Co, gdzie, kiedy

Zapowiedzi

 • Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim

  Regatta Build Cup’2016

  Tradycyjnie w Chorwacji, do 3-10 września 2016 zostaną rozegrane IX Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim – Regatta Build Cup’2016. Uczestnicy regat przepłyną ponad 250 mil morskich.

 • Konkurs na Remont Roku 2016

  Zapraszamy do udziału w konkursie Remont Roku 2016, organizowanym przez redakcję miesięcznika „Murator”. Nagrodą główną jest tytuł Remont Roku 2016 oraz nagrody pieniężne po 10 tys. zł w 4 kategoriach: Wnętrze, Termomodernizacja, Przebudowa i Poddasze. 

 • Lider Nowych Technologii 2016

  Już poraz piąty Fundacja Wspierania Rozwoju i Nowych Technologii zaprasza do programu Lider Nowych Technologii. Jego celem jest wspieranie innowacyjnych rozwiązań, które mają wpływ na rozwój gospodarki.

 • Konferencje „ARCHITEKTURA Obiekty Użyteczności Publicznej”

  W roku 2016 będzie kontynuowany cykl konferencji pn. „ARCHITEKTURA Obiekty Użyteczności Publicznej”. To znakomita platforma spotkań dla architektów, projektantów, deweloperów oraz kierowników działów inwestycji obiektów użyteczności publicznej z producentami wyrobów dla budownictwa i wyposażenia wnętrz.

Kalendarium

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: