Inwestycje

 • Data Center

  Adgar Poland planuje budowę nowoczesnego centrum danych

  Centrum Przechowywania i Przetwarzania Danych Data Center powstanie przy ulicy Konstruktorskiej w Warszawie. Budynek będzie bardzo nowoczesny pod względem technologicznym. Oryginalny projekt powstał w pracowni HRA Architekci.

 • Miasteczko Wawer

  Inwestycja mieszkaniowa otoczona lasem

  Miasteczko Wawer to inwestycja spółki Mera-Pnefal. Budowa I etapu już trwa. Docelowo na działce położonej w dzielnicy Wawer powstanie około 1000 nowych mieszkań.

 • Dworzec Łódź Fabryczna

  Pierwszy pociąg na dworcu Łódź Fabryczna

  Sukcesem zakończył się testowy kurs pociągu Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej relacji Łódź Widzew – Łódź Fabryczna. Największy i najnowocześniejszy dworzec w Polsce jest już prawie gotowy na przyjęcie podróżnycjh. Koszt budowy wyniósł ...

 • Linia kolejowa E65

  W Warszawie powstaną dwa tunele i wiadukt

  Dzięki porozumieniu warszawskiego magistratu oraz PKP PLK, w Rembertowie i Wesołej powstaną trzy bezkolizyjne przejazdy przez tory kolejowe. Szacowana wartość inwestycji to około 115 mln zł.

 • Manufaktura Stare Miasto

  Rewitalizacja w centrum Poznania

  W Poznaniu, na terenie XIX-wiecznych budynków Zakładów Spirytusowych Akwawit, powstanie kompleks Manufaktura Stare Miasto. Generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo. Wartość kontraktu to 36 mln zł netto.

 • Sąd Rejonowy w Nowym Sączu

  Budowa Sądu Rejonowego w Nowym Sączu. FILM

  Nowosądecki budynek z dnia na dzień pnie się w górę. Generalny wykonawca, firma Warbud, chce zakończyć prace przed oficjalnym terminem. To pierwszy rządowy projekt realizowany w systemie partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). .

Fotogalerie

Zobacz wszystkie

Inwestycje komercyjne

Zobacz wszystkie

Inwestycje publiczne

 • Budowa dworca kolejowego Łódź Fabryczna ma się zakończyc w grudniu 2016

  Pierwszy pociąg na dworcu Łódź Fabryczna

  Sukcesem zakończył się testowy kurs pociągu Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej relacji Łódź Widzew – Łódź Fabryczna. Największy i najnowocześniejszy dworzec w Polsce jest już ...

 • W Warszawie powstaną dwa tunele i wiadukt

  Dzięki porozumieniu warszawskiego magistratu oraz PKP PLK, w Rembertowie i Wesołej powstaną trzy bezkolizyjne przejazdy przez tory kolejowe. Szacowana wartość inwestycji to około 115 mln ...

 • Warbud rozbuduje szpital w Poznaniu

  Inwestycja dotyczy placówki Poznańskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych im. prof. Ludwika Bierkowskiego. Prace na budowie ruszyły z końcem listopada 2016.

 • Generalnym wykonawcą Sądu Rejonowego w Nowym Sączu –  pierwszej inwestycji realizowanej w systemie partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) jest Warbud S.A.

  Budowa Sądu Rejonowego w Nowym Sączu. FILM

  Nowosądecki budynek z dnia na dzień pnie się w górę. Generalny wykonawca, firma Warbud, chce zakończyć prace przed oficjalnym terminem. To pierwszy rządowy projekt ...

Zobacz wszystkie

Inwestycje mieszkaniowe

 • Projekt architektoniczny powstał w pracowni FS&P Arcus

  Inwestycja mieszkaniowa otoczona lasem

  Miasteczko Wawer to inwestycja spółki Mera-Pnefal. Budowa I etapu już trwa. Docelowo na działce położonej w dzielnicy Wawer powstanie około 1000 nowych mieszkań.

 • Generalnym wykonawcą kompleksu Manufaktura Stare Miasto jest Eiffage Polska Budownictwo

  Rewitalizacja w centrum Poznania

  W Poznaniu, na terenie XIX-wiecznych budynków Zakładów Spirytusowych Akwawit, powstanie kompleks Manufaktura Stare Miasto. Generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo. Wartość kontraktu to ...

 • Inwestorem osiedla Pod Wietrznią jest spółka budowlana Condite

  Pod Wietrznią – osiedle mieszkaniowe w Kielcach

  Budowa dużego kompleksu mieszkaniowego, które powstanie w rejonie kieleckiej Ostrej Górki, ruszą jeszcze w 2016 roku. Inwestorem jest spółka budowlana Condite.

Zobacz wszystkie

W naszym dziale Inwestycje możesz dowiedzieć się o najnowszych przetargach czy przedsięwzięciach budowalnych planowanych na terenie całego kraju. Co więcej, nieobece będą Ci kwestie związane ze sprzedażą nieruchmości. Możesz również dowiedzieć się co nieco o rozwiązaniach w zakresie architerktury krajobrazu. Zajrzyj do nas również wtedy, gdy planujesz kupić nieruchomość. Dział Inwestycje dostarczy Ci wielu niezbędnych informacji. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: