Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Firmy i ludzie

 • Nowa linia produkcyjna sufitów podwieszanych Armstronga w fabryce w Pontarlier

  Więcej sufitów podwieszanych Armstronga

  Armstrong, producent akustycznych sufitów podwieszanych, uruchomił nową linię produkcyjną w fabryce w Pontarlier, we Francji. To chociażby oznacza, że do Polski sufity podwieszane Armstronga będą docierać szybciej od momentu zamówienia.

 • Budimex specjalizuje się m.in. w projektowaniu i budowie dróg

  Budimex szuka innowacji. Nawet 3 mln zł na projekt

  Budimex jest pierwszą firmą budowlaną w Polsce, która zdecydowała się wprowadzić innowacje do swojej działalności. Będzie to robił wspólnie z poznańskim funduszem inwestycyjnym YouNick Mint. Za dobre projekty wynalazcy mogą dostać finansowanie od 1 do 3 mln zł. Pomysły można rejestrować do 21 kwietnia 2017.

 • Przekop Mierzei Wiślanej – szansa czy zagrożenie?

  – Kiedy myślę o projekcie przekopania Mierzei Wiślanej, jestem pełen obaw – powiedział Krzysztof Swat, burmistrz Krynicy Morskiej.

  • komentarze (1)
   Poroniony pomysł z tym kanałem
   Nie wiem po co taka inwestycja.

   Darek, Poniedziałek, 06 Marzec 2017 09:39:44, Odpowiedz

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Niska cena często nie idzie w parze z jakością

  Rządowy program „Mieszkanie plus” zakłada szybką i tanią budowę budynków w technologii z prefabrykatów. Zapewne jest to do wykonania, jednak „każdy kij ma dwa końce” – twierdzi Kamil Kępa z firmy Tadeks Fertig Haus...

 • Właściwości przeciwpoślizgowe nawierzchni

  Rzeczywiście właściwości przeciwpoślizgowe nawierzchni mogą wzbudzać spory – potwierdził nam prof. dr hab. inż. Leszek Rafalski, dyrektor naczelny Instytutu Badawczego Dróg i Mostów. I nie chodzi tylko o wymagania co do szorstkości nawierzchni w dłuższym czasie,  wiadomo, że pod wpływem użytkowania ulega ona tzw. wyślizganiu.

 • quiz

  Kobiety w budownictwie i architekturze. QUIZ

  W każdej dziedzinie kobiety udowadniają, że pracują nie gorzej, a czasem i lepiej niż mężczyźni, nawet na stanowiskach dla płci pięknej kiedyś niedostępnych. Nie inaczej jest w budownictwie i architekturze. Sprawdź, co wiesz o takich kobietach? Niektóre pytania mogą sprawić trudność, chociaż dla znawców tematu to będzie łatwizna...

 • Monika Czechowska, redaktor Muratorplus.pl

  Praca w budownictwie - w Polsce czy za granicą?

  Praca w budownictwie jest, tylko że nie ma fachowców. Eksperci twierdzą nawet, że brak specjalistów w określonych zawodach, czy na niektóre stanowiska, zaczyna znowu być jedną z poważniejszych barier w prowadzeniu działalności przez firmy budowlane. A może być jeszcze trudniej, bo zagraniczni pracodawcy (zapewne też mają z tym problemy lub polskiemu fachowcowi zapłacą mniej niż rodzimemu) są aktywni na naszym rynku pracy.

  • komentarze (1)
   praca
   Ja jestem hydraulikiem z zawodu i w Polsce moze i praca sie znajdzie, ale za grosze. Zglosilem sie do ensila group i wyjezdzam od kilku lat do Belgii. Normalne warunki i stac mnie by utrzymac rodzine w Polsce. O prace sie nie martwie bo caly czas kogos tam szukaja.

   Jacek, Wtorek, 14 Marzec 2017 09:06:16, Odpowiedz

 • Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu firmy Blachy Pruszyński.

  BUDMA 2017. Produkt nagrodzony Złotym Medalem wzbudza ciekawość odwiedzających

  Złote Medale to prestiżowa weryfikacja innowacyjności i jakości produktów. Uczestnictwo w konkursie pozwala na lepsze kategoryzowanie i segmentację produktów na rynku, stwierdza Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu firmy Blachy Pruszyński.

 • Magdalena Jakóbiak, Product Promotion Manager w PORTA KMI POLAND

  BUDMA 2017. Złotych Medali nie dostaje się w pakiecie ze stoiskiem

  W tym roku na BUDMIE jest kilkuset wystawców z tysiącami produktów. Złote Medale MTP zdobyło jedynie 26 produktów. To dla nas tym większe wyróżnienie i powód do dumy, mówi Magdalena Jakóbiak, Product Promotion Manager w PORTA KMI POLAND

Zapraszamy do działu Firmy i ludzie, gdzie znajdziesz informacje związane z najbardziej wpływowymi osobami z branży budowalnej, a także nowymi przedsięwzięciami związanymi z rynkiem. Jeśli interesują Cię innowacyjne rozwiązania, świetne pomysły czy nowinki branżowe, koniecznie zajrzyj do naszego działu. Czeka na Ciebie wiele frapujących informacji, które mogą okazać się świetną inspiracją dla wielu Twoich przedsięwzięć. Nie czekaj dłużej, lecz odwiedź dział Firmy i ludzie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: