Inwestycje

 • Tanie mieszkania treningowe na Pradze

  Małe mieszkania na start w Warszawie

  Kawalerki – małe mieszkania treningowe dla młodzieży z ośrodka wychowawczego oddano do użytku na Pradze w Warszawie. Nowa inwestycja fundacji Habitat for Humanity ma pomóc wychowankom ośrodka w usamodzielnieniu się. 

 • nowy szpital w Lublinie

  W Lublinie powstanie nowoczesny kompleks medyczny

  Lublin będzie miał nowy kompleks medyczny oraz dydaktyczno-szkoleniowy, z zakładem radioterapii. Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie na generalnego wykonawcę pierwszego etapu budowy wybrał firmę STRABAG.

 • Dworzec Łódź Fabryczna

  Dworzec kolejowy Łódź Fabryczna

  Nowa inwestycja w Łodzi, czyli przebudowa dworca kolejowego Łódź Fabryczna ma się zakończyć jesienią 2016 roku.

 • Dworzec Łódź Fabryczna – główna konstrukcja stalowa

  Łódź Fabryczna. Projekt i budowa

  Dworzec kolejowy Łódź Fabryczna opisują projektanci

 • Budowa drogi S61

  Ruszył przetarg na budowę drogi ekspresowej S61

  Do Olsztyńskiego oddziału GDDKiA wpłynęło 65 wniosków od wykonawców zainteresowanych realizacją inwestycji. Przetarg dotyczy budowy drogi ekspresowej S61 Szczuczyn-Raczki o łącznej długości 63 km.

 • Stacja Muzeum

  Tak będzie wyglądało nowe „Muzeum Kolejnictwa”

  Stacja Muzeum – pod taką nazwą instytucja funkcjonuje od kilku miesięcy. Dawne Muzeum Kolejnictwa z siedzibą przy ul. Towarowej 3 w Warszawie zostało zamknięte w marcu 2017. Jednocześnie ogłoszono konkurs na koncepcję architektoniczną nowej siedziby, kt ...

Fotogalerie

Zobacz wszystkie

Inwestycje komercyjne

Zobacz wszystkie

Inwestycje publiczne

Zobacz wszystkie

Inwestycje mieszkaniowe

 • Osiedle Alpha Park budnek B

  Nowe mieszkania w warszawskim Ususie

  Deweloper RED Real Estate Development rozpoczął budowę kolejnych budynków inwestycji Alpha Park w warszawskim Ursusie.

 • Projekt architektoniczny budynku powstał w pracowni mąka.sojka.architekci

  Stella najwyższym budynkiem mieszkalnym na Bemowie

  Budowa 14-piętrowego wieżowaca rozpocznie się w lipcu 2016. Inwestorem jest firma Profbud. Projekt budynku powstał w pracowni mąka.sojka.architekci.

 • Feniks zostanie oddany do użytkowania w I kwartale 2018

  Feniks w SOHO Factory

  Feniks to kolejny etap inwestycji SOHO Factory na warszawskiej Pradze. Na realizację budynku inwestor Soho Development pozyskał kredyt hipoteczny o wartości 61,5 mln zł ...

Zobacz wszystkie

W naszym dziale Inwestycje możesz dowiedzieć się o najnowszych przetargach czy przedsięwzięciach budowalnych planowanych na terenie całego kraju. Co więcej, nieobece będą Ci kwestie związane ze sprzedażą nieruchmości. Możesz również dowiedzieć się co nieco o rozwiązaniach w zakresie architerktury krajobrazu. Zajrzyj do nas również wtedy, gdy planujesz kupić nieruchomość. Dział Inwestycje dostarczy Ci wielu niezbędnych informacji. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: