Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje komercyjne

 • Tak wyglada dawny Smyk w momencie zawieszenia wiechy (przełom października i listopada 2017)

  Dawny Smyk powróci jako CEDET. Na budynku zawieszono wiechę

  Prace na miejscu rozebranego domu towarowego Smyk trwają od początku 2015 roku. 19 października 2017 przedstawiciele firmy Immobel oraz korporacji budowlanej Doraco świętowali zaieszenie wiechy. Kiedy będzie gotowy nowy CEDET?

 • W centrum Warszawy powierzchnia biurowa jest najdroższa

  Prognozy a transakcje na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce

  Biurowce, centra handlowe, magazyny, hotele – rynek nieruchomości komercyjnych wciąż rozwija się w dużym tempie. Inwestorzy chętnie angażują się w nowe projekty i to nie tylko w dużych miastach. Z drugiej strony zmiany polityczne i prawne, rosnąca konkurencja budzą niepokój. Jakie są prognozy rozwoju rynku komercyjnego na przyszłe lata?

 • Modernizacja centrum ETC Swarzędz

  Prace związane z przebudową najstarszego centrum handlowego w Wielkopolsce dobiegły końca. Oficjalne otwarcie galerii odbyło się 7 listopada 2017. Koszty przebudowy obiektu wyniosły blisko 15 milionów euro.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • nowa galeria handlowa Color Park ma być gotowa na przełomie III i IV kwartału 2018

  Na Podhalu powstanie duża galeria handlowa. Gdzie?

  To będzie największa galeria handlowo-rozrywkowa na Podhalu. Color Park wybuduje firma FB Antczak z Kalisza. W nowym centrum handlowym powstanie aż 28 tys. m² powierzchni najmu. Lokalizacja też jest atrakcyjna.

 • W ramach inwestycji Wola Retro powstaną trzy biurowce klasy A

  Wola Retro. Nowoczesny biurowiec w zabytkowym budynku

  W centrum warszawskiej Woli, przy ulicy Skierniewickiej odrestaurowany zostanie zabytkowy obiekt biurowy, powstaną też dwa nowe budynki. Łączna powierzchnia najmu wyniesie 24 500 m². Generalnym wykonawcą inwestycji jest Budimex.

 • Projekt hotelu The Bridge powstał w pracowni Forum Architekci

  The Bridge – nowy, pięciogwiazdkowy hotel we Wrocławiu. WIZUALIZACJE

  Hotel powstanie na Ostrowie Tumskim. Inwestor, Tacit Investment, poinformował, o wmurowaniu kamienia węgielnego pod budowę nowego obiektu. Turyści będą mogli skorzystać z oferty hotelu już w II kwartale 2019 roku.

 • Oddanie obiektu SQ do użytku planowane jest na I kwartał 2019 roku

  Nowoczesny biurowiec na Starym Mieście we Wrocławiu

  SQ to najnowsza inwestycja dewelopera FB Antczak. Ten 9-kondygnacyjny biurowiec powstanie przy ul. Stacyjnej 1 we Wrocławiu. Aktualnie trwa budowa kondygnacji podziemnej. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na I kwartał 2019 roku.

 • fotogaleria Tak będzie wyglądał nowy budynek Rotundy, który mieści się przy ul. Marszałkowskiej 100/102 w Warszawie

  Wmurowano kamień węgielny pod budowę nowej Rotundy

  Rotunda to budynek należący do banku PKO BP. Mieści się w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 100/102, na rogu Alei Jerozolimskich, przy rondzie Dmowskiego. W 2010 roku właściciel przedstawił projekt wyburzenia starego budynku i wybudowania w tym miejscu nowego, podobnego pod wzgledem architektonicznym. Budynek został wyburzony, a teraz pnie się w górę. koszt jego budowy to 50 mln zł.

  • komentarze (4)
   plac przy rotundzie
   MARSZALKOWSKA ZMIENI PRZEBIEB ????, trakcja tramwajowa zostanie przeniesiona czy zlikwidowana??? na tych wizualizacjach jest olbbrzymi wylozony plytami plac- po co ???? Ciag komunikacyjny -ulica i pieszy- chodnik jest polnoc-poludnie... czy pracownia z poza Warszawy ma o tym pojecie?, bo nie jest to w zaden sposob uzwglednione...

   architekt tutejszy, Wtorek, 29 Listopad 2016 11:37:30, Odpowiedz

Wszystkich zainteresowanych budowalnymi przedsięwzięciami publicznymi zapraszamy do naszego działu Inwestycje komercyjne. Znajdują się tu informacje związane z wszelkimi planowanymi oraz realizowanymi działaniami budowlanymi. W dziale tym odszukasz wiadomości dotyczące konkretnych inwestorów, a takze rozwiązań przez nich proponowanych. Jeśli interesujesz się powyższymi kwestiami, nasz dział okaże się dla Ciebie idealny. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: