Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje komercyjne

 • Biurowiec Nowy Targ we Wrocławiu: inwestor Skanska Property Poland, wykonawca Skanska

  Nowy Targ. Biurowiec we Wrocławiu połączy historię z nowoczesnością

  Wrocław uważany jest nie tylko za najcieplejsze miasto w Polsce, często zdobywa też miano miasta najpiękniejszego i najbardziej atrakcyjnego dla biznesu, również w nieruchomości komercyjne. W pobliżu placu Nowy Targ powstanie drugi Nowy Targ – biurowiec, który swoją koncepcją będzie przekonywał, że można łączyć tradycję i współczesne trendy w architekturze. Nowy Targ to już szósta inwestycja dewelopera Skanska Property Poland we Wrocławiu, której generalnym wykonawcą jest Skanska.

 • Rozbudowa zakładu Sopem

  HOCHTIEF Polska rozbuduje istnieją fabrykę montowania silników elektrycznych Sopem o nowy budynek magazynowy i biurowo-laboratoryjny. Obiekt powstanie na terenie Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej.

 • Nowa inwestycja – Centrum targowo-wystawiennicze – powstanie na terenach FSO

  Nowa inwestycja w Warszawie na terenach FSO

  W miejscu starych hal produkcyjnych Fabryki Samochodów Osobowych ma powstać nowoczesne centrum konferencyjno-targowe. Rewitalizacja terenów pofabrycznych dobiegnie końca w 2018  roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Fundamental Group.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Centrum handlowe w Jarosławiu – wizualizacja

  W Jarosławiu powstanie centrum handlowe z prefabrykatów

  Konstrukcję z prefabrykatów dostarczy firma Pekabex Bet, spółka zależna od giełdowego Pekabeksu. Długo oczekiwane centrum handlowo-kulturalne w Jarosławiu ma być gotowe pod koniec 2018 r.

 • HOCHTIEF Polska rozpocznie rewitalizację dwóch budynków w Centrum Praskim Koneser w czerwcu 2017

  Rewitalizacja zabytkowych budynków w Centrum Praskim Koneser

  HOCHTIEF Polska będzie odpowiedzialny za rewitalizację dwóch budynków w dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek na Pradze. Prace na budowie ruszą w czerwcu 2017 i potrwają do stycznia 2018.

  • komentarze (1)
   re
   Koneser to miejsce które zawsze miało duży potencjał. Dziś kolejne etapy prac i fale najemców pokazują że dalej go posiada. W mediach da się zauważyć artykuły o coraz to nowych najemcach i możliwościach kwartału. Nie dziwne bo zabytkowe budynki skusiły nawet Googla który chyba jako pierwszy otworzył swój Campus na Pradze. Kiedyś było pewne że jeśli wybierze Warszawę to na pewno część Mokotowa lub centrum dziś jednak zaskakuje nas doceniając historyczny kwartał na Ząbkowskiej.

   student, Wtorek, 27 Czerwiec 2017 22:10:50, Odpowiedz

 • fotogaleria Kompleks Generation Park Warszawa rondo Daszyńskiego

  Kompleks Generation Park w Warszawie z kamieniem węgielnym

  Trwa budowa I etapu kompleksu Generation Park przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Skanska S.A. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia JEMS Architekci.

 • fotogaleria Projekt architektoniczny kompleksu przygotowała pracownia projektowa Kuryłowicz & Associates

  Kamień węgielny na budowie biurowca Spark

  Trwa budowa I etapu budowy kompleksu Spark, który powstanie na rogu ulic Okopowej i Towarowej w Warszawie, na tzw. Serku Wolskim. Generalnym wykonawcą jest Skanska. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia projektowa Kuryłowicz & Associates.

 • Kompleks Brama miasta powstanie w centrum Łodzi przy ul. Kilińskiego

  Łódź. Skanska wystartowała z budową biurowca Brama Miasta

  Nowe Centrum Łodzi wzbogaci się o kolejne budynki biurowe. Kompleks Brama Miasta ma stać się nowym symbolem Łodzi. Powstanie obok biurowca Nowa Fabryczna, vis a vis największego podziemnego dworca w kraju – Łódź Fabryczna. Projekt architektoniczny budynków powstał w pracowni medusa group.

Wszystkich zainteresowanych budowalnymi przedsięwzięciami publicznymi zapraszamy do naszego działu Inwestycje komercyjne. Znajdują się tu informacje związane z wszelkimi planowanymi oraz realizowanymi działaniami budowlanymi. W dziale tym odszukasz wiadomości dotyczące konkretnych inwestorów, a takze rozwiązań przez nich proponowanych. Jeśli interesujesz się powyższymi kwestiami, nasz dział okaże się dla Ciebie idealny. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: