Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wieści z rynku

Pol-Aqua i Dragados wykonawcą budowy drogi ekspresowej S8

Tagi:
droga
,
droga ekspresowa
,
GDDKiA
,
POL-AQUA
,
S8

20 czerwca Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, spółkę Pol-Aqua o wybraniu oferty złożonej przez konsorcjum w składzie "Pol-Aqua SA i Dragados SA, na budowę drogi ekspresowej S8.

Obwodnica Wyszkowa w ciągu drogi ekspresowej S8.
Obwodnica Wyszkowa w ciągu drogi ekspresowej S8.
Fot.: Ministerstwo Infrastruktury

W piśmie wystosowanym przez GDDKiA,  zawiadomiono, że w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu ograniczonego na ”Budowę drogi ekspresowej S8 na odcinku węzeł Walichnowy – Łódź (A1), odcinek 6 (węzeł Łask - węzeł Róża) od km 174+200 do km 183+350, odcinek 7 (węzeł Dobroń – węzeł Róża) od km 76+ 479,94 do km 79+800,00” za najkorzystniejszą została uznana oferta konsorcjum: - Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „POL-AQUA” Spółka Akcyjna, Piaseczno - Lider - DRAGADOS S.A., Madryt - Partner.

Przeczytaj również: Warszawa. PKP i HB Reavis wybudują nowy Dworzec Zachodni

Szacowany zakres prac w ramach budowy drogi ekspresowej S8 przypadający na P.R.I. "POL-AQUA" S.A. wynosi 50% całego zakresu robót. Wartość umowy wynosi 549 575 323 złotych brutto.

Podmioty biorące udział w przedmiotowym przetargu mogą w terminie 10 dni od daty wyboru najkorzystniejszej oferty wnieść odwołanie do Krajowej Izby Odwoławczej. Podpisanie umowy przewidziane jest po zakończeniu procedur przewidzianych przez Ustawę z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych.P.R.I. "POL-AQUA" S.A. będzie przekazywać informacje o dalszym przebiegu przedmiotowego przetargu w formie raportów bieżących.


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: