4 Design Days w Katowicach. Dobra architektura i wnętrzarskie trendy

2024-01-26 8:04

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach trwa 8. edycja 4 Design Days – święta architektury i designu. Patronatem imprezę objęła redakcja Muratora.

Spis treści

  1. 4 Design Days: 75 debat, 120 wystawców
  2. Strefa Well.Art i Green Buildings
  3. Dni otwarte 4 Design Days w weekend

4 Design Days: 75 debat, 120 wystawców

Tegoroczna odsłona wydarzenia to wiele nowości w programie, zbudowanym z 75. debat i licznych wydarzeń towarzyszących, ale również cenna okazja do networkingu w gronie architektów oraz projektantów z Polski i zagranicy, inwestorów, deweloperów, producentów i władz miast. Wydarzenie będzie trwać aż do niedzieli, łącząc dwa dni spotkań w gronie profesjonalistów i weekendowe dni otwarte dla pasjonatów dobrej architektury i designu.

Wydarzenie gości ponad 120. wystawców oferujących usługi oraz produkty związane z projektowaniem i urządzaniem różnego rodzaju przestrzeni użytkowych – najbliższe dni zapowiadają się kreatywnie i inspirująco.

Strefa Well.Art i Green Buildings

Goście wydarzenia mają okazję po raz pierwszy odwiedzić strefę Well.Art, specjalną przestrzeń w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w której wyeksponowano najciekawsze dzieła sztuki dostarczone przez renomowane galerie i instytucje sztuki w Polsce.

Nowością w programie jest również tematyka Green Buildings, która stanowi centralny punkt dla zrównoważonego budownictwa. Forum Ekspertów Zrównoważonego Budownictwa, powołane w trakcie wydarzenia, wypracuje kluczowe rekomendacje, kierując się dążeniem do przyspieszenia zielonej rewolucji w polskim przemyśle budowlanym.

Dni otwarte 4 Design Days w weekend

Inspirujące warsztaty, spotkania ze znanymi postaciami telewizji i internetu, wykłady czołowych polskich architektów i projektantów, liczne atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych uczestników, a także wyjątkowa wystawa w ramach Well.Art – wszystko to czeka na uczestników Dni otwartych 4 Design Days w dniach 27-28 stycznia.  

4 Design Days to największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. W 2024 roku odbywają się w dniach 25-28 stycznia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.    

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej