Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Co, gdzie, kiedy

Zapowiedzi

 • Innowacje w architekturze 2017

  Zapraszamy na otwartą dla publiczności prezentację finałowych projektów i realizacji w konkursie Innowacje w architekturze. Już 27 października ich autorzy będą musieli udowodnić, że to one zasługują na miano najbardziej innowacyjnych w Polsce, a następnie zmierzą się ze szczegółowymi pytaniami jurorów. Wstęp wolny!

 • Konferencja „Nowe oblicze BIM”

  Szkoleniowo-naukowe spotkanie o technologii BIM odbędzie się 7 listopada 2017. Konferencja jest skierowana do wszystkich osób zainteresowanych tematyką BIM, w tym architektów, inżynierów, projektantów, deweloperów, urzędników, wykonawców i producentów wyrobów budowlanych, a także nauczycieli akademickich i studentów.

 • To coś więcej niż konkurs architektoniczny - studenci mają przedstawić wizję „domu jutra”

  70 tys. zł czeka na zwycięzców konkursu „Dom jutra. Model budownictwa dostępnego”. Ten nietypowy konkurs zorganizował Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej wraz ze spółką BGK Nieruchomości i Fundacją BGK.

 • DOBRY MONTAŻ – ruszyła nowa kampania

  Ruszyła kolejna kampania edukacyjna „DOBRY MONTAŻ”. Jej organizatorem jest Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD). Tegoroczna kontynuacja tego przedsięwzięcia została rozszerzona o nowe działania, dzięki którym kampania dotrze do jeszcze większego grona odbiorców.

 • Jesienne Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Gdańsku

  Kolejna edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędą się 21-22 października 2017 w gdańskiej hali AMBEREXPO. Wstęp wolny.

 • Konferencja „Monitoring rynku budowlanego 2017”

  Jubileuszowa – dwudziesta! – Międzynarodowa Konferencja Monitoring Rynku Budowlanego, odbędzie się 26 października 2017. W tym roku ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku organizuje ją wspólnie z Polską Izbą Przemysłowo-Handlową Budownictwa.

 • Wystartowała „Fasada Roku 2017”. Zgłoszenia do końca roku

  Jedenasta już edycja „Fasady Roku” ruszyła 1 września 2017. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest firma Baumit. Projekt jest kierowany do architektów, wykonawców, inwestorów, właścicieli i zarządców nieruchomości, którzy zechcą zaprezentować budynki, w których wykorzystano kompletną technologię Baumit.

Kalendarium

 • DKBE 2017 – debata o najnowszych rozwiązaniach i standardach w branży HVAC

  data: 05.10.2017

  miejsce:
  PGE Narodowy, Warszawa
  organizator:
  Lindab
  e-mail: konferencja@dkbe2017.pl
  tel.: 506 865 360

  „Debata o roli komfortu wewnętrznego i rozwiązaniach instalacyjnych w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym”, która w zamyśle organizatorów ma stać się debatą, która otworzy szeroką dyskusję na temat zmian na rynku HVAC i edukacji w zakresie najnowszych technologii stosowanych w systemach wentylacyjnych. Tematyka konferencji została podzielona na 3 bloki tematyczne:
  Komfort - Budownictwo – Energooszczędność
  Rejestracja >>

 • IV Forum ETICS

  data: 05.10.2017

  miejsce:
  Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie, ul. Anielewicza 6
  organizator:
  Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń
  ul. Zabraniecka 15
  03-872 Warszawa
  tel. 602 661 335
  info@systemyocieplen.pl
  www.systemyocieplen.pl

  Tematyka IV Forum ETICS, obok informacji statystycznych, obejmować będzie analizę zmian dotyczących materiałów termoizolacyjnych (typy wyrobów, wartości współczynnika U, stosowane grubości), zagadnienie związane z bezpieczeństwem pożarowym, jak też ze standaryzacją ETICS na poziomie europejskim. Przedstawione zostaną najnowsze odkrycia naukowe i praktyczne przykłady w dziedzinie trwałości i cyklu życia systemów ociepleń. Jednych z głównych zagadnień będzie też jakość: na etapie produkcji, jak również aplikacji systemów.

 • POL-ECO-SYSTEM Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych

  data: 17.10.2017 - 19.10.2017

  miejsce:
  Poznań
  organizator:
  Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.
  ul. Głogowska 14
  60-734 Poznań
  tel.: +48 61 869 20 00
  fax: +48 61 869 29 99
  e-mail:info@mtp.pl
  poleko.mtp.pl

  Targi POL-EKO to miejsce spotkań specjalistów z zakresu ochrony środowiska z kraju i zagranicy. Program targów wzbogacają okolicznościowe wystawy, spotkania i konferencje. W okresie minionych ponad dwudziestu lat POLEKO zdobyło pozycję niekwestionowanego lidera wśród targów ochrony środowiska w Nowej Europie, dzięki czemu stanowią wyjątkową platformę spotkań kontrahentów ze wschodu i zachodu naszego kontynentu.

 • Baku Build

  data: 18.10.2017 - 21.10.2017

  miejsce:
  Baku Expo Centre, Azerbejdżan
  organizator:
  Iteca Caspian LLC
  tel. +994 12 4041000; e-mail: build@iteca.az

  Jedne z największych targów regionu morza Kaspijskiego. Co roku targi odwiedza 10 tysięcy profesjonalistów związanych z branżą budowlaną. Na powierzchni 9 tysięcy m2 prezentują się ponad 300 wystawców, w tym połowa to firmy zagraniczne. Na targach obecne są firmy m.in. z Niemiec, Szwecji, Austrii, Grecji, Hiszpanii, Włoch, Chin, Portugalii, Polski, Rosji, Turcji, Emiratów Arabskich, Ukrainy i Kazachstanu.

 • Konferencja „Efektywność Energetyczna w Budownictwie”

  data: 18.10.2017

  miejsce:
  MTP, Poznań
  organizator:
  Krajowa Agencja Poszanowania Energii
  Al. Jerozolimskie 65/79
  00-697 Warszawa
  22 626 09 10
  22 626 09 11
  kape@kape.gov.pl

  Konferencja poświęcona wielu aspektom wpływającym na efektywność energetyczną budynków zgodną z obowiązującymi warunkami technicznymi, jak i standardami, które będą obowizywać od 1 stycznia 2021. 

  Cykl  czterech konferencji, z których każda odbędzie się w innym mieście. Pierwsze:
  18 października Poznań
  14 listopada Warszawa
  Konieczna rejestracja, konferencje są bezpłatne.

 • Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

  data: 21.10.2017 - 22.10.2017

  miejsce:
  AMBEREXPO, ul. Żaglowa 11, Gdańsk
  organizator:
  Murator EXPO
  ul. Dęblińska 6
  04-187 Warszawa
  tel. 22 829 66 80
  biuro@muratorexpo.pl
  www.targimieszkaniowe.pl

  Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego jak i wtórnego z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta. Na zainteresowanych zakupem nieruchomości czekać będzie blisko stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i w Centrum Bezpłatnych Porad.

 • Konferencja "Monitoring rynku budowlanego 2017"

  data: 26.10.2017

  miejsce:
  Warszawa, Ch8, przy ul. Chałubińskiego 8
  organizator:
  ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku i Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa
  ul. Grunwaldzka 5
  99-301 Kutno
  24 355 77 00
  mail: sekretariat@asm-poland.com.pl

  Monitoring rynku budowlanego” - prognozy rynkowe i trendy w budownictwie. Organizatorzy szczególnie zapraszają przedstawicieli producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, ale również wykonawców, deweloperów, stowarzyszenia branżowe oraz instytucji otoczenia biznesu. Merytoryka konferencji opiera się o szczegółowe analizy i prognozy realizowane przez ASM, dobrze znane w środowisku budowlanym centrum badawcze.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: