Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Instalacje wodne

Deska sedesowa z funkcją bidetu. Nowa deska wc w ofercie ceramiki firmy ROCA

Tagi:
ceramika Roca
,
deska sedesowa
,
deska wc

Deska sedesowa z funkcją bidetu z programami podmywania i osuszania pozwala dbać o higienę intymną. Nowa deska wc szczególnie polecana jest dla osób starszych i z ograniczoną sprawnością ruchową. Deska sedesowa pasuje do ceramiki dostępnej w ofercie firmy ROCA, takich jak np. ceramika z serii Dama Senso, Victoria, Giralda, Meridian-N i Hall.

Fot.: Roca Polska sp. z o.o.

Deska sedesowa firmy ROCA ma nazwę Multiclin i dostępna jest w kilku wersjach: Multiclin Advance Round, Multiclin Advance Square oraz Multiclin Premium Round oraz Multiclin Premium Square. Wersje deski wc różnią się kształtem i wyposażeniem - wersje Advance deski sedesowej Multiclin wyposażone są w pilota, a wersje Premium - w panel elektroniczny. Za pomocą pilota i panelu użytkownik może zaprogramować ustawienie bidetu, temperaturę podgrzania deski, temperaturę i intensywność strumienia wody, temperaturę powietrza osuszania.

Deska sedesowa Multiclin firmy ROCA jest podgrzewana i wolnoopadająca, a dodatkowa wyposażona w czujnik, który zapobiega uruchomieniu bideta podczas, gdy nikt nie korzysta z toalety.

Dysza bidetu ma funkcję samoczyszczenia, a deskę można bardzo łatwo wypiąć żeby umyć ceramikę. Wszystkie wersje deski sedesowej są zaprogramowane na mniejsze zużycie prądu.

Galeria
Pokaz slajdów:

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: