Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje mieszkaniowe

 • W Krakowie powstaje ekologiczne i energooszczędne osiedle mieszkaniowe

  Osiedle Apartamenty Klimaty powstaje przy ul. Ks. Wojciecha Karabuły. W ramach inwestycji wybudowane zostaną trzy 3-kondygnacyjne budynki mieszkalne o łącznej powierzchni 4200 m². Zgodnie z zapowiedziami inwestora budynki mają być w pełni energooszczędne i ekologiczne.

 • Generalnym wykonawcą trzeciego etapu inwestycji jest firma Budimex

  Kolejny etap inwestycji Stacja Kazimierz wybuduje Budimex

  To już III etap budowy osiedla Stacja Kazimierz, które powstaje na warszawskiej Woli. Inwestycja realizowana jest przez grupę Polnord i Waryński. Generalnym wykonawcą została firma Budimex.

 • Mieszkanie na wynajem czy inwestycja w REIT'y?

  Według Polaków inwestycja w mieszkanie to najpopularniejsza i najbezpieczniejsza inwestycja na przyszłość. Ceny lokali nie zmieniają się tak szybko jak np. ceny akcji. Od początku 2018 roku na rynku polskim mają pojawić się nowe możliwości inwestowania. Mowa o funduszu inwestującym w lokale pod wynajem – Real Estate Investment Trust (REIT). Czy oferta okaże się atrakcyjną formą inwestowania dla osób lokujących obecnie kapitał w nieruchomości na wynajem?

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Szwedzkie osiedla są kolorowe. Najczęściej elewacje wykańczane są tynkiem, bardzo często z liniowymi boniami

  Domy wielorodzinne z wielkiej płyty. Zobaczcie jak wyglądają w Sztokholmie

  Zwiedzając Sztokholm, na każdym kroku mijamy domy wielorodzinne wybudowane z prefabrykatów. Ich elewacje są kolorowe, wykończone różnymi materiałami np. cegłą, tynkiem, drewnem. Budynki te w niczym nie przypominają smutnych, szarych osiedli z wielkiej płyty, które można spotkać w Polsce. Prezentujemy różne typy elewacji, jakimi wykończone mogą być elementy prefabrykowane.

 • Program „Mieszkanie plus” i prefabrykacja odkryta na nowo

  Mieliśmy okazję zobaczyć jak polska firma – Pekabex – z powodzeniem realizuje projekty mieszkaniowe w technologii współczesnej prefabrykacji w Skandynawii. Zwiedziliśmy trzy budowy i trzy zrealizowane inwestycje z prefabrykatów w Sztokholmie i jego okolicach.

 • Program Mieszkanie Plus - BGK Nieruchomości S.A. i SARP nawiążą współpracę

  Program Mieszkanie Plus będzie wspierany przez wybitnych architektów. Wszystko dzięki porozumieniu zawartym w podpisanym liście intencyjnym. Zakłada on współpracę zakłada współpracę BGK Nieruchomości z wybitnymi architektami, członkami Stowarzyszenia Architektów Polskich przy realizacji pilotażowych projektów rządowego programu Mieszkanie Plus.

 • Inwestorem nowej inwestycji mieszkaniowaj w Warszawie jest Grupa Murapol

  Nowa inwestycja mieszkaniowa na warszawskiej Woli

  Na działce przy ul. Ordona w Warszawie Grupa Murapol wybuduje 9-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Prace na budowie mają ruszyć na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2017.

 • Od lewej: Jan Słyk, dziekan Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej; Stanisław Niemczyk, architekt; Grzegorz Muszyński, wiceprezes BGK; Mirosław Barszcz, prezes BGK Nieruchomości; Włodzimierz Stasiak, wiceprezes BGK Nieruchomości

  „Mieszkanie plus”. Ruszył konkurs dla architektów i projektantów

  Do 22 czerwca 2017 r. można zgłosić swój projekt w konkursie architektonicznym na koncepcję modelowego domu wielorodzinnego w programie „Mieszkanie Plus”. Rząd powierzył to przedsięwzięcie spółce BGK Nieruchomości, która przy organizacji tego konkursu architektonicznego współpracuje z Izbą Architektów Rzeczpospolitej Polskiej i Wydziałem Architektury Politechniki Warszawskiej. Patronem medialnym konkursu jest m.in. serwis Muratorplus.pl

Jeśli żywo interesujesz się rynkiem nieruchomości, dział Inwestycje mieszkaniowe okaże się dla Ciebie idealny. Odnajdziez tu informacje na temat wszelkich przedsięwzięc realizowanych na terenie całego kraju. Wszystkie inwestycje są scharakteryzowane. Co więcej, możesz skorzystać z fotogalerii, a także odnaleźć informacje na temat konkretnych deweloperów. Najnowsze badania i opinie specjalistów na temat ilości sprzedanych mieszkań. W naszym dziale uda Ci się znaleźć dużo wiadomości na temat rynku pierwotnego. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: