie

Zobacz wszystkie

Inwestycje komercyjne

Zobacz wszystkie

Inwestycje publiczne

Zobacz wszystkie

Inwestycje mieszkaniowe

 • Generalnym wykonawcą III etapu osiedla Na Woli jest firma Budner

  Budner buduje „Na Woli”

  Spółka Budner jest generalnym wykonawcą III etapu osiedla apartamentowego przy ul. Sowińskiego na warszawskiej Woli. Inwestycja powstaje na zlecenie firmy LC Corp.

 • Inwestycja Nowa Grobla Apartamenty powstaje w Gdańsku przy ul. Nowa Grobla

  Nowa Grobla – apartamenty w Trójmieście

  Nowa Grobla Apartamenty to pierwsza inwestycja dewelopera ATAL w Trójmieście. Projekt architektoniczny osiedla powstał w pracowni Kozikowski Design.

 • Mostostal Warszawa wybuduje I etap osiedla Nova Królikarnia na zlecenie Ronson Development

  Mostostal Warszawa wybuduje osiedle mieszkaniowe

  Nova Królikarnia – taką nazwę nosi nowa inwestycja grupy Ronson Development. Jej generalnym wykonawcą został Mostostal Warszawa. Koszt inwestycji to 39,7 mln zł.

Zobacz wszystkie

W naszym dziale Inwestycje możesz dowiedzieć się o najnowszych przetargach czy przedsięwzięciach budowalnych planowanych na terenie całego kraju. Co więcej, nieobece będą Ci kwestie związane ze sprzedażą nieruchmości. Możesz również dowiedzieć się co nieco o rozwiązaniach w zakresie architerktury krajobrazu. Zajrzyj do nas również wtedy, gdy planujesz kupić nieruchomość. Dział Inwestycje dostarczy Ci wielu niezbędnych informacji. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: