Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Firmy i ludzie

 • PSPS z nowymi władzami

  Walne Zebranie Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu wybrało władze na kolejną, tym razem 2-letnią kadencję. Na stanowisku prezesa ponownie Kamil Kiejna, który pełni te funkcję od pięciu lat.

 • Helmut Jahn doceniony za Cosmopolitan Twarda 4

  Ten amerykański architekt niemieckiego pochodzenia, twórca ponad 100 obiektów architektonicznych na całym świecie, otrzymał nagrodę prezydenta Warszawy w kategorii „Architektura mieszkaniowa – pojedynczy obiekt”. Helmut Jahn odwiedził Warszawę, by osobiście odebrać tę nagrodę.

 • Robert Geryło, od 31 maja 2017 r. p.o. dyrektora Instytutu Techniki Budowlanej

  Instytut Techniki Budowlanej ma nowego dyrektora

  Minister infrastruktury i budownictwa odwołał dr. inż. Marcina M. Kruka z funkcji dyrektora Instytutu Techniki Budowlanej (ITB). Od 31 maja pełni ją dr inż. Robert Geryło, który wcześniej był wicedyrektorem Instytutu ds. strategii i rozwoju. Jaki jest powód tej zmiany?

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Internauci wybiorą projekt nowej toalety publicznej w Poznaniu! Głosowanie do 15 czerwca

  W ramach konkursu KOŁO na budynek z funkcją toalety publicznej w Poznaniu wpłynęło niemal 300 projektów. Internauci mogą wybrać swojego faworyta, jury wybierze zwycięzcę. Rozstrzygnięcie 22 czerwca 2017.

 • Brama garażowa firmy Hörmann

  Hörmann ogłasza jubileuszowy konkurs

  Producent bram garażowych, drzwi oraz napędów – firma Hörmann, obchodzi w tym roku swoje 25-lecie. W programie obchodów tego jubileuszu znalazł się również konkurs dla klientów, który krótko można opisać jako 3 x 25 – 25 lat, 25% rabatu, 25 lauraetów.

 • quiz

  Kobiety w budownictwie i architekturze. QUIZ

  W każdej dziedzinie kobiety udowadniają, że pracują nie gorzej, a czasem i lepiej niż mężczyźni, nawet na stanowiskach dla płci pięknej kiedyś niedostępnych. Nie inaczej jest w budownictwie i architekturze. Sprawdź, co wiesz o takich kobietach? Niektóre pytania mogą sprawić trudność, chociaż dla znawców tematu to będzie łatwizna...

 • Wypadek na budowie, nauka pierszej pomocy z użyciem efektów specjalnych

  Pierwsza pomoc. Wypadek na budowie z efektami specjalnymi. Wideo i zdjęcia

  Teoria, jak należy udzielać pierwszej pomocy w razie ciężkiego wypadku na budowie, może nie wystarczyć. Krzyk bólu, krew, złamania mogą „sparaliżować” niewprawnego ratownika. Żeby oswoić pracowników z takimi sytuacjami, na budowie Green2Day we Wrocławiu, gdzie wykonawcą jest Skanska, w ramach Tygodnia Bezpieczeństwa odbyły się ćwiczenia, podczas których symulowano różne obrażenia ciała i pokazywano jak udzielać pierwszej pomocy.

 • Dzień Bezpieczeństwa w Rockwool Polska, symulator operatora wózka widłowego

  Dzień Bezpieczeństwa w ROCKWOOL Polska

  Najlepiej żeby był rok, dobrze jak jest tydzień, może być i Dzień Bezpieczeństwa, tak jak na przykład w firmie Rockwool Polska. A wszystko po to, żeby przypominać o randze bezpieczeństwa pracy i standardach BHP. Można to robić na wiele sposobów...

 • Nowa linia produkcyjna sufitów podwieszanych Armstronga w fabryce w Pontarlier

  Więcej sufitów podwieszanych Armstronga

  Armstrong, producent akustycznych sufitów podwieszanych, uruchomił nową linię produkcyjną w fabryce w Pontarlier, we Francji. To chociażby oznacza, że do Polski sufity podwieszane Armstronga będą docierać szybciej od momentu zamówienia.

Zapraszamy do działu Firmy i ludzie, gdzie znajdziesz informacje związane z najbardziej wpływowymi osobami z branży budowalnej, a także nowymi przedsięwzięciami związanymi z rynkiem. Jeśli interesują Cię innowacyjne rozwiązania, świetne pomysły czy nowinki branżowe, koniecznie zajrzyj do naszego działu. Czeka na Ciebie wiele frapujących informacji, które mogą okazać się świetną inspiracją dla wielu Twoich przedsięwzięć. Nie czekaj dłużej, lecz odwiedź dział Firmy i ludzie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: