Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Firmy i ludzie

 • HITACHI zmienia się w HiKOKI

  Właściciel marki HITACHI poinformował, że nazwa ta od 1 czerwca 2018 znika z rynku, a na jej miejsce pojawi się HiKOKI. Zmiana na pewno przebiegnie sprawnie, najwięcej zamieszania i trudności sprawi zapewne wymowa nowej nazwy, do czego właściciel przykłada dużą wagę.

 • W takie m.in. urządzenia do badania bioelektrycznej czynności mózgu za pomocą elektroencefalografu jest wyposażone w ASM laboratorium badawcze NEURO LAB

  Dla badacza rynku budownictwo to idealny sektor

  Nie tylko pod względem technologicznym budownictwo odnotowało wielki skok jakościowy. Jak się okazuje, również badanie tego rynku wymaga dzisiaj innowacyjnego podejścia, na równie wysokim poziomie technologii. O tym, jak się bada branże budowlane rozmawiamy z Beatą Tomczak, główną analityczką rynku w ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku.

 • Małgorzata Walczak-Gomuła, prezes ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku

  ASM postawił na budownictwo

  Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga dzisiaj nie tylko znajomości technik zarządczych, ale również wiedzy o rynku i konkurencji. W budownictwie najbardziej znaną firmą pomagającą zrozumieć rynkowe niuanse jest ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. O tym, jak firma zaczynała i w jakich kierunkach ASM się rozwija rozmawiamy z prezes Małgorzatą Walczak-Gomułą.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Marek Chodkiewicz, od 4 października 2017 wiceminister infrastruktury i budownictwa odpowiedzialny za drogi, transport drogowy i lotnictwo

  Marek Chodkiewicz wiceministrem od dróg

  Na miejsce Jerzego Szmita, wiceministra infrastruktury i budownictwa, który podał się do dymisji 29 września, szef resortu powołał Marka Chodkiewicza. Minister Andrzej Adamczyk wręczył nominację nowemu wiceministrowi 4 października 2017.

 • Jerzy Szmit

  Wiceminister infrastruktury i budownictwa podał się do dymisji

  Jeszcze tydzień temu przewodniczył polskiej delegacji w Moskwie, gdzie stronie polskiej udało się uzyskać dodatkowo 9,5 tys. zezwoleń na przewozy do i z krajów trzecich, a w piątek 29 września 2017 przestał być wiceministrem infrastruktury i budownictwa. Premier przyjęła dymisję Jerzego Szmita z pełnionej funkcji.

 • quiz

  Kobiety w budownictwie i architekturze. QUIZ

  W każdej dziedzinie kobiety udowadniają, że pracują nie gorzej, a czasem i lepiej niż mężczyźni, nawet na stanowiskach dla płci pięknej kiedyś niedostępnych. Nie inaczej jest w budownictwie i architekturze. Sprawdź, co wiesz o takich kobietach? Niektóre pytania mogą sprawić trudność, chociaż dla znawców tematu to będzie łatwizna...

 • Tymon M. Nowosielski, prezes Eiffage Immobilier Polska

  Nowy prezes w Eiffage Immobilier Polska

  Od września 2017 Tymon M. Nowosielski nowym prezesem zarządu Eiffage Immobilier Polska. Zastąpił na tym stanowisku Zbigniewa Zajączkowskiego.

 • Dach z płytek włóknocementu marki CREATON

  Produkty CREATON Polska pod jedną marką

  CREATON Polska od września 2017 firmuje pod jedną marka cztery linie produktów: dachówki ceramiczne, dachówki cementowe oraz płytki dachowe i elewacyjne wraz z płytą falistą z włóknocementu. Pod marką CREATON będą też rozwiązania systemowe i elementy uzupełniające. Odświeżony został także logotyp marki.

 • Anita Oleksiak, od 12 sierpnia 2017 p.o. GINB

  GUNB ma nową szefową. Znamy przyczynę zmiany

  Na wniosek ministra infrastruktury i budownictwa Andrzeja Adamczyka premier Beata Szydło powołała w sierpniu 2017 r. Anitę Oleksiak na p.o. szefowej Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego (GUNB). Dotychczasowy główny inspektor nadzoru budowlanego Jacek Szer zrezygnował z tej funkcji z przyczyn osobistych. Znamy więcej szczegłów jego rezygnacji.

  • komentarze (1)
   och ach
   dorobek zawodowy? w czym? projektowaniu czy wykonawstwie? nie należy obecnie do izby więc nie może wykonywać funkcji technicznych w budownictwie

   aa, Czwartek, 21 Wrzesień 2017 20:08:47, Odpowiedz

Zapraszamy do działu Firmy i ludzie, gdzie znajdziesz informacje związane z najbardziej wpływowymi osobami z branży budowalnej, a także nowymi przedsięwzięciami związanymi z rynkiem. Jeśli interesują Cię innowacyjne rozwiązania, świetne pomysły czy nowinki branżowe, koniecznie zajrzyj do naszego działu. Czeka na Ciebie wiele frapujących informacji, które mogą okazać się świetną inspiracją dla wielu Twoich przedsięwzięć. Nie czekaj dłużej, lecz odwiedź dział Firmy i ludzie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: