adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Firmy i ludzie

 • Przekop Mierzei Wiślanej – szansa czy zagrożenie?

  – Kiedy myślę o projekcie przekopania Mierzei Wiślanej, jestem pełen obaw – powiedział Krzysztof Swat, burmistrz Krynicy Morskiej.

  • komentarze (1)
   Poroniony pomysł z tym kanałem
   Nie wiem po co taka inwestycja.

   Darek, Poniedziałek, 06 Marzec 2017 09:39:44, Odpowiedz

 • Niska cena często nie idzie w parze z jakością

  Rządowy program „Mieszkanie plus” zakłada szybką i tanią budowę budynków w technologii z prefabrykatów. Zapewne jest to do wykonania, jednak „każdy kij ma dwa końce” – twierdzi Kamil Kępa z firmy Tadeks Fertig Haus...

 • Właściwości przeciwpoślizgowe nawierzchni

  Rzeczywiście właściwości przeciwpoślizgowe nawierzchni mogą wzbudzać spory – potwierdził nam prof. dr hab. inż. Leszek Rafalski, dyrektor naczelny Instytutu Badawczego Dróg i Mostów. I nie chodzi tylko o wymagania co do szorstkości nawierzchni w dłuższym czasie,  wiadomo, że pod wpływem użytkowania ulega ona tzw. wyślizganiu.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Monika Czechowska, redaktor Muratorplus.pl

  Praca w budownictwie - w Polsce czy za granicą?

  Praca w budownictwie jest, tylko że nie ma fachowców. Eksperci twierdzą nawet, że brak specjalistów w określonych zawodach, czy na niektóre stanowiska, zaczyna znowu być jedną z poważniejszych barier w prowadzeniu działalności przez firmy budowlane. A może być jeszcze trudniej, bo zagraniczni pracodawcy (zapewne też mają z tym problemy lub polskiemu fachowcowi zapłacą mniej niż rodzimemu) są aktywni na naszym rynku pracy.

  • komentarze (1)
   praca
   Ja jestem hydraulikiem z zawodu i w Polsce moze i praca sie znajdzie, ale za grosze. Zglosilem sie do ensila group i wyjezdzam od kilku lat do Belgii. Normalne warunki i stac mnie by utrzymac rodzine w Polsce. O prace sie nie martwie bo caly czas kogos tam szukaja.

   Jacek, Wtorek, 14 Marzec 2017 09:06:16, Odpowiedz

 • Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu firmy Blachy Pruszyński.

  BUDMA 2017. Produkt nagrodzony Złotym Medalem wzbudza ciekawość odwiedzających

  Złote Medale to prestiżowa weryfikacja innowacyjności i jakości produktów. Uczestnictwo w konkursie pozwala na lepsze kategoryzowanie i segmentację produktów na rynku, stwierdza Małgorzata Lubczyńska, dyrektor marketingu firmy Blachy Pruszyński.

 • quiz

  Kobiety w budownictwie i architekturze. QUIZ

  W każdej dziedzinie kobiety udowadniają, że pracują nie gorzej, a czasem i lepiej niż mężczyźni, nawet na stanowiskach dla płci pięknej kiedyś niedostępnych. Nie inaczej jest w budownictwie i architekturze. Sprawdź, co wiesz o takich kobietach? Niektóre pytania mogą sprawić trudność, chociaż dla znawców tematu to będzie łatwizna...

 • Magdalena Jakóbiak, Product Promotion Manager w PORTA KMI POLAND

  BUDMA 2017. Złotych Medali nie dostaje się w pakiecie ze stoiskiem

  W tym roku na BUDMIE jest kilkuset wystawców z tysiącami produktów. Złote Medale MTP zdobyło jedynie 26 produktów. To dla nas tym większe wyróżnienie i powód do dumy, mówi Magdalena Jakóbiak, Product Promotion Manager w PORTA KMI POLAND

 • Sławomir Gawlik, dyrektor marketingu Fakro

  Czy Złote Medale BUDMY dostaje każdy? Co daje to wyróżnienie?

  Złote Medale na BUDMIE. Jakie mają znaczenie dla producentów i czy przekladają się na sprzedaż? Poprosiliśmy o komentarz Sławomira Gawlika, dyrektora marketingu Fakro.

 • Aprobata FM dla materiałów izolacyjnych i zakładów produkcyjnych Paroc

  Izolacje budowlane Paroc z Aprobatą FM

  Izolacje budowlane Paroc do dachów płaskich z grupy Paroc ROS i Paroc ROB uzyskały międzynarodową Aprobatę FM 4470, dotyczącą bezpieczeństwa pożarowego.

Zapraszamy do działu Firmy i ludzie, gdzie znajdziesz informacje związane z najbardziej wpływowymi osobami z branży budowalnej, a także nowymi przedsięwzięciami związanymi z rynkiem. Jeśli interesują Cię innowacyjne rozwiązania, świetne pomysły czy nowinki branżowe, koniecznie zajrzyj do naszego działu. Czeka na Ciebie wiele frapujących informacji, które mogą okazać się świetną inspiracją dla wielu Twoich przedsięwzięć. Nie czekaj dłużej, lecz odwiedź dział Firmy i ludzie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: