Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Firmy i ludzie

 • Brama garażowa firmy Hörmann

  Hörmann ogłasza jubileuszowy konkurs

  Producent bram garażowych, drzwi oraz napędów – firma Hörmann, obchodzi w tym roku swoje 25-lecie. W programie obchodów tego jubileuszu znalazł się również konkurs dla klientów, który krótko można opisać jako 3 x 25 – 25 lat, 25% rabatu, 25 lauraetów.

 • Wypadek na budowie, nauka pierszej pomocy z użyciem efektów specjalnych

  Pierwsza pomoc. Wypadek na budowie z efektami specjalnymi. Wideo i zdjęcia

  Teoria, jak należy udzielać pierwszej pomocy w razie ciężkiego wypadku na budowie, może nie wystarczyć. Krzyk bólu, krew, złamania mogą „sparaliżować” niewprawnego ratownika. Żeby oswoić pracowników z takimi sytuacjami, na budowie Green2Day we Wrocławiu, gdzie wykonawcą jest Skanska, w ramach Tygodnia Bezpieczeństwa odbyły się ćwiczenia, podczas których symulowano różne obrażenia ciała i pokazywano jak udzielać pierwszej pomocy.

 • Dzień Bezpieczeństwa w Rockwool Polska, symulator operatora wózka widłowego

  Dzień Bezpieczeństwa w ROCKWOOL Polska

  Najlepiej żeby był rok, dobrze jak jest tydzień, może być i Dzień Bezpieczeństwa, tak jak na przykład w firmie Rockwool Polska. A wszystko po to, żeby przypominać o randze bezpieczeństwa pracy i standardach BHP. Można to robić na wiele sposobów...

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Nowa linia produkcyjna sufitów podwieszanych Armstronga w fabryce w Pontarlier

  Więcej sufitów podwieszanych Armstronga

  Armstrong, producent akustycznych sufitów podwieszanych, uruchomił nową linię produkcyjną w fabryce w Pontarlier, we Francji. To chociażby oznacza, że do Polski sufity podwieszane Armstronga będą docierać szybciej od momentu zamówienia.

 • Budimex specjalizuje się m.in. w projektowaniu i budowie dróg

  Budimex szuka innowacji. Nawet 3 mln zł na projekt

  Budimex jest pierwszą firmą budowlaną w Polsce, która zdecydowała się wprowadzić innowacje do swojej działalności. Będzie to robił wspólnie z poznańskim funduszem inwestycyjnym YouNick Mint. Za dobre projekty wynalazcy mogą dostać finansowanie od 1 do 3 mln zł. Pomysły można rejestrować do 21 kwietnia 2017.

 • quiz

  Kobiety w budownictwie i architekturze. QUIZ

  W każdej dziedzinie kobiety udowadniają, że pracują nie gorzej, a czasem i lepiej niż mężczyźni, nawet na stanowiskach dla płci pięknej kiedyś niedostępnych. Nie inaczej jest w budownictwie i architekturze. Sprawdź, co wiesz o takich kobietach? Niektóre pytania mogą sprawić trudność, chociaż dla znawców tematu to będzie łatwizna...

 • Przekop Mierzei Wiślanej – szansa czy zagrożenie?

  – Kiedy myślę o projekcie przekopania Mierzei Wiślanej, jestem pełen obaw – powiedział Krzysztof Swat, burmistrz Krynicy Morskiej.

  • komentarze (1)
   Poroniony pomysł z tym kanałem
   Nie wiem po co taka inwestycja.

   Darek, Poniedziałek, 06 Marzec 2017 09:39:44, Odpowiedz

 • Niska cena często nie idzie w parze z jakością

  Rządowy program „Mieszkanie plus” zakłada szybką i tanią budowę budynków w technologii z prefabrykatów. Zapewne jest to do wykonania, jednak „każdy kij ma dwa końce” – twierdzi Kamil Kępa z firmy Tadeks Fertig Haus...

 • Właściwości przeciwpoślizgowe nawierzchni

  Rzeczywiście właściwości przeciwpoślizgowe nawierzchni mogą wzbudzać spory – potwierdził nam prof. dr hab. inż. Leszek Rafalski, dyrektor naczelny Instytutu Badawczego Dróg i Mostów. I nie chodzi tylko o wymagania co do szorstkości nawierzchni w dłuższym czasie,  wiadomo, że pod wpływem użytkowania ulega ona tzw. wyślizganiu.

Zapraszamy do działu Firmy i ludzie, gdzie znajdziesz informacje związane z najbardziej wpływowymi osobami z branży budowalnej, a także nowymi przedsięwzięciami związanymi z rynkiem. Jeśli interesują Cię innowacyjne rozwiązania, świetne pomysły czy nowinki branżowe, koniecznie zajrzyj do naszego działu. Czeka na Ciebie wiele frapujących informacji, które mogą okazać się świetną inspiracją dla wielu Twoich przedsięwzięć. Nie czekaj dłużej, lecz odwiedź dział Firmy i ludzie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: