Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje mieszkaniowe

 • Tak ma wygladać ten rejon Wrocława po zakończeniu inwestycji Bouygues Immobilier Polska przy ul. Jagiełły 6.

  Rewitalizacja Wrocławia: nowe mieszkania w starych kamienicach

  Firma Bouygues Immobilier zrewitalizuje dwie stare kamienice przy ulicy Jagiełły 6 we Wrocławiu. Przed wojną pod tym adresem działała gospoda „Zum Bürgerwerder”, czyli „Na Kępie Mieszczańskiej”. Już za półtora roku będą tu apartamenty i lokale usługowe, a stare kamienice na powrót staną się ozdobą stolicy Dolnego Śląska.

  • komentarze (1)
   nowe mieszkania
   Super inwestycja! Mi się bardzo jeszcze podoba nowe budownictwo w Warszawie, tak jak http://zlotachmielna.pl/ Fajnie, że utrzymują architektonicznie klimat dzielnicy.

   Monika, Czwartek, 10 Sierpień 2017 13:06:48, Odpowiedz

 • Zabytkowy komin, który znajduje się w centralnym punkcie kompleksu Bohema

  Praga Północ. Wkrótce ruszy budowa kompleksu mieszkaniowo-komercyjnego Bohema – Strefa Praga

  Na terenie dawnej fabryki Polleny Urody na warszawskiej Pradze Północ wkrótce ruszy I etap rewitalizacji zabytkowych budynków. Firma Okam zapowiada, że powstanie tu klimatyczne, praskie „miasto w mieście”. Jako pierwsza ruszy budowa budynków mieszkalnych, a w ślad za nimi rewitalizacja zabytkowych budynków oraz komina, który znajduje się w centralnym punkcie Bohemy. To właśnie on stać się ma kolejnym, charakterystycznym punktem na mapie Warszawy.

 • fotogaleria

  Centaurus. Rusza budowa najwyższego apartamentowca w Olsztynie

  Kompleks wielofunkcyjny Centaurus powstanie na działce u zbiegu al. Piłsudskiego i ul. Głowackiego. Inwestor projektu, spółka Inopa, właśnie rozpoczął prace ziemne. Zachęcamy do obejrzenia filmu z panoramą miasta jaką będzie można podziwiać z najwyższego piętra powstającego apartamentowca.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Nowoczesne apartamenty nad Cedronem w Wejherowie

  Wejherowo. Powstaną nowoczesne apartamenty

  Dziesięć miesięcy potrwa budowa apartamentów nad Cedronem w centrum Wejherowa. Generalnym wykonawcą inwestycji jest STRABAG.

 • Bulwary Książęce we Wrocławiu we Wrocławiu - stan surowy otwarty

  Bulwary Książęce we Wrocławiu osiągnęły stan surowy

  Osiedle mieszkaniowe Bulwary Książęce powstaje na Kępie Mieszczańskiej położonej w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. Aktualnie na budynku I etapu generalny wykonawca projektu – CFE Polska – zawiesił tradycyjną wiechę. Inwestorem jest belgijski deweloper BPI Polska. Projekt architektoniczny stworzyli architekci z pracowni SUD Architekt Polska – Rafał Langowski i Jocelyn Fillard.

 • Mostostal Warszawa wybuduje drugą część Mennicy Residence. Jak na Manhattanie

  Ten luksusowy apartamentowiec powstanie w Warszawie, w kwadracie ulic Żelaznej, Grzybowskiej, Waliców i Pereca. Wartość umowy, zawartej przez Mostostal Warszawa z deweloperem – spółką Mennica Polską, przekracza 103 mln zł netto. Mennica Residence ma być gotowa już za niespełna dwa lata.

 • Bielsko-Biała

  Bielsko-Biała: kolejne tereny pod budownictwo mieszkaniowe

  Przybywa w Bielsku-Białej terenów na których będą realizowane inwestycje mieszkaniowe. Grupa Murapol podpisała przedwstępną umowę na zakup gruntu o powierzchni 0,97 ha przy ul. Żywieckiej. Działka ma kosztować 4 mln zł netto. Powstanie na niej osiedle na 180 mieszkań.

 • Villa Alouette we Wrocławiu

  Villa Alouette we Wrocławiu. ZDJĘCIA z budowy

  Villa Alouette – można to przetłumaczyć na „osiedle skowronek” – na której właśnie zawisła wiecha, powstaje przy Parku Grabiszyńskim we Wrocławiu. To kolejna wrocławska inwestycja francuskiego dewelopera Bouygues Immobilier. Najtańsze mieszkania będą tu kosztować 5999 zł za mkw.

Jeśli żywo interesujesz się rynkiem nieruchomości, dział Inwestycje mieszkaniowe okaże się dla Ciebie idealny. Odnajdziez tu informacje na temat wszelkich przedsięwzięc realizowanych na terenie całego kraju. Wszystkie inwestycje są scharakteryzowane. Co więcej, możesz skorzystać z fotogalerii, a także odnaleźć informacje na temat konkretnych deweloperów. Najnowsze badania i opinie specjalistów na temat ilości sprzedanych mieszkań. W naszym dziale uda Ci się znaleźć dużo wiadomości na temat rynku pierwotnego. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: