Hotel Nobu Warszawa. Otwarcie w czerwcu 2020. Robert De Niro jednym z właścicieli

2020-03-03 15:36 MS
Hotel Nobu Warszawa Robert De Niro
Autor: Nobu Hospitality

Sieć hoteli Nobu to własność światowej marki Nobu Hospitality, założonej przez Roberta Deniro, Nobu Matsuhisa i Meir Tepera. Tym razem męskie trio postanowiło otworzyć pięciogwiazdkowy hotel Nobu w Warszawie. Zobacz gdzie powstanie hotel Nobu.

Historia marki Nobu Hospitality sięga końca lat 80. Swój początek ma w Los Angeles, kiedy to Robert De Niro odwiedził restaurację należącą do szefa kuchni Nobu Matsuhisy. Aktor był pod takim wrażeniem kuchni, że po kilku latach, wraz Nobu Matsuhisem oraz z producentem filmowym Meirem Teperem, otworzył swoją pierwszą restaurację Nobu na Manhattanie. To lokal, w którym serwuje się wykwintne dania kuchni japońskiej w nowoczesnym wydaniu. Restauracje Nobu cieszą się uznaniem największych gwiazd Hollywood, ale także klientów na całym świecie.

Restauracje Nobu na świecie

Aktualnie jest prawie 40 restauracji Nobu na 5 kontynentach. Odwiedza je 3 miliony gości rocznie. Po sukcesie sieci restauracji, założyciele marki Nobu postanowili stworzyć sieć wyjątkowych hoteli. Oferują one swoim gościom najwyższej jakości obsługę i niezwykłe doznania kulinarne. Hotele Nobu od lat wyróżnia niezwykła elegancja i oryginalne wzornictwo.

Hotel Nobu Warszawa Robert De Niro
Autor: Nobu Hospitality Właściciele marki Nobu Hospitality - Roberta Deniro, Nobu Matsuhisa i Meir Teper

Gdzie w Warszawie powstanie hotel Nobu?

Hotel Nobu powstanie w miejscu dotychczasowego Hotelu Rialto, którego właścicielem jest Tacit Investment. Hotel Rialto przy ulicy Wilczej w Warszawie jest aktualnie rozbudowywany. Projekt powstał w polskiej pracowni Medusa Group. Ci sami architekci wraz z kalifornijskim studiem PCH, stworzą projekt wnętrz hotelu.

W hotelu Nobu będzie 120 pokoi oraz kilka przestrzennych sal na eventy i wydarzenia biznesowe. Powstanie też strefa fitness oraz restauracja Nobu. Wartość projektu to 100 mln zł. Nobu Hospitality będzie operatorem hotelu, którego inwestorem jest Tacit Investment.

Kiedy otwarcie hotelu Nobu w Warszawie?

Pierwsi goście hotelu Nobu w Warszawie będą mogli skorzystać z usług tego wyjątkowego miejsca już w czerwcu 2020 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej