Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Izolacje termiczne i akustyczne

Jak dobrać właściwą izolację z wełny mineralnej do różnych przegród budynku? Zobacz zapis szkolenia online

Tagi:
Isover
,
izolacja z wełny mineralnej
,
szkolenia branżowe

Jak dobrać izolację z wełny mineralnej do przegrody? Jakie cechy izolacji brać pod uwagę przy wykonywaniu dachu płaskiego, skośnego czy ściany działowej? Jak czytać etykietę i deklarację właściwości użytkowych produktu? Jak przeliczać parametry izolacji bezpośrednio na budowie? Odpowiedzi na te i inne pytania padły w szkoleniu online, które odbyło się 13 kwietnia. Szkolenie poprowadził Henryk Kwapisz, ekspert firmy Isover. Przedstawiamy zapis szkolenia.

Do obejrzenia szkolenia (w dwóch częściach) prowadzonego przez eksperta firmy Isover zapraszamy projektantów, wykonawców, a także uczniów i studentów kierunków budowlanych.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres konsultanci.isover@saint-gobain.com lub na adres podany w prezentacji henryk.kwapisz@saint-gobain.com


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: