Przemysław Zańko-Gulczyński

Wydawca Online
Przemysław Zańko-Gulczyński

Dziennikarz, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z grupą TIME S.A. związany od czerwca 2023 roku.

Współpracuję z markami muratordom.pl, muratorplus.pl, architektura.muratorplus.pl, obiektykomercyjne.pl, haleprzemyslowe.pl, obiektymieszkalne.pl

Zapraszam do kontaktu:

e-mail: pzanko@grupazpr.pl

Bio:

Wydawca online i redaktor z doświadczeniem pracy dla jednej z największych grup mediowych w Polsce. Od 2017 r. zajmuje się tematyką rynku nieruchomości w szerokim ujęciu: od cen mieszkań i zmian w prawie po zagadnienia z zakresu architektury i planowania przestrzennego. Wcześniej jako redaktor oraz korektor zajmował się dbaniem o wysoką jakość tekstów publikowanych przez liczne wydawnictwa książkowe z całego kraju.

Zainteresowania:

Interesuje się szczególnie społecznym wymiarem zjawisk zachodzących na rynku nieruchomości – od wpływu rozmaitych programów mieszkaniowych na sytuację bytową Polaków po koszty społeczne złego planowania przestrzennego. Uwielbia tworzyć teksty: ma na koncie zarówno treści dziennikarskie, publicystykę i artykuły naukowe, jak i prozę. Wielokrotny laureat polskich i zagranicznych konkursów literackich. Wielbiciel mopsów.