Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wieści z rynku

 • Fragment Wschodniej Obwodnicy Warszawy wybuduje Warbud

  Wschodnia Obwodnica Warszawy ma mieć nieco ponad 20 km długości. W realizacji jest już 2-kilometrowy odcinek, a 22 listopada 2017 GDDKiA podpisała umowę na kolejne 2,5 km. Brakuje jeszcze wykonawcy na 14,5-kilmetrowy odcinek od węzła „Drewnica” do węzła „Zakręt”. Ciekawe, jaki będzie jego koszt, skoro budowę 4,5 km tej obwodnicy oszacowano dotychczas na 415 mln zł

 • Okucia okienne Roto: system NX zastąpi NT

  W 2018 r. firma Roto Frank wprowadzi na rynek zmodyfikowane okucia rozwierno-uchylne do okien i drzwi balkonowych. W perspektywie kilku lat zastąpią one dotychczasowe okucia, których Roto sprzedało na świecie przeszło pół miliarda.

 • NFOŚiGW pomoże zdobyć unijne środki na inwestycje w efektywność energetyczną

  Można zwiększyć swoje szanse dla zdobycia wsparcia finansowego i przeprowadzenia z sukcesem planowanego przedsięwzięcia. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) chce przeszkolić wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe oraz przedsiębiorców planujących instalację odnawialnych źródeł energii cieplnej. Na wsparcie takich inwestycji jest zabezpieczonych 400 mln zł.

 • Fotogalerie

  Zobacz wszystkie

 • Firma Roto rzuciła wyzwanie Veluksowi i Fakro

  Firma Roto Frank wprowadziła na rynek okna dachowe z PVC, które mają konkurować głównie z oknami potentata, jakim w Niemczech jest firma Velux.

 • BIM Day 2017: „Budowa XXI wieku”

  Autodesk zaprasza 30 listopada 2017 do udziału w drugiej edycji BIM Day 2017 – jednej z największych branżowych konferencji poświęconych tematyce BIM. Hasłem przewodnim tego spotkania jest „Budowa XXI wieku”.

 • Forum Home & Garden Products Marketing

  To unikalne wydarzenie w całości poświęcone praktykom sektora wykończenia i wyposażenia wnętrz. Forum Home & Garden Products Marketing Marketing odbędzie się 23-24 listopada 2017 w Warszawskim Centrum Expo XXI. Tematem przewodnim Forum będzie marketing produktów budowlanych i wykończeniowych.

 • Fabryka w Trzemesznie w amerykańskich rękach

  Koncern Owens Corning poinformował 30 października 2017 r. o porozumieniu w sprawie zakupu Grupy Paroc, która jest jednym z największych w Europie producentów izolacji z kamiennej wełny mineralnej. Do Grupy Paroc należy m.in. fabryka w Trzemesznie, w którą od 1998 r. zainwestowała już ponad 620 mln zł.

 • Duże przeszklenia, zwłasza na parterze budynku, powinny być wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia antywłamaniowe, takie jak szyby ochronne i okucia o podwyższonej odporności.

  Stolarka budowlana: rośnie eksport okien i drzwi nie tylko do krajów europejskich

  W pierwszym półroczu 2017 r. polscy producenci stolarki budowlanej sprzedali na rynkach zagranicznych 9,5 mln okien i drzwi o łącznej wartości 871 mln euro. W ujęciu ilościowym eksport wzrósł o 8,7%, a w wartościowym aż o 11% – podało Centrum Analiz Branżowych (CAB).

Zapraszamy serdecznie do naszego działu Wieści z rynku, gdzie znajdziesz różnorodne informacje. Na stronach działu możesz przeczytać o tym, że uczelniane programy nauczania są niedostosowane do rynkowych potrzeb pracodawców, a także na temat tego, iż ogłoszony został wykonawca budowy planowanej obwodnicy. W dziale możesz odszukać także wiadomości na temat zbliżających się targów oraz różnego typu szkoleń. 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: