Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Co, gdzie, kiedy

Zapowiedzi

 • IV Forum ETICS w Warszawie

  Nieprzypadkowo Warszawa została wybrana na miejsce europejskiego spotkania branży ociepleń. IV Forum ETICS odbędzie się 5 października 2017 w Centrum Konferencyjnym POLIN. Organizatorem konferencji jest European Association for ETICS (EAE), a jej gospodarzem – polskie Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO).

 • Siedziba Gdyńskiej Szkoły Filmowej przy placu Grunwaldzkim 2

  Wielka debata o planowaniu przestrzeni miejskiej. Udział bezpłatny!

  Miasto Gdynia oraz Towarzystwo Urbanistów Polskich i Murator EXPO zapraszają 1 września 2017 do Gdyńskiej Szkoły Filmowej na konferencję „Mieszkanie – Osiedle – Miasto. Zespoły mieszkaniowe we współczesnych strukturach miejskich”.

 • DKBE 2017 – debata o najnowszych rozwiązaniach i standardach w branży HVAC

  Producent systemów wentylacyjnych Lindab, wsparty przez partnerów z branży budowlanej, organizuje 5 października 2017 „Debatę o roli komfortu wewnętrznego i rozwiązaniach instalacyjnych w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym”.

 • Każda z przestrzeni w open space ma dostęp do naturalnego światła

  Najlepiej urządzone biuro, czyli konkurs OFFICE SUPERSTAR

  Konkurs OFFICE SUPERSTAR promuje nowoczesne i ciekawe aranżacje przestrzeni biurowych. Propozycje mozna zgłaszać do 31 sierpnia 2017. Konkurs organizuje firma doradcza CBRE, a partnerami są Philips Lighting oraz Grupa Nowy Styl.

 • Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2017
(fot. Międzynarodowe Targi Gdańskie SA)

  Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2017

  Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO to największa i najbardziej prestiżowa w Polsce oraz druga w Europie impreza wystawiennicza w sektorze transportu szynowego. Stanowi doskonałą okazję do promowania transportu szynowego (kolej i tramwaj), spedycji i logistyki kolejowej, prezentacji najnowszych technologii oraz spotkań w środowisku branżowym.

 • X Mistrzostwa Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim

  Żeglarskie mistrzostwa branży budowlanej Regatta Build Cup 2017

  Jubileuszowe X Mistrzostwa Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim odbędą się od 2 do 9 września, tradycyjnie w Chorwacji. Trasa regat przebiega w tym roku przez sześć portów pod hasłem: Kierunek Wodospady KRK’A

 • Innowacje w architekturze 2017

  Ruszył ogólnopolski konkurs Innowacje w architekturze 2017, kierowany do architektów, biur projektowych, urbanistów. Konkurs, którego organizatorem jest „Architektura-murator” ma celu promowanie oryginalnych idei, nowoczesnych produktów czy rowiązań technicznych, które zmieniają polską architekturę

Kalendarium

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: