Daj się urządzić z Warsaw Home Build, Green Days i Gift&Deco!

2023-03-16 12:04 Materiał sponsorowany
Warsaw Home Build, Green Days i Gift&Deco
Autor: materiały prasowe

Materiały wykończeniowe i budowlane, architektura krajobrazu i ogrodnictwo, a także upominki i dekoracje - to główne zagadnienia Warsaw Home Build, Green Days i Gift&Deco, czyli kompleksowego wydarzenia, składającego się z trzech odsłon. Odbędzie się ono w dniach 23-25 marca 2023 w Ptak Warsaw Expo.

Czym jest Warsaw Home? To wszechstronne wydarzenie wypełnione wszystkim tym, co najważniejsze przy projektowaniu i wykańczaniu domu oraz ogrodu. W Ptak Warsaw Expo podzielone jest ono na trzy równorzędne sektory: Warsaw Home Build, podczas którego można znaleźć liderów wśród producentów i dystrybutorów materiałów wykończeniowych i budowlanych, Warsaw Home Green Days, w którym zaprezentują się specjaliści od architektury krajobrazu i ogrodnictwa oraz Warsaw Home Gift&Deco, czyli międzynarodowe targi upominków i dekoracji.

Warsaw Home Build - wyjątkowa platforma branżowa

Zakres branżowy Warsaw Home Build to szerokorozumiane wykończenie domu. Wśród wystawców znajdą się producenci i dystrybutorzy podłóg, drzwi, dachów, okien, bram, konstrukcji, schodów, stolarki, wykończeń zewnętrznych i wewnętrznych. Wydarzenie to nowoczesna platforma, służąca networkingowi i analizie rynku. Da ona odpowiedź na pytanie, jakie rozwiązania najbardziej pasują do indywidualnych projektów odwiedzających, a także rozszerzy współpracę B2B.

To nie tylko możliwość negocjacji korzystnych warunków współpracy, ale również wzbogacenia wiedzy dzięki prelekcjom i wykładom realizowanym w ramach Forum 100. To prestiżowe wydarzenie towarzyszące, podczas którego będzie można spotkać się z wiodącymi ekspertami i analitykami rynku oraz z menadżerami największych polskich firm z szeroko pojmowanej branży budowlanej. Podczas spotkania odbędą się dyskusje na tematy branżowych trendów, skutecznego zbijania obiekcji, rozwoju w branży e-commerce, nowoczesnych rozwiązań w zakresie termomodernizacji czy poprawy efektywności energetycznej, która jest kluczowym aspektem w dzisiejszych czasach.

Forum 100 w połączeniu z prawie dwustoma wystawcami Warsaw Home Build to gwarancja rozszerzenia sieci kontrahentów biznesowych przy jednoczesnym wzbogaceniu wiedzy własnej o najważniejsze zagadnienia dla branży.

Warsaw Home Green Days i Gift&Deco

Osobnymi wydarzeniami są Warsaw Home Green Days i Warsaw Home Gift&Deco. Poświęcone one zostały kolejno ogrodnictwu i architekturze krajobrazu, a także upominkom i dekoracji. Podczas pierwszego z nich będzie można skorzystać z sześciu indywidualnych Salonów: Architektury Krajobrazu, Ogrodniczego, Florystycznego, Techniki Ogrodniczej, Mebli Ogrodowych i BBQ. Znajdzie się w nich producentów szerokiej gamy produktów i rozwiązań: od programów do projektowania ogrodów, przez armaturę i osprzęt sterujący, po odśnieżarki, koparki czy ogrzewanie szklarniowe.

Równie szeroki zakres będzie miało Warsaw Home Gift&Deco. Wystawcy zaprezentują swoje oferty w siedmiu strefach: Home&Deco (wyposażenie domu), Handmade (rękodzielnictwo), Jewellery&Gem (design jubilerski), Celebration (niebanalne prezenty), Gadgets (nowoczesne produkty, akcesoria), Eco (rozwiązania ekologiczne), Ceramics&Glass (szkło i ceramika).

Warto dać się urządzić z Ptak Warsaw Expo!

Więcej informacji o Warsaw Home Build: https://warsawbuild.eu

Więcej informacji o Warsaw Home Green Days: https://greendaysexpo.com

Więcej informacji o Warsaw Home Gift&Deco: https://warsawgiftshow.com

Źródło: Daj się urządzić z Warsaw Home Build, Green Days i Gift&Deco!
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej