Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wieści z rynku

 • Zbiornik i zapora w Świnnej Porębie

  Zbiornik retencyjny w Świnnej Porębie. Budowa trwała ponad 30 lat! ZDJĘCIA

  Pojemność 161 milionów metrów sześciennych, powierzchnia 1035 hektarów, wysokość zapory wynosi 54 m, a jej długość 604 m – to właśnie zbiornik retencyjny w Świnnej Porębie na Skawie w Małopolsce. Sztuczne jezioro będzie chronić od powodzi m.in. Kraków i Wadowice. Premier Beata Szydło, minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk oraz minister środowiska Jan Szyszko uczestniczyli w oficjalnym otwarciu obiektu.

 • Autostrada A2 wyjeżdża z Warszawy na wschód

  Jest kilka kierunków, na których drogi w Polsce są wciąż dla kierowców udręką. Są to również niektóre „wyloty” z Warszawy na wschód. Ale to akurat ma się wkrótce zmienić. Zostały właśnie (25.07.2017) podpisane z generalnymi wykonawcami trzy umowy, dzięki którym powstanie kolejny odcinek autostrady A2 Warszawa – Mińsk Mazowiecki, ale również węzeł Lubelska w ciągu drogi ekspresowej S17 oraz wiadukt w Legionowie.

 • DKBE 2017 – debata o najnowszych rozwiązaniach i standardach w branży HVAC

  Producent systemów wentylacyjnych Lindab, wsparty przez partnerów z branży budowlanej, organizuje 5 października 2017 „Debatę o roli komfortu wewnętrznego i rozwiązaniach instalacyjnych w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym”.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Mieszkanie Plus: w Katowicach powstanie osiedle według projektu Pracowni 22Architekci

  Przy ulicy Górniczego Dorobku w Katowicach, w sąsiedztwie Nikiszowca i Mrówczej Górki, powstanie 500 mieszkań w programie Mieszkanie Plus. Zarządzająca nim w imieniu rządu spółka BGK Nieruchomości skorzysta z projektu Pracowni 22Architekci, który zwyciężył w konkursie architektonicznym. Warszawscy architekci rekomendują zastosowanie prefabrykatów.

 • Wykonawcy dachów płaskich i fasad z Certyfikatem DAFA

  W zasadzie każdy element budynku, jego funkcjonalność i jakość użytkowa, zależy od prawidłowego wykonania. Jednak jest z tym różnie, dlatego wiele środowisk, w dbałości o jakość i standardy, weryfikują określone grupy wykonawców. Podobnie jest w przypadku Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA, które przyznaje swoje certyfikaty.

 • Konferencja urbanistyczna w Gdyni: Mieszkanie – Osiedle – Miasto

  Równolegle z Targami Mieszkaniowymi w Gdyni, od 1do 3 września 2017, Murator EXPO organizuje, wspólnie z Towarzystwem Urbanistów Polskich miastem Gdynia, konferencję urbanistyczną pod hasłem: „Mieszkanie – Osiedle – Miasto Zespoły mieszkaniowe we współczesnych strukturach miejskich”.

 • Siedziba firmy 3W Dystrybucja Budowlana w Rudzie Śląskiej

  Markety budowlane: Praktiker na celowniku 3W Dystrybucja Budowlana

  Ta spółka z Rudy Śląskiej chce stworzyć – głównie w miastach powiatowych – sieć marketów budowlanych. Na początek 3W Dystrybucja Budowlana rozpoczęła starania o przejęcie marketów budowlanych Praktiker.

 • Każda z przestrzeni w open space ma dostęp do naturalnego światła

  Najlepiej urządzone biuro, czyli konkurs OFFICE SUPERSTAR

  Konkurs OFFICE SUPERSTAR promuje nowoczesne i ciekawe aranżacje przestrzeni biurowych. Propozycje mozna zgłaszać do 31 sierpnia 2017. Konkurs organizuje firma doradcza CBRE, a partnerami są Philips Lighting oraz Grupa Nowy Styl.

Zapraszamy serdecznie do naszego działu Wieści z rynku, gdzie znajdziesz różnorodne informacje. Na stronach działu możesz przeczytać o tym, że uczelniane programy nauczania są niedostosowane do rynkowych potrzeb pracodawców, a także na temat tego, iż ogłoszony został wykonawca budowy planowanej obwodnicy. W dziale możesz odszukać także wiadomości na temat zbliżających się targów oraz różnego typu szkoleń. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: