Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wieści z rynku

BIM. Zapraszamy na konferencję "Dobre praktyki inwestycyjne = PROJEKT BIM"

Tagi:
Autodesk
,
BIM

Architektów, projektantów konstrukcji i instalacji, inżynierów ds. infrastruktury wodno-lądowej, inwestorów, deweloperów, wykonawców oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką BIM i CAD zapraszamy 15 marca do Wrocławia, a 16 marca do Poznania. Tematem konferencji będzie tworzenie kompletnego projektu budowlanego w technologii BIM

Organizatorem szkolenia jest firma MAT Usługi Informatyczne - złoty partner Autodesk.

W trakcie trwania spotkania eksperci MAT pokażą jak przy użyciu oprogramowania Autodesk stworzyć kompletny projekt budowlany w technologii BIM. Przykładowym tematem szkoleń będą najnowsze rozwiązania firmy Autodesk do planowania zagospodarowania terenu, koordynacji projektów w terenie, pozyskiwania i wizualizacji danych GIS czy koordynacja infrastrukturalnych projektów wielobranżowych.

Ciekawie zapowiada się temat norm budowlanych obowiązujących w Polsce w technologii BIM i dotyczących instalacji wentylacyjnych, wodociągowych, kanalizacyjnych, ogrzewania.

Do udziału w konferencji zostały zaproszone również pracownie projektowe, które opowiedzą jak używają technologii BIM na przykładzie zrealizowanych inwestycji. Pentagram Architekci opowiedzą o realizacji biurowca Malta House, a PKI Predom - o praktycznym zastosowaniu metodologii BIM do zarządzania procesem inwestycyjnym w relacji projektant, inwestor, wykonawca – na przykładzie własnych zrealizowanych inwestycji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymagana rejestracja. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegółowy program oraz formularz rejestracji na spotkanie we Wrocławiu i Poznaniu dostępny na stronie www.mat.net.pl

Fot.: MAT Usługi Informatyczne

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: