Wieści z rynku

 • Laureaci I edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Budownictwie Pasywnym i Energooszczędnym

  II Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Budownictwie Pasywnym i Energooszczędnym

  To już druga edycja konkursu ze znajomości budownictwa pasywnego i energooszczędnego, skierowanego do uczniów klas technikum o profilu budowlanym. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu. Tegoroczna edycja odbędzie się 24 marca w siedzibie ZSB-D w Żywcu. Termin zgłoszeń do konkursu upływa 28.02.2017.

 • Bilety na BUDMĘ 2017 teraz taniej! Kup bilet na targi online

  Wszystkie bilety wstępu na targi można kupić online. Bilety dostępne w internecie oferowane są teraz w niższej cenie. Można więc zaoszczędzić pieniądze i czas na staniu w kolejce do kasy. Dla tych, którzy zdecydują się jednak na zakup biletu na miejscu, przypominamy, że kasy są czynne od godz. 8.30.

 • BUDMA 2017. Dlaczego warto zajrzeć na stoisko MURATORA?

  7 lutego 2017 ruszają największe w Polsce targi budowlane. Jak co roku, organizatorzy i wystawcy starają się zapewnić zwiedzającym interesujące wydarzenia. Warto również odwiedzić stoisko MURATORA!. Zapraszamy do pawilonu 3 na stoisko 17. A oto co przygotowaliśmy dla naszych gości...

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Należy pamiętać, że dach płaski musi mieć grubszą izolację termiczną, niż dach spadzisty

  ERGO ARENA Gdańsk. Targi mieszkaniowe NOWY DOM NOWE MIESZKANIE 18-19 lutego 2017

  Zapraszamy do odwiedzenia kolejnych targów mieszkaniowych MURATOR EXPO w Trójmieście: 18-19 lutego – Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – ERGO ARENA

 • Targi NOWY DOM NOWE MIESZKANIE we Wrocławiu 4-5 lutego

  Na zainteresowanych zakupem nowego domu czy mieszkania na targach we Wrocławiu czekać będzie blisko stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w Centrum Bezpłatnych Porad. Targi mieszkaniowe zgromadzą największych deweloperów z regionu i Polski: Atal, Archicom, Temar, Arkop, Vantage, Fadesa, Rafin, Oś. Malownicze, Ronson, WPBM Mój Dom. Wystawcy  gwarantują dostosowanie cen do realnych możliwości finansowych każdego klienta.

 • Projekt Kodeksu urbanistyczno-budowlanego do poprawy

  Zakończyły się konsultacje społeczne projektu Kodeksu urbanistyczno-budowlanego. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa daje sobie miesiąc na poprawienie tego dokumentu zgodnie ze zgłoszonymi uwagami.

 • Złote Medale BUDMY 2017

  Od kilku lat Złote Medale BUDMY są przyznawane jeszcze przed targami, by odwiedzający poznali nagrodzone produkty wcześniej. Ma to ułatwić odnalezienie ich na stoiskach wystawców i zapoznanie się z nimi osobiście, otrzymując więcej informacji „z pierwszej ręki”. Na BUDMIE 2017 taką okazję otrzymało 26 produktów oraz 3 produkty towarzyszącym im targów WinDoor-tech.

 • Tomasz Żuchowski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa

  Ministerstwo dziękuje za życzliwą współpracę w mijającym roku i życzy zmian zawsze na lepsze w nowym

  Podsumowanie mijającego roku w budownictwie oraz życzenia świąteczno-noworoczne dla naszych czytelników i wszystkich osób związanych z budownictwem w imieniu Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa przesyła Tomasz Żuchowski, wiceminister Infrastruktury i Budownictwa.

Zapraszamy serdecznie do naszego działu Wieści z rynku, gdzie znajdziesz różnorodne informacje. Na stronach działu możesz przeczytać o tym, że uczelniane programy nauczania są niedostosowane do rynkowych potrzeb pracodawców, a także na temat tego, iż ogłoszony został wykonawca budowy planowanej obwodnicy. W dziale możesz odszukać także wiadomości na temat zbliżających się targów oraz różnego typu szkoleń. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: