Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje

 • Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego

  Przy Centrum Nauki Kopernik stanie Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego

  Będzie to siedziba Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego (PPK). Właśnie został rozstrzygnięty konkurs na projekt obiektu. Zwyciężyła wrocławska pracownia Wischer Und Partner Architekci. Budowa na działce sąsiadującej z warszawskim Centrum Nauki Kopernik ma ruszyć już w drugiej ...

 • Ośrodek Przystań Żegalrska we Władysławowie

  Władysławowo. Powstanie nowoczesna przystań żeglarska

  O pomyśle wybudowania ośrodka żeglarskiego we Władysławowie mówi się już od dłuższego czasu. Teraz inwestycja ma realne szanse na realizację, gdyż gminie Władysławowo udało się pozyskać kolejne grunty pod budowę „Przystani Żeglarskiej” nad Zatoką ...

 • Porta Mare Baltica w Kołobrzegu

  Kołobrzeg. Porta Mare Baltica - apartamenty nad morzem

  Porta Mare Baltica w Kołobrzegu to kompleks apartamentów, który znajduje się 750 m od plaży. Jego budowę rozpoczęła firma Budnex, a oddanie do użytku pierwszych mieszkań inwestor zapowiada na rok 2019.

 • Mikroapartamenty Starter III we Wrocławiu

  Mikroapartamenty we Wrocławiu. Projekt pracowni AP Szczepaniak

  Starter III to nowa inwestycja, która powstanie u zbiegu ulic Dyrekcyjnej i Borowskiej. Pierwsze prace na budowie ruszą już w lipcu 2017. To już trzeci mikroapartamentowiec we Wrocławiu. Powstanie na zlecenie spółki Dolnośląskie ...

 • Modernizacja stacji Gdańsk Główny

  Stację Gdańsk Główny czeka modernizacja

  Jeszcze w tym roku rozpocznie się modernizacja stacji Gdańsk Główny. PKP Polskie Linie Kolejowe podpisały umowę na wykonanie modernizacji z Przedsiębiorstwem Usług Technicznych Intercor. Inwestycja pochłonie 62 mln złotych.

 • Business Garden Wrocław. Rusza drugi etap budowy

  Business Garden Wrocław. Rusza drugi etap budowy kompleksu

  Generalnym wykonawcą drugiego etapu inwestycji będzie HOCHTIEF Polska. W tej fazie inwestor Vastint Poland zaplanował budowę sześciu budynków biurowo-usługowych o łącznej powierzchni najmu około 79 000 m².

Fotogalerie

Zobacz wszystkie

Inwestycje komercyjne

Zobacz wszystkie

Inwestycje publiczne

Zobacz wszystkie

Inwestycje mieszkaniowe

Zobacz wszystkie

W naszym dziale Inwestycje możesz dowiedzieć się o najnowszych przetargach czy przedsięwzięciach budowalnych planowanych na terenie całego kraju. Co więcej, nieobece będą Ci kwestie związane ze sprzedażą nieruchmości. Możesz również dowiedzieć się co nieco o rozwiązaniach w zakresie architerktury krajobrazu. Zajrzyj do nas również wtedy, gdy planujesz kupić nieruchomość. Dział Inwestycje dostarczy Ci wielu niezbędnych informacji. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: