Nowość: zestawy akumulatorowe combo od Festool

2024-03-29 10:25 Materiał sponsorowany
Festool zestaw combo
Autor: Festool

18 marca 2024 roku Festool wprowadził promocyjne akumulatorowe zestawy combo w czterech różnych konfiguracjach. To atrakcyjna oferta zarówno dla nowych klientów Festool, stanowiąca doskonały pakiet startowy, jak i dla tych którzy jeszcze nie posiadają narzędzi akumulatorowych.

Spis treści

  1. Nowe zestawy akumulatorowe combo od Festool
  2. Zestaw combo uniwersalny
  3. Zestaw combo – cięcie
  4. Zestaw combo – ciesielski
  5. Zestaw combo – montażowy
  6. Otrzymaj bezpłatny akumulator
  7. Bez doskonałego wyposażenia nie ma idealnego rezultatu pracy

Nowe zestawy akumulatorowe combo od Festool

W marcu tego roku do oferty Festool dołączyły promocyjne akumulatorowe zestawy combo w czterech różnych konfiguracjach. W skład każdego zestawu combo wchodzą narzędzia akumulatorowe 18V oraz praktyczne akcesoria dostosowane do wielu zastosowań. Dzięki wytrzymałemu bezszczotkowemu silnikowi EC-TEC narzędzia są nie tylko mocne, ale również odporne na trudne warunki na placu budowy oraz w warsztacie. Każdy z zestawów combo zawiera również doskonały pakiet akumulatorowy. Co więcej wszystkie narzędzia akumulatorowe, a nawet ładowarki, objęte są unikatową, bezpłatną Gwarancją all-inclusive Festool, obowiązującą przez trzy lata od zakupu.

Nowe zestawy combo od Festool to doskonały pakiet startowy, a także możliwość uzupełnienia wyposażenia narzędziowego o sprzęty akumulatorowe.

Festool
Autor: Festool

Zestaw combo uniwersalny

Z nowym uniwersalnym zestawem combo zawsze masz najważniejsze narzędzia akumulatorowe w swoim warsztacie, tj.  zagłębiarkę akumulatorową do cięcia oraz wiertarko-wkrętarkę wraz z SYS-ToolBox w zestawie gratis. Dodatkowo przy zakupie zestawu otrzymujesz akumulator 4.0 Ah. Dwa akumulatory 18 V i bezszczotkowy silnik sprawiają, że zagłębiarka ułatwia pracę, a zintegrowana technologia KickbackStop zapewnia bezpieczeństwo. Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa TXS 18 sprawdza się doskonale podczas wiercenia i wkręcania. Dzięki systemowi szybkiej wymiany CENTROTEC i złączu FastFix narzędzie można bardzo szybko dostosować do wielu zadań. Wszystkie narzędzia akumulatorowe oraz Systainer można wygodnie transportować z warsztatu na miejsce pracy – bezpiecznie schowane w praktycznym opakowaniu.

Festool
Autor: Festool Zestaw akumulatorowy Combo - Uniwersalny

Zestaw combo – cięcie

Z zestawem combo do cięcia użytkownicy są przygotowani do wielu zadań związanych z cięciem – i to z pełną mocą systemu akumulatorowego Festool 18V. Zestaw zawiera akumulatorową pilarkę do cięcia – TSC 55 K i akumulatorową wyrzynarkę PSC 420, a także praktyczny SYS-ToolBox w zestawie gratis. Zagłębiarka wykorzystuje moc dwóch akumulatorów 18V do szybkiego i precyzyjnego przecinania różnych materiałów – od miękkiego i twardego drewna po płyty meblowe. Akumulatorowa wyrzynarka jest wyposażona w ten sam silnik EC-TEC, umożliwiając niezwykle szybkie docinanie profili.

Festool
Autor: Festool Zestaw akumulatorowy Combo - Cięcie

Zestaw combo – ciesielski

Festool przygotował również zestaw combo dedykowany do konstrukcji drewnianych. Każde narzędzie akumulatorowe jest wyposażone w potężny i trwały bezszczotkowy silnik EC-TEC. Za pomocą akumulatorowej piły tarczowej HKC 55 w połączeniu z szynami prowadzącymi można szybko, bezpiecznie i precyzyjnie przycinać drewno czy deski. Dołączona do zestawu akumulatorowa wiertarko-wkrętarka TPC 18/4 doskonale nadaje się do montażu konstrukcji drewnianych oraz wiercenia w murze. System FastFix sprawia, że osprzęt można szybko i łatwo dostosować do różnych prac. W skład zestawu wchodzi również akumulatorowa szlifierka kątowa AGC 18, która doskonale sprawdza się do cięcia różnych materiałów.

Festool
Autor: Festool Zestaw akumulatorowy Combo - Ciesielski

Zestaw combo – montażowy

Ten zestaw combo idealnie nadaje się do wszelkich prac związanych z montażem. Wszystkie trzy narzędzia wchodzące w skład zestawu 18V są wyposażone w bezszczotkowy silnik EC-TEC i wytrzymałe komponenty, zapewniając dokładną pracę przez długi okres eksploatacji. Akumulatorowa zakrętarka TID 18 jest wyposażona w wytrzymałą przekładnię metalową o czterech prędkościach i cechuje się dużą wytrzymałością. Z kolei FastFix i system szybkiej wymiany CENTROTEC sprawiają, że wiertarka akumulatorowa TXS 18 zapewnia zarówno elastyczność, jak i szybkość przy wierceniu i wkręcaniu. Trzecim narzędziem wchodzącym w skład zestawu jest akumulatorowa wyrzynarka PSC 420, która zapewnia dokładne prowadzenie wzdłuż linii cięcia oraz maksymalną precyzję.

festool
Autor: Festool Zestaw akumulatorowy Combo - Montażowy

Otrzymaj bezpłatny akumulator

Do każdego zestawu combo, zarejestrowanego podczas trwania promocji, Festool oferuje bezpłatny akumulator o pojemności 4,0 Ah. Jak go otrzymać? Wystarczy wybrać i kupić odpowiedni zestaw narzędzi, a następnie zarejestrować narzędzia na swoim koncie MyFestool. Po zarejestrowaniu Festool wyśle akumulator. Promocja obowiązuje od 18 marca do 31 maja 2024 roku lub do wyczerpania zapasów.

Wszystkie akumulatorowe zestawy combo są dostępne u Autoryzowanych Dystrybutorów Festool. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie festool.pl/18V.

Festool
Autor: Festool

Bez doskonałego wyposażenia nie ma idealnego rezultatu pracy

W ramach całościowego podejścia systemowego Festool projektuje nie tylko elektronarzędzia, ale także akcesoria, które wspierają wykonawców w osiąganiu najlepszych rezultatów. Firma kładzie nacisk na precyzję, jakość, wydajność i kompatybilność, rozumiejąc, że ostatecznie każde elektronarzędzie osiąga swoje pełne możliwości, dzięki odpowiedniemu wyposażeniu. Innowacyjne rozwiązania w zakresie wyposażenia zwiększają produktywność i ograniczają liczbę przeróbek. Głównym celem Festool jest optymalizacja procesu pracy, począwszy od tarcz pilarskich i materiałów ściernych przez akcesoria do frezarek aż po rozwiązania zapewniające czystość powietrza podczas pracy. Festool koncentruje się na opracowywaniu rozwiązań dokładnie dopasowanych do konkretnych systemów i indywidualnych potrzeb klientów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.festool.pl.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej