Inwestycje

 • Wars w SOHO Factory

  WARS w SOHO Factory - kolejny etap inwestycji

  Są środki na budowę budynku Wars w SOHO Factory. W uzyskaniu kredytu współuczestniczyła firma Upper Finance Consulting.

 • Zielone Arkady w Bydgoszczy

  Centrum handlowe Zielone Arkady w Bydgoszczy otwarte

  Centrum handlowe Zielone Arkady, wybudowane przez firmę STRABAG w Bydgoszczy, otwarte dla kupujących. Budynek zaprojektowany został przez biuro projektowe STABIL Sp. z o.o.

 • Symetris Business Park

  Symetris Business Park - na budynku zawisła wiecha

  W Łodzi zakończono I etap budowy biurowca Symetris Business Park. Inwestorem jest firma Echo Investment. Projekt przygotowała Pracownia Architektury, Urbanistyki i Wnętrz B’ART.

 • Centrum Sportów Wodnych w Chełmie

  Centrum Sportów Wodnych w Chełmie

  Chełmski aquapark ma być jednym z najnowocześniejszych w tej części Polski. Generalnym wykonawcą jest firma Skanska S.A., projekt wykonała pracownia Schick Architekci.

 • Wieżowiec Roma Tower

  Roma Tower – drapacz chmur w centrum Warszawy

  Inwestor BBI Development S.A. dostał pozwolenie na wybudowanie 170-metrowego wieżowca w centrum Warszawy. Jest to nowy projekt realizowany wspólnie z Archidiecezją Warszawską. Projekt budynku wykonany został przez pracownię Juvenes-Projekt.

 • Fabryka Pilkington Automotive Poland

  Budowa fabryki Pilkington Automotive Poland zakończona

  Deweloper powierzchni przemysłowych, Panattoni Europe, zakończył prace w ramach budowy nowego zakładu produkcji innowacyjnych szyb samochodowych dla Pilkington Automotive Poland. Obiekt powstał w Chmielowie, na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.

Fotogalerie

Zobacz wszystkie

Inwestycje komercyjne

Zobacz wszystkie

Inwestycje publiczne

 • Centrum Spotkania Kultur, Lublin, listopad 2015. Projekt budynku przygotowała pracownia architektoniczna Stelmach i Partnerzy. Na zdjęciu główny trakt komunikacyjny w budynku

  Nowa inwestycja w Lublinie Centrum Spotkania Kultur

  CSK ma być ukończone w połowie 2016 roku, ale już w listopadzie 2015 w gmachu odbył się pierwszy spektakl. Generalnym wykonawcą nowej inwestycji jest BUDIMEX ...

 • Budowa Centrum Sportów Wodnych w Chełmie

  Centrum Sportów Wodnych w Chełmie

  Chełmski aquapark ma być jednym z najnowocześniejszych w tej części Polski. Generalnym wykonawcą jest firma Skanska S.A., projekt wykonała pracownia Schick Architekci.

 • Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie, stan surowy, 2015

  Budowa Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie

  Trwa budowa zaprojektowanego przez Nizio Design International Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie. Generalnym wykonawcą nowej inwestycji jest Firma Budowlana Anna Bud Sp. z o ...

 • STRABAG generalnym wykonawcą nowego odcinka drogi ekspresowej S6

  STRABAG buduje drogę do Gdańska

  Konsorcjum STRABAG Sp. z o.o oraz STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o. o. podpisało umowę na przygotowanie projektu i budowę odcinka drogi ekspresowej S6 ...

Zobacz wszystkie

Inwestycje mieszkaniowe

Zobacz wszystkie

Nieruchomości na sprzedaż

Odrestaurowany pałac

Na sprzedaż XIX wieczny zespół pałacowo-parkowy w Górze Kalwarii. W odrestaurowanym pałacu aktualnie prowadzony jest elegancki hotel. Obok jest nowoczesny pawilon z dwiema salami balowymi. Przy budynkach jest piękny park. Cały teren jest ogrodzony.

Zobacz wszystkie

W naszym dziale Inwestycje możesz dowiedzieć się o najnowszych przetargach czy przedsięwzięciach budowalnych planowanych na terenie całego kraju. Co więcej, nieobece będą Ci kwestie związane ze sprzedażą nieruchmości. Możesz również dowiedzieć się co nieco o rozwiązaniach w zakresie architerktury krajobrazu. Zajrzyj do nas również wtedy, gdy planujesz kupić nieruchomość. Dział Inwestycje dostarczy Ci wielu niezbędnych informacji. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: