Co, gdzie, kiedy

Zapowiedzi

 • Konferencja Smart Buildings & Smart Cities

  Kolejna edycjia konferencji Smart Buildings & Smart Cities odbędzie się 12 października 2016 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Głównymi tematami będą problemy coraz bardziej powiększających się miast oraz miejsca, w których spędzamy bardzo dużo czasu, czyli przyjazne miejsca pracy.

 • III Kongres Mieszkaniowy 2016

  Od lat nie udaje się rozwiązać problemów mieszkaniowych Polaków, bo z rynkowej oferty mogą korzystać tylko ci lepiej sytuowani. Czy będzie lepiej? Podczas już III Kongresu Mieszkaniowego, którego organizatorem są Polski Związek Firm Deweloperskich oraz szkoła Główna Handlowa w Warszawie, eksperci, analitycy, przedstawiciele rządu, samorządów i finansiści będą dyskutować o aktualnej sytuacji rynku nowego budownictwa mieszkaniowego. Kongres odbędzie się 6 października 2016 we Wrocławiu.

 • Monitoring Rynku Budowlanego 2016

  Już po raz 19. ASM Centrum Badań i Analiz Rynku zaprasza 27 października 2016 na konferencję Monitoring Rynku Budowlanego. Uczestnikom spotkania zostaną zaprezentowane w wielu aspektach analizy branży budowlanej oraz prognozy jej rozwoju na najbliższe lata.

 • Kongres PORT PC, czyli wszystko o pompach ciepła

  W ramach targów RENEXPO® Poland, 20 października 2016 odbędzie się już V Kongres PORT PC, w tym roku pod hasłem: „Najlepsze praktyki w likwidacji niskiej emisji”. Będzie to również okazja do podsumowania 5-lecia działalności Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC).

 • RENEXPO® Poland – spotkanie branży OZE

  Kolejna edycja RENEXPO® Poland, czyli już VI Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Enegetycznej, odbędą się 19-21 października, w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Organizator – REECO Poland – zapowiada liczne dyskusje na aktualne tematy, konferencje, spotkania eksperckie oraz udział blisko 120 wystawców.

 • Forum Autodesk 2016 –The Future of Making Things

  Międzynarodowi eksperci, bogaty program merytoryczny, wystawa innowacyjnych rozwiązań. Dla wszystkich, którzy tworzą. Forum Autodesk 2016 –The Future of Making Things , PGE Narodowy w Warszawie, 6 października 2016.

 • PLGBC Green Building Symposium 2016

  Już VI edycja PLGBC Green Building Symposium odbędzie się 5 października w Warszawie, w siedzibie kina Praha (ul. Jagiellońska 26). Głównymi tematami wydarzenia będą zarówno nowe budynki i najnowsze stosowane w nich rozwiązania, jak i budynki istniejące, których modernizacja powinna przebiegać w tzw. zielonym standardzie.

Kalendarium

 • Regatta Build Cup’2016

  data: 03.09.2016 - 10.09.2016

  miejsce:
  Chorwacja
  organizator:
  FAKRO
  Kontakt w sprawie regat
  Zdzisław Gajos
  tel. 608085615
  mail: zdzislawgajos@gmail.com
            regaty2014@gmail.com

  IX Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim – Regatta Build Cup’2016. Ponad 250-milowa trasa regat będzie wiodła od mariny Kremik koło Primostenu do Dubrownika. W tym roku do dyspozycji rekordowa liczba 30 jachtów.  Zostanie rozegranych pięć regatowych wyścigów.
  Regaty branży budowlanej organizowane są od 2008 roku. Ich organizatorem jest FAKRO Sailing Team. Do udziału w zawodach zapraszani są producenci oraz dystrybutorzy materiałów budowlanych.  Więcej o regatach i uczestnictwie w nich na www.regaty.fakro.pl

 • Międzynarodowe Targi KazBuild

  data: 05.09.2016 - 08.09.2016

  miejsce:
  Atakent Exhibition Centre, Ałmaty, Kazachstan
  organizator:
  ITECA
  Grazyna Tuszynska, ITE Poland,
  tel : +48 61 662 7241; fax : +48 61 662 7246; e-mail : Tuszynska@ite-poland.com

  KazBuild czyli architektura, budowa (m.in. systemy inteligentne domu, sprzęt i narzędzia, budowanie elektryczne, materiały budowlane, budowa domków letniskowych, pokrycia dachowe), wnętrza (wykończenia decotex, farby, podłogi, oświetlenie, drzwi wewnętrzne, design), ogrzewanie i wentylacja, klimatyzacja, zaopatrzenie w wodę (sieć wodociągowa i sanitarna, instalacje), ceramika, kamień.. Targi KazBuild tradycyjnie połaczone są z targami instalacyjnymi Aqua-Therm.

 • ENERGETAB

  data: 13.09.2016 - 15.09.2016

  miejsce:
  Bielsko-Biała
  organizator:
  ZIAD Bielsko-Biała SA
  Al. Armii Krajowej 220
  43-316 Bielsko-Biała
  Biuro Targów:
  tel. (033) 813 82 31, 813 82 32, 813 82 30
  wystawa@ziad.bielsko.pl
  www.ziad.bielsko.pl

  Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB  to najważniejsze spotkanie energetyków w Polsce, okazja do rozpoznania rynku i nawiązania kontaktów biznesowych.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: