Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje komercyjne

 • Projekt modernizacji kamienicy powstał w pracowni PBPA Projekt

  Złota 83. Modernizacja zabytkowej kamienicy na Woli

  Krakowska spółka AFI Europe oczekuje już tylko na pozwolenie na budowę. Wiadomo, że stołeczny konserwator zabytków wydał zgodę na przebudowę i rozbudowę zabytkowej kamienicy na warszawskiej Woli przy ul. Złotej 83. Jak po modernizacji będzie wyglądał budynek zwany potocznie „Pekinem"?

 • Projekt wnętrz wrocławskiego hotelu powstał w pracowni Medusa Group

  Wrocław. Hotel przy Placu Katedralnym – rusza II etap budowy

  Generalnym wykonawcą II etapu inwestycji jest STRABAG. Doprowadzenie obiektu do stanu deweloperskiego będzie kosztowało 54 mln zł netto. Oddanie do użytku nowego hotelu we Wrocławiu zaplanowano na marzec 2019.

 • Aquapark Zakopane

  TOP 10: Najlepsze aquaparki w Polsce

  Bez względu na porę roku, kiedy doskwiera upał czy pada deszcz, w aquaparku zawsze czeka nas doskonała rozrywka dla całej rodziny. Postanowiliśmy przygotować zestawienie najlepszych aquaparków w Polsce (kolejność przypadowa). Sprawdźcie jakie atrakcje czekają na Was w polskich parkach wodnych.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Huta szkła w Częstochowie

  W Polsce powstanie nowa huta szkła. Wybuduje ją Guardian Glass

  To już druga huta tego producenta szkła w Polsce, która powstanie zresztą obok działającej od 2002 r. huty szkła w Częstochowie. Decyzja amerykańskiej spółki Guardian Industries wynika z rosnącego popytu na szkło typu float, szkło powlekane oraz inne rodzaje szkła budowlanego.

 • Autorem koncepcji bulwarów nad Wartą jest Grupa Verso, a za architekturę krajobrazu odpowiada pracownia ZOON.

  Częstochowa pozazdrościła Warszawie bulwarów wiślanych. Jak będzie wyglądał brzeg Warty?

  Czyżby bulwary warszawskie były inspiracją dla właścicieli galerii Jurajskiej? Inwestor właśnie rozpoczął prace modernizacyjne nad bulwarem Warty, który w efekcie ma być nowoczesną i ogólnodostępną strefą wypoczynku z drzewami, ozdobnymi krzewami i trawami, „mokrym chodnikiem” i placem zabaw dla dzieci. Prace potrwają do 2018 roku.

 • fotogaleria

  Krakowski Szkieletor zmieni się w wieżowiec Unity Tower. Wiemy kto go wybuduje...

  Szkieletor to potoczna nazwa krakowskiego wieżowca przy rondzie Mogilskim, którego budowa rozpoczęła się w 1975 roku. Budynku nie ukończono przez wiele lat, głównie ze względów ekonomicznych. Przez 40 lat służył jedynie jako powierzchnia do wywieszania banerów. 30 marca 2016 budowa została wznowiona. Teren wokół Szkieletora ponownie stał się wielkim placem budowy. Na początek inwestor, Treimorfa Project, rozebrał stary budynek, aby w jego miejsce wybudować nowy biurowiec. Jeszcze w tym miesiącu generalny wykonawca wejdzie na plac ...

 • City Forum – nowy kompleks biurowy w centrum Wrocławia

  Inwestorem City Forum jest Archicom, a projekt powstał w pracowni Archicom Studio. Kompleks będzie miał powierzchnię ponad 24 tys. m². Pierwsi najemcy wprowadzą się pod koniec 2018 roku.

 • Centrum handlowe Aleja Bielany we Wrocławiu

  TOP 10: Największe galerie handlowe w Polsce [FOTOGALERIA]

  Redakcja Muratorplus prezentuje 10 największych galerii handlowych w Polsce pod względem powierzchni najmu. Czy wiesz które centrum handlowe jest największe? Możemy podpowiedzieć, że póki co nie jest to żadna z warszawskich galerii handlowych. Największe centrum znajduje się w...

Wszystkich zainteresowanych budowalnymi przedsięwzięciami publicznymi zapraszamy do naszego działu Inwestycje komercyjne. Znajdują się tu informacje związane z wszelkimi planowanymi oraz realizowanymi działaniami budowlanymi. W dziale tym odszukasz wiadomości dotyczące konkretnych inwestorów, a takze rozwiązań przez nich proponowanych. Jeśli interesujesz się powyższymi kwestiami, nasz dział okaże się dla Ciebie idealny. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: