Biznes

doka rusztowania

Szybszy rozwój budownictwa w Polsce. Doka Polska w mijającym roku

Znaczący wzrost sprzedaży, udział w wielu projektach na terenie całej Polski, w tym realizacje obiektów wielkokubaturowych - mijający rok podsumowuje Piotr Chełkowski, Dyrektor Zarządzający w Doka Polska Sp. z o.o. A jakie są przewidywania na rok 2016?

Jaki był rok 2015 dla Doki?

Doka Polska rok 2015 może zaliczyć do bardzo udanych. Odnotowaliśmy znaczący wzrost sprzedaży i udział w wielu projektach w ...

Wieści z rynku

Zobacz wszystkie

Poznaj ludzi z branży

Marian i Michał Nickel

W PTB Nickel syn zastąpił ojca

W polskich firmach coraz częściej dochodzi do zmiany pokoleniowej. Na rynek wkraczają młodzi biznesmeni, którzy muszą zmierzyć się z legendą swoich ojców. Rozmowa z Michałem Nickel, prezesem firmy budowlanej PTB Nickel, który podkreśla, że w biznesie zawsze kieruje się zasadą fair play...

W 2012 roku, w okresie bardzo trudnym dla polskiej branży budowlanej, został Pan prezesem firmy PTB Nickel. W jaki sposób przygotowywał się Pan do przejęcia sterów rodzinnego biznesu, którym przez ponad 20 lat kierował Pana ojciec – Marian Nickel ...

Zobacz wszystkie

Rozmowy PLUSA

Najwyższa dynamika rozwoju - podsumowanie STRABAG

Nowa inwestycja – Szczeciński Szybki Tramwaj. Generalnym wykonawcą jest Strabag

W STRABAG ten rok był jednym z najlepszych pod względem obrotu w ostatnim czasie. Mieliśmy najwyższą dynamikę rozwoju, możemy być z siebie dumni. Rok 2015 podsumowują Alfred Watzl oraz Wojciech Trojanowski, członkowie zarządu STRABAG Sp. z o.o.

Zgłoś temat lub rozmówcę

Prawo

BOŚ Bank - finansowanie zielonego budownictwa

Danuta Rostowska, naczelnik wydziału ekologii BOŚ Banku prezentuje programy preferencyjnego finansowania proekologicznych inwestycji oferowanych przez BOŚ Bank.

Programy dofinansowania na budownictwo energooszczędne, zrównoważone i termomodernizację

Prezentacja Pawła Bartoszewskiego, głównego specjalisty Departamentu Ochrony Klimatu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW), omawiająca programy LEMUR (celem programu jest zmniejszenie zużycia energii w nowych, energooszczędnych budynkach użyteczności publicznej i zamieszkania zbiorowego) oraz RYŚ (program dotyczący termomodernizacji domów jednorodzinnych).

Zobacz wszystkie

Wzory umów

Wideo

To nie kabaret i nie będziemy udowadniać wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkej Nocy. Zawrzało w środowisku inżynierów i techników budownictwa po wypowiedzi wicepreza Izby Architektów RP, że uprawnienia do projektowania powinny przynależeć tylko architektom, bo inżynier budownictwa to tylko techniczna strona budownictwa. Nie zgadza się z takim podejściem Andrzej Dobrucki, prezes Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. play

Inżynier budownictwa to nie tylko techniczny aspekt budowania

To nie kabaret i nie będziemy udowadniać wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami ...

Zobacz wszystkie

W naszym dziale Biznes znajdziesz mnóstwo ciekawcyh artykułów związanych z branżą. Jeśli ciekawią Cię kwestie związane z prawem budowalnym, na pewno nie zawiedziesz się, odwiedzając nasz dział. Odszukasz tu najnowsze raporty czy przetargi, a także rozmowy i wywiady z prominentami świata biznesu. W dziale Biznes odnajdziesz także najnowsze ofery pracy, które być może zmienią Twoją sytuację zawdodową. nie czekaj, odwiedź nasz dział!

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: