Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje mieszkaniowe

 • Tak ma wygladać ten rejon Wrocława po zakończeniu inwestycji Bouygues Immobilier Polska przy ul. Jagiełły 6.

  Rewitalizacja Wrocławia: nowe mieszkania w starych kamienicach

  Firma Bouygues Immobilier zrewitalizuje dwie stare kamienice przy ulicy Jagiełły 6 we Wrocławiu. Przed wojną pod tym adresem działała gospoda „Zum Bürgerwerder”, czyli „Na Kępie Mieszczańskiej”. Już za półtora roku będą tu apartamenty i lokale usługowe, a stare kamienice na powrót staną się ozdobą stolicy Dolnego Śląska.

 • Villa Alouette we Wrocławiu

  Villa Alouette we Wrocławiu. ZDJĘCIA z budowy

  Villa Alouette – można to przetłumaczyć na „osiedle skowronek” – na której właśnie zawisła wiecha, powstaje przy Parku Grabiszyńskim we Wrocławiu. To kolejna wrocławska inwestycja francuskiego dewelopera Bouygues Immobilier. Najtańsze mieszkania będą tu kosztować 5999 zł za mkw.

 • Na warszawskiej Woli rozpoczęła się budowa Metropoint

  To prestiżowa inwestycja apartamentowa firmy deweloperskiej Asbud Group. Generalnym wykonawcą Metropoint jest spółka Budimex. Budowa ma być zakończona w I kwartale 2019 r.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Porta Mare Baltica w Kołobrzegu

  Kołobrzeg. Porta Mare Baltica - apartamenty nad morzem

  Porta Mare Baltica w Kołobrzegu to kompleks apartamentów, który znajduje się 750 m od plaży. Jego budowę rozpoczęła firma Budnex, a oddanie do użytku pierwszych mieszkań inwestor zapowiada na rok 2019.

 • Inwestorem mikroapartamentowca Starter III we Wrocławiu jest spółka Dolnośląskie Inwestycje

  Mikroapartamenty we Wrocławiu. Projekt pracowni AP Szczepaniak

  Starter III to nowa inwestycja, która powstanie u zbiegu ulic Dyrekcyjnej i Borowskiej. Pierwsze prace na budowie ruszą już w lipcu 2017. To już trzeci mikroapartamentowiec we Wrocławiu. Powstanie na zlecenie spółki Dolnośląskie Inwestycje.

 • Witold Zandfos, paryski architekt polskiego pochodzenia

  Mieszkanie Plus – pierwszy etap konkursu architektonicznego rozstrzygnięty

  Rozstrzygnięto pierwszy etap konkursu architektonicznego, który spółka BGK Nieruchomości ogłosiła pod koniec marca 2017 w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus - z 75 zgłoszonych koncepcji architektonicznych wyłoniono 12, które wezmą udział w drugim etapie zmagań. O tym, jak wyglądały obrady jury oraz jakie pracownie zgłosiły swoje projekty do konkursu - opowiada nam Witold Zandfos, członek sądu konkursowego, paryski architekt polskiego pochodzenia.

 • Mieszkanie Plus ma konkurencję. Koszt wybudowania domu robi wrażenie

  W Białymstoku oddano właśnie do użytkowania gminną czynszówkę z 32 mieszkaniami, które w przeliczeniu na metr kwadratowy kosztowały tylko 2,6 tys. zł. Czy spółce BGK Nieruchomości, która podpisuje z gminami umowy inwestycyjne na budowę czynszówek w programie Mieszkanie Plus, uda się te koszty obniżyć?

 • Pozwolenie na budowę w półtora miesiąca od zakupu działki? To możliwe w… Edynburgu!

  Na początku stycznia 2017 r. Grupa Murapol kupiła w stolicy Szkocji dwie działki budowlane. Już w maju polski deweloper złożył do tamtejszego urzędu wniosek o pozwolenie na budowę i właśnie je dostał. Prezes Murapolu Michał Sapota jest zszokowany tempem załatwiania formalności.

Jeśli żywo interesujesz się rynkiem nieruchomości, dział Inwestycje mieszkaniowe okaże się dla Ciebie idealny. Odnajdziez tu informacje na temat wszelkich przedsięwzięc realizowanych na terenie całego kraju. Wszystkie inwestycje są scharakteryzowane. Co więcej, możesz skorzystać z fotogalerii, a także odnaleźć informacje na temat konkretnych deweloperów. Najnowsze badania i opinie specjalistów na temat ilości sprzedanych mieszkań. W naszym dziale uda Ci się znaleźć dużo wiadomości na temat rynku pierwotnego. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: