Co, gdzie, kiedy

Zapowiedzi

 • Targi mieszkaniowe w Gdyni

  Hala Gdynia ARENA będzie 3-4 września 2016 gościć targi Nowy DOM Nowe MIESSZKANIE. To okazja do zapoznania się z najnowszymi inwestycjami mieszkaniowymi z terenu Trójmiasta i okolic. Wstęp bezpłatny.

 • 11. Dni Oszczędzania Energii

  Dolnośląska Agencja Energii i Środowiska oraz Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju zapraszają 26-27 października 2016 do Wrocławia na 11. Dni Oszczędzania Energii. W tym roku konferencja odbędzie się pod hasłem „Poprawa efektywności energetycznej budynków objętych ochroną konserwatorską".

 • Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Stadionie Wrocław

  Wrocławski Stadion będzie gościł 3-4 września czwartą edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Po wakacyjnej przerwie najwięksi deweloperzy zaprezentują ofertę dla mieszkańców Wrocławia i okolic.

 • Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze

  Pierwsza po wakacjach edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – 10-11 września 2016 – organizowanych przez Murator EXPO to oferta najnowszych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie i okolicach, a także okazja do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych i programach pomocy państwa skierowanych do młodych.

 • Fasada Roku już po raz dziesiąty

  Do końca roku 2016 można zgłaszać udział do jubileuszowej 10. edycji konkursu Fasada Roku. Przypomnijmy, że za tym wydarzeniem stoi firma Baumit, która w ten sposób zachęca do stosowania swoich produktów i nagradza najciekawsze rozwiązania elewacyjne. Konkursowe realizacje mogą zgłaszać architekci, inwestorzy, wykonawcy, właściciele i zarządcy nieruchomości.

 • PLGBC Green Building Symposium 2016

  Już VI edycja PLGBC Green Building Symposium odbędzie się 5 października w Warszawie. Głównymi tematami wydarzenia będą zarówno nowe budynki i najnowsze stosowane w nich rozwiązania, jak i budynki istniejące, których modernizacja powinna przebiegać w tzw. zielonym standardzie.

 • Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim

  Regatta Build Cup’2016

  Tradycyjnie w Chorwacji, do 3-10 września 2016 zostaną rozegrane IX Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim – Regatta Build Cup’2016. Uczestnicy regat przepłyną ponad 250 mil morskich.

Kalendarium

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: