Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wieści z rynku

INFORMATORY 2012. Źródło informacji dla firm budowlanych, inwestorów i wykonawców

Tagi:
INFORMATOR BUDOWLANY
,
Informator Instalacyjny
,
informatory
,
materiały budowlane
,
Murator

Informatory wydawnictwa MURATOR to cenione od lat źródło wiedzy dla każdego fachowca. W publikacjach można znaleźć aktualne oferty producentów materiałów budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych (opisy, parametry techniczne i zdjęcia wyrobów), a także nowości rynkowe. Nowością edycji 2012 są strony poświęcone najnowszym technologiom oraz przeglądy produktów. Każdy z informatorów zawiera też artykuły, adresy dystrybutorów i wykonawców, indeksy produktów oraz firm.

Fot.: MURATOR S.A.

„Informator Budowlany-murator. Konstrukcje, Izolacje, Chemia, Wykończenie”

to przewodnik po rynku wyrobów konstrukcyjnych, materiałów izolacyjnych, chemii budowlanej, materiałów wykończeniowych, narzędzi i sprzętu budowlanego oraz środków transportu. Na ponad 370 stronach można znaleźć opisy aż 2740 produktów 185 firm działających na naszym rynku. Publikacja zawiera ponadto przygotowane przez redakcję przeglądy płyt warstwowych, lekkich obudów i przekryć, mas hydroizolacyjnych, impregnatów oraz basenów i saun. Dopełnieniem są artykuły dotyczące m.in. szczelności połączeń w lekkiej obudowie konstrukcji stalowych, kotwienia termoizolacji, tynków renowacyjnych, przyrządów pomiarowych do drewna parkietowego czy zespołów prądotwórczych.

„Informator Budowlany-murator. Konstrukcje, Izolacje, Chemia, Wykończenie” skierowany jest przede wszystkim do architektów, projektantów, inżynierów, wykonawców ogólnobudowlanych, remontowych czy wykończeniowych.


„Informator Budowlany-murator. Pokrycia Dachowe i Akcesoria”

to tytuł w całości poświęcony pokryciom dachowym i akcesoriom, narzędziom i sprzętowi dekarskiemu, odzieży roboczej oraz sprzętowi BHP. Na ponad 150 stronach znaleźć można prezentacje 1090 produktów. Są też: redakcyjny przegląd pap i artykuły poświęcone m.in. łącznikom do montażu na dachach płaskich, wentylacji pokrycia dachowego, maszynom do profilowania blach czy bezpieczeństwu pracy na dachach stromych.

"Informator Budowlany-murator. Pokrycia Dachowe i Akcesoria" to tytuł przygotowywany jest z myślą o osobach zawodowo związanych z branżą dachową i dekarską: dekarzach, blacharzach, cieślach, architektach i projektantach.

„Informator Budowlany-murator. Stolarka Otworowa i Akcesoria”

zawiera aktualne oferty producentów uszeregowane w działach: okna i drzwi, akcesoria do okien i drzwi, konstrukcje przeszklone i ich elementy, fasady, szkło budowlane, okucia budowlane, bramy garażowe i przemysłowe, a także systemy parkingowe oraz automatyka do drzwi i bram. W sumie 1110 produktów. Część prezentacyjną uzupełniają artykuły branżowe poruszające zagadnienia m.in. prawidłowego montażu okien, wpływu rolet na ograniczenie strat ciepła czy automatyki bram skrzydłowych i przesuwnych. Na uwagę zasługuje też redakcyjny przegląd napędów do bram.

„Informator Budowlany-murator. Stolarka Otworowa i Akcesoria” stanowi niezastąpione narzędzie pracy osób zawodowo związanych z branżą stolarki otworowej.

  • Jesteś zainteresowany najnowszym wydaniem trzech Informatorów Budowlanych-murator. Nie czekaj – ZAMÓW!

„Informator Instalacyjny-murator”

skierowany jest do fachowców z szeroko rozumianej branży instalacyjnej: architektów, projektantów, inżynierów, wykonawców budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych. Zawiera ponad 400 stron, a wśród nich prezentacje 3096 wyrobów z zakresu instalacji sanitarnych, grzewczych, elektrycznych, wyposażenia pomieszczeń sanitarnych, wentylacji, klimatyzacji, centralnego odkurzania oraz ochrony osób i mienia. Nowość edycji 2012 są redakcyjne przeglądy gazowych ogrzewaczy wody, fotoogniw, kotłów gazowych, kurtyn powietrznych, agregatów prądotwórczych oraz centrali alarmowych. Publikacja zawiera też artykuły poświęcone m.in. błędom wykonawczym w instalacji kanalizacyjnej, pompom ciepła, regulacji eksploatacyjnej wodnych ogrzewań podłogowych, wentylacji pomieszczeń z kominkiem, Smart Meteringowi czy znakowaniu przewodów.

  • Jesteś zainteresowany najnowszym wydaniem Informatora Instalacyjnego-murator. Nie czekaj – ZAMÓW!

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: