Rozmowy z laureatami nagrody Budowlana Marka Roku. Krzysztof Wąsik, Dział Rozwoju Produktów Systemy Ogrodzeniowe WIŚNIOWSKI – Menadżer Produktu

2024-07-02 16:53
Rozmowy Muratora - Krzysztof Wąsik

Zakończona 20. edycja prestiżowego rankingu Budowlana Marka Roku zgromadziła śmietankę firm z branży budowlanej. Po odebraniu nagród, goście gali organizowanej od dwóch dekad przez ASM Research Solutions Strategy opowiadali w mobilnym Studio Muratora o nagrodzonych produktach, innowacjach, nie stronili też od uwag o problemach nurtujących branżę. Posłuchajcie, co powiedział nam Rozmowy z laureatami nagrody Budowlana Marka Roku. Krzysztof Wąsik, Dział Rozwoju Produktów Systemy Ogrodzeniowe WIŚNIOWSKI – Menadżer Produktu

Gala Budowlanej Marki Roku zgromadziła w czerwcu nad Zegrzem elitę polskich managerów branży budowlanej. Wśród nich obecna była Joanna Woźniak, Dyrektor Marketingu LahtiPro, z którą krótką rozmowę prezentujemy powyżej.

Budowlana Marka Roku 2024

Ranking Budowlana Marka Roku to klasyfikacja kilkudziesięciu kategorii materiałów budowlanych oraz firm generalnego wykonawstwa i dystrybutorów działających na krajowym rynku, jak również mediów branżowych. W 2024 r. projekt został zrealizowany po raz XX. Uroczysta Gala odbyła się w hotelu Windsor w Jachrance. Najlepsi otrzymali tytuły Budowlanej Marki Roku, a firmy utrzymujące najwyższe pozycje od kliku lat tytuły Championów Roku.

Budowlana Marka Roku 2024 - lista nagrodzonych

Jak powstaje ranking Budowlana Marka Roku?

Ranking tworzony jest na podstawie ogólnopolskich badań rynkowych wśród kilku tysięcy firm wykonawczych. W kategorii materiałów budowlanych fachowcy wskazują marki charakteryzujące się najwyższą jakością, najlepszym stosunkiem jakości do ceny oraz najczęstszym wykorzystaniem. W przypadku dystrybutorów uwzględniane są takie kryteria jak dostosowanie oferty do potrzeb klientów, programy lojalnościowe, profesjonalne doradztwo oraz wygodny system zamawiania.

Budowlana Marka Roku 2024. Relacja Muratora!

Wśród generalnych wykonawców wyróżniane są te firmy, z którymi współpraca przebiega najsprawniej, które są polecane jako najlepsi partnerzy do współpracy, zapewniające najwyższe standardy bezpieczeństwa na placach budowy oraz oferujące najkorzystniejsze warunki finansowe. Natomiast w kategorii mediów uwzględniane są tytuły dostarczające wysokiej jakości wiedzę fachową, godne polecenia jako źródło informacji dla profesjonalistów, najczęściej czytane i najlepiej znane w branży budowlanej.

Złota Budowlana Marka Roku 2024 dla „Muratora”

Firmy z branży budowlanej zadecydowały. W 2024 r. zwycięzcą rankingu Budowlana Marka Roku w kategorii „Media przyjazne fachowcom” został „Murator”. Tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku „Murator” uzyskał już drugi rok z rzędu. Ranking powstał w oparciu o badania przeprowadzone wśród firm wykonawczych – to właśnie one wskazały „Muratora” jako tytuł znany i ceniony wśród fachowców.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej