Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Narzędzia budowlane

Stojak z uchwytem do wiertarki

Tagi:
osprzęt
,
Proma
,
Proma Polska
,
stojak do wiertarki
,
wiertarka DS-43

Urządzenie pozwala na mocowanie większości wiertarek ręcznych dostępnych na rynku, których średnica kołnierza w miejscu mocowania wynosi od 38 do 43 mm. Podstawa przyrządu jest obrobiona i służy za stół roboczy z dwoma podłużnymi otworami, do których można zamocować imadło.

Fot.: Proma Polska

Stojak do wiertarki DS-43 wykonany został z materiałów żeliwnych (żeliwo, dzięki dużej zawartości węgla, ma wysoką odporność na korozję i jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne). Urządzenie jest objęte 3 letnią gwarancją. Umożliwia wiercenie prostopadłych otworów w przedmiotach o owalnych ścianach (np. w rurach), o małym rozmiarze oraz wszędzie tam, gdzie niezbędna jest milimetrowa dokładność. Dzięki ogranicznikowi głębokości, istnieje możliwość precyzyjnego wiercenia otworów. Wbudowana sprężyna wspomaga samoczynny ruch powrotny wiertarki umieszczonej w stojaku. Pozwala to, usunąć narzędzie szybko w każdym momencie pracy. Stojak umożliwia jednoczesną współpracę z imadłem i wiertarką ręczną. Zwiększa on również bezpieczeństwo użytkowników - uchwyt trzymający wiertarkę nie pozwala się wysunąć narzędziu lub ześlizgnąć z wierconej powierzchni

Producentem stojaka jest firma Proma Polska.


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: