Co, gdzie, kiedy

Zapowiedzi

 • PLGBC Green Building Symposium 2016

  Już VI edycja PLGBC Green Building Symposium odbędzie się 5 października w Warszawie. Głównymi tematami wydarzenia będą zarówno nowe budynki i najnowsze stosowane w nich rozwiązania, jak i budynki istniejące, których modernizacja powinna przebiegać w tzw. zielonym standardzie.

 • Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim

  Regatta Build Cup’2016

  Tradycyjnie w Chorwacji, do 3-10 września 2016 zostaną rozegrane IX Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim – Regatta Build Cup’2016. Uczestnicy regat przepłyną ponad 250 mil morskich.

 • Konkurs na Remont Roku 2016

  Zapraszamy do udziału w konkursie Remont Roku 2016, organizowanym przez redakcję miesięcznika „Murator”. Nagrodą główną jest tytuł Remont Roku 2016 oraz nagrody pieniężne po 10 tys. zł w 4 kategoriach: Wnętrze, Termomodernizacja, Przebudowa i Poddasze. 

Kalendarium

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: