Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inne programy

Program do projektowania elewacji: program komputerowy

Tagi:
AUSTROTHERM
,
Austrotherm FPP
,
elewacje
,
program do wizualizacji fasady
,
Program komputerowy
,
projektowanie elewacji
,
wizualizacja fasady

Austrotherm FPP umożliwia inwestorom i architektom oprócz dostępu do różnych materiałów wykończeniowych, również możliwość wizualizacji koncepcji. Pozwala na przedstawienie zaprojektowanej elewacji i wnętrz obiektów budowlanych, które mają zostać zrealizowane dzięki zastosowaniu Fasadowych Profili Powlekanych.

Fot.: Austrotherm

Dom to miejsce, któremu stawia się określone wymagania - powinien być komfortowy i mieć indywidualny charakter. Program umożliwia spełnienie tych oczekiwań i spojrzenie na fasadę budynku z nieco innej perspektywy, pozwala na wykonanie wizualizacji jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych.

Bardzo istotna część projektowania architektonicznego dotyczy form i kolorów, większe znaczenie mają jednak wrażenia kolorystyczne dostarczane przez zrealizowane obiekty. Sposób postrzegania elewacji zależy od: zastosowanych surowców, technologii, pory dnia, rodzaju zastosowanej powierzchni (gładka, porowata itp.), koloru otoczenia, odległości od obiektu itp. Dlatego program jest tak przydatny użytkownikom. Dostęp do aplikacji oraz możliwość wprowadzenia zdjęcia wybranego budynku lub wnętrza może uzyskać każdy klient firmy. Aby go otrzymać należy odwiedzić stronę internetową.

Opis sposobu korzystania z oprogramowania znajduje się w menu: "Jak projektować elewację?". System opracowano na podstawie wieloletnich doświadczeń zdobytych w trakcie realizacji inwestycji budowlanych. Do oprogramowania dołączono moduł umożliwiający poglądowe oglądanie projektowanej elewacji w różnych porach dnia.

Fot.: Austrotherm
Fot.: Austrotherm

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: