Inwestycje

 • Szpital Południowy

  W Warszawie powstanie nowy szpital

  Miasto podpisało umowę na budową szpitala Południowego na Ursynowie. Inwestycja ma być gotowa pod koniec 2019 roku. Jej koszt to 400 mln zł.

 • Nowogrodzka Square

  RD Bud generalnym wykonawcą Nowogrodzka Square

  W ścisłym centrum Warszawy powstanie nowa inwestycja biurowa – Nowogrodzka Square. Budynek ma być gotowy w I kwartale 2018. Inwestorem jest Yareal Polska, a projekt architektoniczny opracowała pracownia HRA Architekci.

 • Bulwary nad Czarną Hańczą

  Bulwary nad Czarną Hańczą

  Na początku 2015 roku władze Suwałk ogłosiły konkurs na koncepcję architektoniczną budowy bulwarów nad rzeką Czarna Hańcza. Konkurs został rozstrzygnięty w czerwcu 2015. Zwyciężyła firma MD Polska ze Szczecina. Prace nad rewitalizacją terenów ...

 • Villa Metro Business House

  Villa Metro Business House

  Biurowiec powstaje na warszawskim Mokotowie, tuż przy stacji metra Wilanowska. Inwestorem jest Reform Company 3. Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest firma CBRE.

 • Centrum biurowo-konferencyjno-hotelowe Posejdon

  Posejdon w centrum Szczecina

  Blisko 50 tys. m² powierzchni będzie miało największe szczecińskie centrum biurowo-konferencyjno-hotelowe Posejdon. Kompleks ma być gotowy z początkiem lipca 2019.

 • Motel One w Warszawie

  Motel One otwiera swój pierwszy hotel w Polsce

  Budowa ruszy jeszcze w 2016 roku, a generalnym wykonawcą będzie STRABAG Real Estate. Projekt architektoniczny obiektu powstał w warszawskiej pracowni AGK architekci.

Fotogalerie

Zobacz wszystkie

Inwestycje komercyjne

Zobacz wszystkie

Inwestycje publiczne

 • W Warszawie powstanie nowy szpital

  Miasto podpisało umowę na budową szpitala Południowego na Ursynowie. Inwestycja ma być gotowa pod koniec 2019 roku. Jej koszt to 400 mln zł.

 • Bulwary nad Czarną Hańczą

  Na początku 2015 roku władze Suwałk ogłosiły konkurs na koncepcję architektoniczną budowy bulwarów nad rzeką Czarna Hańcza. Konkurs został rozstrzygnięty w czerwcu 2015. Zwyciężyła ...

 • W ramach inwestycji powstanie plac zabaw, który ma nawiązywać wygladu do historycznego zamku

  Rewitalizacja placu miejskiego w Namysłowie

  Namysłów dostał dotację na stworzenie nowego placu miejskiego. Symboliczny czek na kwotę 85 000 zł został przekazany burmistrzowi miasta przez Fundację Pracowniczą firmy Velux.

 • Powierzchnia Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego po rozbudowie zostanie zwiększona prawie dwukrotnie i wyniesie ponad 3 tys. m²

  Rozbudowa Muzeum Okręgowego w Bydgoszczy

  Od kwietnia 2009 Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy jest zamknięte ze względu na bardzo zły stan techniczny. Jest szansa na zmianę instniejącej ...

Zobacz wszystkie

Inwestycje mieszkaniowe

 • I etap Bulwarów Książęcych będzie gotowy w czerwcu 2018

  Wmurowano kamień węgielny pod Bulwary Książęce we Wrocławiu

  Belgijski deweloper BPI Polska wybuduje we Wrocławiu nową inwestycję mieszkaniową. Generalnym wykonawcą została firma CFE Polska. Osiedle powstanie na Kępie Mieszczańskiej położonej w bliskim sąsiedztwie ...

 • Generalnym wykonawcą inwestycji „Solec-Ludna-Wilanowska“ jest firma Budner

  Inwestycja mieszkaniowa na Powiślu

  Wmurowano kamień węgielny pod inwestycję Solec-Ludna-Wilanowska, która powstaje na warszawskim Powiślu. Inwestorem jest Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa (SBM) „TORWAR”, a generalnym wykonawcą firma Budner.

 • Projekt architektoniczny krakowskiego osiedla Mieszkaj w Mieście powstał w pracowni Medusa Group

  Mostostal Warszawa buduje w Krakowie

  Na krakowskich Bronowicach przy ul. Katowickiej powstaje osiedle Mieszkaj w Mieście. Budową etapu 2.1 zajmie się Oddział Południowy Mostostalu Warszawa. Zakończenie budowy przewidziane jest ...

Zobacz wszystkie

W naszym dziale Inwestycje możesz dowiedzieć się o najnowszych przetargach czy przedsięwzięciach budowalnych planowanych na terenie całego kraju. Co więcej, nieobece będą Ci kwestie związane ze sprzedażą nieruchmości. Możesz również dowiedzieć się co nieco o rozwiązaniach w zakresie architerktury krajobrazu. Zajrzyj do nas również wtedy, gdy planujesz kupić nieruchomość. Dział Inwestycje dostarczy Ci wielu niezbędnych informacji. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: