Inwestycje

 • Park handlowy Przywidzka

  Park handlowy Przywidzka

  W Trójmieście powstanie nowe centrum handlowe Przywidzka, którego inwestorem będzie „Towarzystwo Inwestycyjne INVESTING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp.k. Budowa ruszy w trzecim kwartale 2016.

 • Obwodnica Wałcza

  Energopol Szczecin wybuduje obwodnicę Wałcza

  Ruszyła budowa obwodnicy Wałcza w ciągu drogi ekspresowej S10. Umowa na jej budowę została podpisana pod koniec 2015 roku. Wartość inwestycji to około 430 mln złotych. Inwestycja zakończy się w połowie 2018.

 • Ovo Wrocław

  Pozwolenie na użytkowanie kompleksu OVO Wrocław

  Kompleks OVO Wrocław zaprojektowany przez pracownię GSArch uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Trwają ostatnie prace przy urządzaniu wnętrz hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław. Generalnym wykonawcą była firma Eiffage Polska Budownictwo.

 • PRIME Corporate Center

  Biurowiec PRIME Corporate Center oddany do użytkowania

  Przy ulicy Grzybowskiej 78 w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie biurowca PRIME Corporate Center. Wyłącznym najemcą budynku jest firma Raiffeisen Polbank. W nowej siedzibie banku będzie pracować około 2100 osób.

 • Długi Targ Hotel Project

  Długi Targ Hotel Project

  W lipcu 2016 odbędzie się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod nową inwestycję spółki Von der Heyden Group – Długi Targ Hotel Project w Gdańsku. Generalnym wykonawcą realizacji została firma budowlana Allcon Budownictwo, natomiast projekt architektoniczny ...

 • Rezydencja Konstancińska firmy Yareal Polska

  Rezydencja Konstancińska firmy Yareal Polska gotowa

  Yareal Polska zakończył inwestycję mieszkaniową położoną w Warszawie przy ul. Konstancińskiej. Rozpoczęły się już odbiory mieszkań. Generalnym wykonawcą budynku była firma Kalter.

Fotogalerie

Zobacz wszystkie

Inwestycje komercyjne

Zobacz wszystkie

Inwestycje publiczne

Zobacz wszystkie

Inwestycje mieszkaniowe

 • W  sześciokondygnacyjnym  budynku powstało 91 mieszkań o powierzchni od 32 do 163 m²

  Rezydencja Konstancińska firmy Yareal Polska gotowa

  Yareal Polska zakończył inwestycję mieszkaniową położoną w Warszawie przy ul. Konstancińskiej. Rozpoczęły się już odbiory mieszkań. Generalnym wykonawcą budynku była firma Kalter.

 • Osiedle Stara Odra Residence II we Wrocławiu

  Stara Odra Residence II

  Osiedle Stara Odra Residence II powstaje we Wrocławiu przy ul. Na Polance 22. W ramach II etapu inwestycji wzniesiony zostanie kolejny siedmiokondygnacyjny budynek mieszkalny. Projekt ...

 • Fundusz Mieszkań na Wynajem buduje kolejny obiekt w Poznaniu

  To już trzecia inwestycja w Poznaniu z Funduszu Mieszkań na Wynajem. Tym razem budynek mieszkalny powstaje przy ul. Bóżniczej 8. Oddane obiektu do użytkowania ...

Zobacz wszystkie

W naszym dziale Inwestycje możesz dowiedzieć się o najnowszych przetargach czy przedsięwzięciach budowalnych planowanych na terenie całego kraju. Co więcej, nieobece będą Ci kwestie związane ze sprzedażą nieruchmości. Możesz również dowiedzieć się co nieco o rozwiązaniach w zakresie architerktury krajobrazu. Zajrzyj do nas również wtedy, gdy planujesz kupić nieruchomość. Dział Inwestycje dostarczy Ci wielu niezbędnych informacji. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: