Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Najnowsze kontrakty

Warszawa: Unibep zbuduje osiedle mieszkaniowe

Tagi:
deweloper
,
osiedle mieszkaniowe
,
prace budowlane
,
Unibep

Spółka deweloperska Unibep podpisała umowę przedwstępną na generalne wykonawstwo inwestycji mieszkaniowej, na warszawskim Ursynowie. Wartość kontraktu o prace budowlane opiewa na ponad 70 mln złotych netto.

Inna inwestycja Unibep"Cynamonowy dom"
Inna inwestycja Unibep"Cynamonowy dom"
Fot.: Unibep

Firma deweloperska Unibep, podpisała 18 listopada umowę przedwstępną na generalne wykonawstwo inwestycji mieszkaniowej w Warszawie, u zbiegu Al. Rzeczypospolitej i Osi Królewskiej. Zamawiającym jest Spółka Inwestycji Mieszakniowych "Ursynów".

Przeczytaj również: Ustawa deweloperska ochroni pieniądze nabywcy lokalu

W ramach zawartego kontraktu deweloper wybuduje osiedle mieszkaniowe o powierzchni całkowitej 35 tys. m2 i 7 m2 powierzchni mieszkaniowej. Na terenie inwestycji zostanie również wydzielona przestrzeń dla biur i lokali usługowych, o łącznej powierzchni 7,6 m2.
Umowa o prace budowlane opiewa na 73, 5 mln złotych. Unibep zrealizuje roboty w ciągu 20 miesięcy od dnia podpisania umowy. Kontrakt między stronami ma zostać zawarty najpóźniej 31 stycznia przyszłego roku.


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: