Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje

 • Kladka pieszo-rowerowa pod mostem Łazienkowskim

  Kładka pod mostem Łazienkowskim prawie gotowa

  Most Łazienkowski dotychczas był omijany szerokim łukiem przez pieszych i rowerzystów. Niebawem się to zmieni. Już za miesiąc, na początku sierpnia, zaplanowano otwarcie kładki pieszo-rowerowej, która powstała pod pod przeprawą.

 • Nowa siedziba Budimexu

  Warszawska Wola z kolejnym biurowcem

  Tym razem LC Corp wybuduje nową siedzibę dla firmy Budimex – Wola Retro. Obiekt powstanie u zbiegu ulic Skierniewickiej i Siedmiogrodzkiej. Wartość kontraktu opiewa na kwotę 125 mln zł netto.

 • Nowe bulwary nad Wisłą

  Bulwary wiślane w Warszawie. Spacer po nowym nabrzeżu. Fotorelacja

  Nowe bulwary wiślane w Warszawie tentnią życiem. Wraz z rozpoczęciem wkacji na lewym brzegu Wisły zrobiło się tłoczno. Zresztą to nie dziwi - widoki przepiękne, bulwary szerokie i wygodne dla spacerowiczów, dużo punktów gastronomicznych ...

 • Komisariat policji w Gdańsku

  Komisariat w Gdańsku. Policja też może mieć ładnie i nowocześnie. ZDJĘCIA

  Większość polskich komisariatów znajduje się w budynkach, które niewiele mają wspólnego z dobrą i nowoczesną architekturą. Nowy Zintegrowany Komisariat Policji Gdańsk Śródmieście jest zaprzeczeniem takiej opinii. Autorem koncepcji architektonicznej komisariatu jest ...

 • Biurowiec Nowy Targ we Wrocławiu

  Nowy Targ. Biurowiec we Wrocławiu połączy historię z nowoczesnością

  Wrocław uważany jest nie tylko za najcieplejsze miasto w Polsce, często zdobywa też miano miasta najpiękniejszego i najbardziej atrakcyjnego dla biznesu, również w nieruchomości komercyjne. W pobliżu placu Nowy Targ powstanie drugi Nowy Targ ...

 • Rozbudowa zakładu fabryki SOPEM

  Rozbudowa zakładu Sopem

  HOCHTIEF Polska rozbuduje istnieją fabrykę montowania silników elektrycznych Sopem o nowy budynek magazynowy i biurowo-laboratoryjny. Obiekt powstanie na terenie Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej.

Fotogalerie

Zobacz wszystkie

Inwestycje publiczne

Zobacz wszystkie

Inwestycje mieszkaniowe

Zobacz wszystkie

W naszym dziale Inwestycje możesz dowiedzieć się o najnowszych przetargach czy przedsięwzięciach budowalnych planowanych na terenie całego kraju. Co więcej, nieobece będą Ci kwestie związane ze sprzedażą nieruchmości. Możesz również dowiedzieć się co nieco o rozwiązaniach w zakresie architerktury krajobrazu. Zajrzyj do nas również wtedy, gdy planujesz kupić nieruchomość. Dział Inwestycje dostarczy Ci wielu niezbędnych informacji. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: