Inwestycje

 • Transportowy Dozór Techniczny

  Nowa siedziba Transportowego Dozoru Technicznego

  Biurowiec wybuduje Budimex. Powstanie on na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej i Bukowińskiej. Projekt obiektu powstał w pracowni JEMS Architekci.

 • Pałac Kultury i Nauki Warszawa

  Rozstrzygnięto przetarg na wymianę stolarki okiennej w PKiN

  Wymianą i renowacją stolarki okiennej w Pałacu Kultury i Nauki (PKiN) w Warszawie zajmie się firma z Suwałk – CDM sp. z o.o. Inwestycja będzie realizowana etapami. Pierwsza faza potrwa około 6 lat.

 • Centrum Posnania

  Centrum Posnania będzie gotowe w październiku

  Budowa Posnanii ruszyła w lipcu 2014. Otwarcie nowego centrum handlowego zgodnie z planem nastąpi w połowie października 2016. Aktualnie trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Całkowita wartość inwestycji to 300 mln euro. Inwestorem jest firma Apsys.

 • Bulwary Książęce na Odrze

  Rozpoczęła się budowa Bulwarów Książęcych we Wrocławiu

  Belgijski deweloper BPI Polska wybuduje we Wrocławiu nową inwestycję mieszkaniową. Generalnym wykonawcą została firma CFE Polska. Osiedle powstanie na Kępie Mieszczańskiej położonej w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. Projekt architektoniczny inwestycji stworzyli architekci z pracowni SUD ...

 • Osiedle Panorama Park II

  Pozwolenie na budowę osiedla Panorama Park II

  FB Antczak niebawem rozpocznie budowę w Kościelnej Wsi nieopodal Kalisza. To już trzecia inwestycja w tej miejscowości. Wcześniej powstały dwa osiedla – Panorama Park i Panorama.

 • Panattoni Europe buduje dla Trio Line

  Panattoni Europe buduje pod Poznaniem

  Hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni ponad 32 200 m² zostanie wybudowania na zlecenie duńskiej firmy Trio Line. Zakończenie budowy obiektu planowane jest na pierwszy kwartał 2017.

Fotogalerie

Zobacz wszystkie

Inwestycje komercyjne

Zobacz wszystkie

Inwestycje publiczne

Zobacz wszystkie

Inwestycje mieszkaniowe

 • I etap Bulwarów Książęcych będzie gotowy w czerwcu 2018

  Rozpoczęła się budowa Bulwarów Książęcych we Wrocławiu

  Belgijski deweloper BPI Polska wybuduje we Wrocławiu nową inwestycję mieszkaniową. Generalnym wykonawcą została firma CFE Polska. Osiedle powstanie na Kępie Mieszczańskiej położonej w bliskim sąsiedztwie ...

 • Deweloperem inwestycji jest firma FB Antczak

  Pozwolenie na budowę osiedla Panorama Park II

  FB Antczak niebawem rozpocznie budowę w Kościelnej Wsi nieopodal Kalisza. To już trzecia inwestycja w tej miejscowości. Wcześniej powstały dwa osiedla – Panorama Park i Panorama.

 • Generalnym wykonawcą III etapu osiedla Na Woli jest firma Budner

  Budner buduje „Na Woli”

  Spółka Budner jest generalnym wykonawcą III etapu osiedla apartamentowego przy ul. Sowińskiego na warszawskiej Woli. Inwestycja powstaje na zlecenie firmy LC Corp.

Zobacz wszystkie

W naszym dziale Inwestycje możesz dowiedzieć się o najnowszych przetargach czy przedsięwzięciach budowalnych planowanych na terenie całego kraju. Co więcej, nieobece będą Ci kwestie związane ze sprzedażą nieruchmości. Możesz również dowiedzieć się co nieco o rozwiązaniach w zakresie architerktury krajobrazu. Zajrzyj do nas również wtedy, gdy planujesz kupić nieruchomość. Dział Inwestycje dostarczy Ci wielu niezbędnych informacji. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: