adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Wieści z rynku

 • Konferencja PLGBC – Dzień Ziemi z zielonym budownictwem

  W Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie 20 kwietnia 2017 odbędzie się konferencja PLGBC Dzień Ziemi z zielonym budownictwem: Zielone budynki w przestrzeni miejskiej.

 • Program Mieszkanie Plus - BGK Nieruchomości S.A. i SARP nawiążą współpracę

  Program Mieszkanie Plus będzie wspierany przez wybitnych architektów. Wszystko dzięki porozumieniu zawartym w podpisanym liście intencyjnym. Zakłada on współpracę zakłada współpracę BGK Nieruchomości z wybitnymi architektami, członkami Stowarzyszenia Architektów Polskich przy realizacji pilotażowych projektów rządowego programu Mieszkanie Plus.

 • Fakro chce zmusić Komisję Europejską do zajęcia stanowiska w sporze z firmą Velux

  – Żądamy, żeby Komisja Europejska merytorycznie zbadała naszą skargę! – grzmieli na konferencji prasowej w Brukseli przedstawiciele firmy Fakro. Ten producent okien dachowych z Nowego Sącza od sześciu lat nie może doczekać się rozstrzygnięcia, czy duński Velux nadużywa pozycji dominującej na rynku, by hamować rozwój polskiego konkurenta.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Juz gotowy fragment Via Baltica

  Via Baltica bogatsza o obwodnicę Łomży. GDDKiA ogłosiła przetarg

  Na trasie Via Baltica, drogi ekspresowej, która ma połączyć Polskę z krajami bałtyckimi, jest obecnie największy ruch przetargowy. GDDKiA ogłosiła przetarg na kolejny odcinek tej trasy – 20-kilometrową obwodnicę Łomży.

 • Banki o gospodarce i kredytach hipotecznych: będzie lepiej

  W najbliższych sześciu miesiącach gospodarka przyspieszy – oceniają banki w marcowym „Monitorze Bankowym”. Producentów materiałów budowlanych oraz firmy handlowe i wykonawcze najpewniej ucieszy wiadomość, że – według banków – konsekwencją wzrostu gospodarczego powinna być większa skłonność Polaków do zaciągania kredytów hipotecznych.

 • Budowa V fazy osiedla ruszy w II kwartale 2017

  Konkurs architektoniczny o Nagrodę Ministra Infrastruktury i Budownictwa 2017

  Konkurs architektoniczny o „Nagrodę Ministra Infrastruktury i Budownictwa" został podzielony na trzy główne kategorie. W jednej daje się szansę pracom dyplomowym, habilitacyjnym, czy rozprawom, w drugiej nagrodę przyznaje się za wybitne osiągnięcia twórcze. Natomiast trzecia przyznana zostanie za osiągnięcia w dziedzinie rewitalizacji. Można jeszcze składać wnioski we wszystkich kategoriach.

 • Linia produkcyjna nietypowych okien w fabryce Fakro w Nowym Sączu

  Eksport okien i drzwi polską specjalnością w UE

  Firmy produkujące w Polsce stolarkę otworową, wyeksportowały w 2016 r. wyroby o łącznej wartości przeszło 1,5 mld euro. Oznacza to, że nasz kraj utrzymał pozycję lidera w eksporcie okien i drzwi w Unii Europejskiej.

 • Inżynier budownictwa z Polski poszukiwany

  W Niemczech inżynier budownictwa z doświadczeniem może zarobić miesięcznie ok. 4300 euro (brutto). Pracodawcy cenią tam polskich inżynierów, bo są mobilni i dobrze wykształceni. Żeby jednak dostać dobrą posadę w Niemczech trzeba znać język. Niektórzy pracodawcy oferują opłacenie kursu nauki niemieckiego.

Zapraszamy serdecznie do naszego działu Wieści z rynku, gdzie znajdziesz różnorodne informacje. Na stronach działu możesz przeczytać o tym, że uczelniane programy nauczania są niedostosowane do rynkowych potrzeb pracodawców, a także na temat tego, iż ogłoszony został wykonawca budowy planowanej obwodnicy. W dziale możesz odszukać także wiadomości na temat zbliżających się targów oraz różnego typu szkoleń. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: