Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje

 • Ekologiczne i energooszczędne osiedle w Krakowie

  W Krakowie powstaje ekologiczne i energooszczędne osiedle mieszkaniowe

  Osiedle Apartamenty Klimaty powstaje przy ul. Ks. Wojciecha Karabuły. W ramach inwestycji wybudowane zostaną trzy 3-kondygnacyjne budynki mieszkalne o łącznej powierzchni 4200 m². Zgodnie z zapowiedziami inwestora budynki mają być w pełni energooszczędne i ekologiczne.

 • Remont drogi startowej na lotnisku wojskowym

  STRABAG wyremontuje drogę startową na lotnisku wojskowym

  Remont pasa startowego na lotnisku Sił Powietrznych w Łasku zostanie przeprowadzony przez konsorcjum STRABAG i Mawilux. Prace potrwają do kwietnia 2018.

 • W Kielcach powstanie Centrum Komunikacji Medialnej

  W Kielcach powstanie Centrum Komunikacji Medialnej

  Jeszcze w tym roku ma ruszyć budowa Centrum Komunikacji Medialnej i Informacji Naukowej w Kielcach. Będzie to nowa siedziba m.in. studentów dziennikarstwa. W nowym budynku zaprojektowano pomieszczenia, w których znajdą się m ...

 • Stacja Kazimierz III etap

  Kolejny etap inwestycji Stacja Kazimierz wybuduje Budimex

  To już III etap budowy osiedla Stacja Kazimierz, które powstaje na warszawskiej Woli. Inwestycja realizowana jest przez grupę Polnord i Waryński. Generalnym wykonawcą została firma Budimex.

 • Nowe bramki w warszawskim ZOO

  Ruszył przetarg na wykonanie nowego wejścia do warszawskiego ZOO

  Powstanie ono od strony ul. Jagiellońskiej, na wysokości placu Hallera. Przedsiębiorcy mogą składać oferty do 4 maja 2017. Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta (SZREM) poinformował, że wykonawca będzie miał maksymalnie 90 dni na sfinalizowanie inwestycji.

 • Park Rataje w Poznaniu

  Poznań. Skanska wykonawcą inwestycji Park Rataje

  Budowę Parku Rataje realizują Poznańskie Inwestycje Miejskie. Spośród ośmiu wykonawców, które złożyły oferty na realizację inwestycji, wyłoniono firmę Skanska. Na realizację kontraktu miasto otrzymało dofinansowanie, w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko ...

Fotogalerie

Zobacz wszystkie

Inwestycje publiczne

Zobacz wszystkie

Inwestycje mieszkaniowe

Zobacz wszystkie

W naszym dziale Inwestycje możesz dowiedzieć się o najnowszych przetargach czy przedsięwzięciach budowalnych planowanych na terenie całego kraju. Co więcej, nieobece będą Ci kwestie związane ze sprzedażą nieruchmości. Możesz również dowiedzieć się co nieco o rozwiązaniach w zakresie architerktury krajobrazu. Zajrzyj do nas również wtedy, gdy planujesz kupić nieruchomość. Dział Inwestycje dostarczy Ci wielu niezbędnych informacji. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: