Stowarzyszenie DAFA - wybierz firmę z Certyfikatem DAFA!

2023-11-29 11:47
 STOWARZYSZENIE WYKONAWCÓW DACHÓW PŁASKICH I FASAD DAFA
Autor: materiały prasowe Wybierz firmę z Certyfikatem DAFA!

Walka o to, aby wysoki standard budownictwa stał się czymś naturalnym nie jest niestety łatwa. Z DAFA wierzymy, że warto inwestować w jakość, bo pamięta się ją dłużej niż cenę. Nie warto na niej oszczędzać! Oferując wysokiej jakości produkty i realizując inwestycje na najwyższym poziomie, firmy członkowskie DAFA stają się przykładem dla innych. Serwis muratorplus.pl jest partnerem kampanii "Wybierz firmę z certyfikatem DAFA".

Spis treści

  1. Stowarzyszenie DAFA
  2. Certyfikat DAFA
  3. Firmy z Certyfikatem DAFA

Stowarzyszenie DAFA

DAFA to Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad, które od ponad 17 lat reprezentuje oraz promuje najwyższe standardy technologiczne dla nowoczesnego budownictwa dachów płaskich i fasad. Nagradza rzetelność firm specjalnym certyfikatem, który stanowi solidną rekomendację i pozwala dokonać przemyślanego wyboru.

  • DAFA stanowi wspólny głos wykonawców oraz producentów dachów płaskich i fasad w podnoszeniu kultury projektowania, budowania czy użytkowania budynków w Polsce.
  • Realizuje także misję poprawy relacji pomiędzy podmiotami na inwestycji, ustalając jednolite wytyczne i zasady współpracy.
  • Ponadto określa wytyczne oraz wydaje publikacje techniczne, wpływając na bezpieczeństwo funkcjonowania całej branży. Wspiera swoich członków w zakresie doradztwa technicznego, prawnego czy szkoleniowego.
  • Prowadzi również działania umacniające pozycję i wizerunek swoich członków oraz stanowi wyjątkową i największą platformę integracji branży budowlanej z sektora dachów płaskich oraz fasad w Polsce.

Certyfikat DAFA

Certyfikat DAFA to wyróżnienie, które stawia firmy w gronie partnerów biznesowych cechujących się wiarygodnością biznesową. Jest potwierdzeniem wysokiego poziomu fachowości oraz wiedzy w zakresie prawidłowego wykonywania i doboru materiałów na dachy płaskie, zielone i fasady.

Firmy z Certyfikatem DAFA

Korzystanie z usług firmy, która uzyskały Certyfikat DAFA, zapewnia wiele korzyści. Inwestor, czy generalny wykonawca, zyskuje przede wszystkim pewność wyboru rzetelnych partnerów i oszczędzają żmudne poszukiwania partnerów i podwykonawców. Baza godnych zaufania firm, znajduje na stronie internetowej Stowarzyszenia DAFA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej