Co, gdzie, kiedy

Zapowiedzi

 • MONTERIADA 2017 czyli fachowy montaż okien i drzwi w praktyce

  Na specjalne pokazy profesjonalnych praktych montażowych stolarki budowlanej zaprasza podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017 Związek Polskie Okna i Drzwi. MONTERIADA odbywać się będzie 7-10 lutego br., w przypisanej branży stolarki budowlanej hali nr 5, na stoisku nr 1.

 • Laureaci I edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Budownictwie Pasywnym i Energooszczędnym

  II Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Budownictwie Pasywnym i Energooszczędnym

  To już druga edycja konkursu ze znajomości budownictwa pasywnego i energooszczędnego, skierowanego do uczniów klas technikum o profilu budowlanym. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu. Tegoroczna edycja odbędzie się 24 marca w siedzibie ZSB-D w Żywcu. Termin zgłoszeń do konkursu upływa 28.02.2017.

 • BUDMA 2017 zaczyna się 7 lutego

  Już drugi raz w historii tych targów BUDMA odbywać się będzie w lutym (dotychczas był to styczeń i raz marzec) i wygląda na to, że ten termin przyjmie się na dłużej. Co szykują Targi Poznańskie na 26. edycję BUDMY, Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury.

 • Projektowanie i wykonanie lekkiej obudowy. Konferencja DAFA na BUDMIE 2017

  Stowarzyszenie Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA zaprasza na VI Konferencję naukowo-techniczną: „DAchy i FAsady – Projektowanie i wykonanie lekkiej obudowy”. Konferencja odbędzie się 8 lutego w Poznaniu, podczas BUDMY 2017.

Kalendarium

 • BAU 2017 – Światowe Targi Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych

  data: 16.01.2017 - 21.01.2017

  miejsce:
  Monachium
  organizator:
  Messe München GmbH
  Targi Monachijskie w Polsce
  info@targiwmonachium.pl

  Co dwa lata targi BAU skupiają specjalistów z dziedziny architektury, budownictwa i wykończenia wnętrz. Podczas nadchodzącej edycji targów organizatorzy spodziewają się wystąpienia ponad 2000 czołowych firm z branży, z 46 państw świata, którzy przedstawią swoje najnowsze osiągnięcia, a także 238000 odwiedzających.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: