Firmy i ludzie

 • Aprobata FM dla materiałów izolacyjnych i zakładów produkcyjnych Paroc

  Izolacje budowlane Paroc z Aprobatą FM

  Izolacje budowlane Paroc do dachów płaskich z grupy Paroc ROS i Paroc ROB uzyskały międzynarodową Aprobatę FM 4470, dotyczącą bezpieczeństwa pożarowego.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego w klasie patronackiej w Zespole Szkół Zawodowych w Białymstoku

  Hörmann ze wsparciem dla uczniów szkół budowlanych

  W ramach kampanii edukacyjnej DOBRY MONTAŻ, organizowanej przez Polski Związek Okien i Drzwi (POiD), utworzono w wybranych szkołach o profilu budowlanym, klasy patronackie. Firma Hörmann, chcąc przywrócić rangę zawodowi montażysty stolarki budowlanej, została jednym z partnerów tej kampanii.

 • Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej z nowym zarządem

  Walne Zgromadzenie Członków MIWO – Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej powołało nowego przewodniczącego zarządu oraz sekretarza zarządu.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Jacek Szer, Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego

  Rok 2016 i 2017 w GUNB

  Mijający rok jest dla nas pod pewnymi względami rokiem szczególnym. Ten nadchodzący będzie pełen wyzwań − uważa Jacek Szer, Gówny Inspektor nadzopru Budowlanego.

 • Jan Styliński, prezes zarządu Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa (PZPB)

  PZPB: trudny 2016, sprawny 2017...

  Rok 2016 był dla budownictwa polskiego trudny, podobnie zresztą jak kilka lat poprzednich – podsumowuje mijający rok Jan Styliński, prezes Polskiego Związku Pracodawców i Budownictwa.

 • Grupa Roto. Podsumowanie branży budowlanej w roku 2016 i perspektywy dla firmy

  Analizując międzynarodową branżę budowlaną, dr Eckhard Keill, prezes Grupy Roto, dostrzega więcej cieni niż blasków. Jak w tej całej destabilizacji rynkowej odnajduje się firma Roto?

 • Beam: doświadczenie pozwala się odnaleźć na trudnym rynku

  Rok 2016 nie jest najlepszy dla firm związanych z budownictwem. Koniunktura spada, nowych przetargów publicznych w obszarze infrastruktury jest mniej niż się spodziewano, inwestorzy prywatni są wstrzemięźliwi, inwestycje mieszkaniowe co prawda mają się nieźle, ale eksperci wróżą i na tym rynku spowolnienie... Jaki był mijający rok zapytaliśmy Krzysztofa Morgownika, Product Managera z Beam  P. Podbielski S. J.

 • Ralf Pasker, dyrektor zarządzający European Association for ETICS (EAE)

  Na ETICS rynek jest i będzie

  Polska jest jednym z liderów europejskiego rynku ociepleń – według różnych szacunków co roku ociepla się w naszym kraju ok. 40 mln metrów kwadratowych elewacji. O nowych kierunkach rozwoju i przyszłości systemów ETICS rozmawiamy z Ralfem Paskerem, dyrektorem zarządzającym European Association for ETICS (EAE).
  EAE to działająca od 2008 roku organizacja reprezentująca europejską branżę ociepleń budynków. Jednym z jej założycieli jest polskie Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO).

Zapraszamy do działu Firmy i ludzie, gdzie znajdziesz informacje związane z najbardziej wpływowymi osobami z branży budowalnej, a także nowymi przedsięwzięciami związanymi z rynkiem. Jeśli interesują Cię innowacyjne rozwiązania, świetne pomysły czy nowinki branżowe, koniecznie zajrzyj do naszego działu. Czeka na Ciebie wiele frapujących informacji, które mogą okazać się świetną inspiracją dla wielu Twoich przedsięwzięć. Nie czekaj dłużej, lecz odwiedź dział Firmy i ludzie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: