Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Co, gdzie, kiedy

Zapowiedzi

 • BUDMA 2018

  Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu odbędą się w terminie 30 stycznia – 2 lutego 2018. Jak zwykle targom będą towarzyszyć liczne wydarzenia branżowe. 

 • NFOŚiGW pomoże zdobyć unijne środki na inwestycje w efektywność energetyczną

  Można zwiększyć swoje szanse dla zdobycia wsparcia finansowego i przeprowadzenia z sukcesem planowanego przedsięwzięcia. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) chce przeszkolić wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe oraz przedsiębiorców planujących instalację odnawialnych źródeł energii cieplnej. Na wsparcie takich inwestycji jest zabezpieczonych 400 mln zł.

 • To coś więcej niż konkurs architektoniczny - studenci mają przedstawić wizję „domu jutra”

  70 tys. zł czeka na zwycięzców konkursu „Dom jutra. Model budownictwa dostępnego”. Ten nietypowy konkurs zorganizował Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej wraz ze spółką BGK Nieruchomości i Fundacją BGK.

 • DOBRY MONTAŻ – ruszyła nowa kampania

  Ruszyła kolejna kampania edukacyjna „DOBRY MONTAŻ”. Jej organizatorem jest Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD). Tegoroczna kontynuacja tego przedsięwzięcia została rozszerzona o nowe działania, dzięki którym kampania dotrze do jeszcze większego grona odbiorców.

 • „Fasada Roku 2017”. Zgłoszenia do końca roku

  Jedenasta już edycja „Fasady Roku” ruszyła 1 września 2017. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest firma Baumit. Projekt jest kierowany do architektów, wykonawców, inwestorów, właścicieli i zarządców nieruchomości, którzy zechcą zaprezentować budynki, w których wykorzystano kompletną technologię Baumit.

Kalendarium

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: