Inwestycje

 • Optimum Park

  Optimum Park – nowoczesny biurowiec w Bydgoszczy

  Kompleks Optimum Park osiągnął stan surowy otwarty. Będzie miał 18 000 m² powierzchni biurowej klasy A+. Oddanie obiektu do użytkowania przewidziano na koniec lipca 2016.

 • Budowa drogi ekspresowej

  Najlepsza oferta na budowę kolejnego odcinka drogi S5

  Firma Mota-Engil Central Europe S.A z siedzibą w Krakowie złożyła najkorzystniejszą ofertę w przetargu na wykonanie projektu i budowę drogi S5 Poznań – Wrocław, na odcinku węzeł Kościan Południe – węzeł Radomicko.

 • Universam Grochów

  Nowy Universam Grochów

  Opustoszał budynek legendarnego Universamu Grochów położonego przy rondzie Wiatraczna w Warszawie. Z początkiem marca ruszą prace związane z rozbiórką obiektu. Niebawem rozpocznie się budowa nowoczesnego kompleksu mieszkaniowo-usługowego. Inwestorzy Społem Praga Południe i firma ...

 • Apartamenty Villa Nobile

  Apartamenty Villa Nobile na warszawskim Wilanowie

  Nowa inwestycja firmy Robyg powstanie w Warszawie u zbiegu ulic Wilanowskiej i Sarmackiej. Autorem projektu jest biuro architektoniczne PIG Architekci.

 • Biurowiec EQlibrium

  EQlibrium – biurowiec buduje Grupa Waryński

  Zakończyły się prace związane z wykonaniem konstrukcji podziemnych biurowca. Rozpoczął się kolejny etap budowy. Widać już szalunki ścian pierwszych kondygnacji nadziemnych, zbrojenia klatek schodowych i szachtów wind. Oddanie obiektu do użytkowania planowane jest na ...

 • DK S8 Wyszków – węzeł Poręba

  Skanska rozbuduje DK nr 8 na odcinku Wyszków – węzeł Poręba

  Firma Skanska podpisała umowę z GDDKiA na realizację 13-kilometrowego odcinka drogi S8 Wyszków – węzeł Poręba (Ia). Wartość inwestycji wyniesie około 335 mln zł brutto. Droga ma być gotowa w połowie lipca 2018.

Fotogalerie

Zobacz wszystkie

Inwestycje komercyjne

Zobacz wszystkie

Inwestycje publiczne

Zobacz wszystkie

Inwestycje mieszkaniowe

 • Wizualizacja kompleksu jaki powstanie na miejscu Universamu Grochów przy rondzie Wiatraczna w Warszawie

  Nowy Universam Grochów

  Opustoszał budynek legendarnego Universamu Grochów położonego przy rondzie Wiatraczna w Warszawie. Z początkiem marca ruszą prace związane z rozbiórką obiektu. Niebawem rozpocznie się ...

 • Apartamenty Villa Nobile Warszawa Wilanów

  Apartamenty Villa Nobile na warszawskim Wilanowie

  Nowa inwestycja firmy Robyg powstanie w Warszawie u zbiegu ulic Wilanowskiej i Sarmackiej. Autorem projektu jest biuro architektoniczne PIG Architekci.

 • Osiedle Mickiewicza Warszawa

  Skanska świętuje zawieszenie wiechy na osiedlu Mickiewicza

  I etap budowy osiedla Mickiewicza na warszawskich Bielanach osiągnął stan surowy. Rozpoczęły się prace wykończeniowe. Oddanie obiektu do użytkowania planowane jest na ostatni kwartał tego ...

Zobacz wszystkie

Nieruchomości na sprzedaż

Odrestaurowany pałac

Na sprzedaż XIX wieczny zespół pałacowo-parkowy w Górze Kalwarii. W odrestaurowanym pałacu aktualnie prowadzony jest elegancki hotel. Obok jest nowoczesny pawilon z dwiema salami balowymi. Przy budynkach jest piękny park. Cały teren jest ogrodzony.

Zobacz wszystkie

W naszym dziale Inwestycje możesz dowiedzieć się o najnowszych przetargach czy przedsięwzięciach budowalnych planowanych na terenie całego kraju. Co więcej, nieobece będą Ci kwestie związane ze sprzedażą nieruchmości. Możesz również dowiedzieć się co nieco o rozwiązaniach w zakresie architerktury krajobrazu. Zajrzyj do nas również wtedy, gdy planujesz kupić nieruchomość. Dział Inwestycje dostarczy Ci wielu niezbędnych informacji. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: