Zbigniew Biskupski

Zbigniew Biskupski

Dziennikarz i redaktor, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Z grupą TIME SA związany od lutego 2023 roku.

Współpracuję z markami:

Zapraszam do kontaktu: tel. 519 155 352, e-mail: zbiskupski@grupazpr.pl, Facebook

Bio:

Jestem dziennikarzem z ponad 44-letnim stażem. Tematyką gospodarczą – w pełnym zakresie: prawo, biznes, finanse – zajmuje się od początku transformacji ustrojowej. Wcześniej pisałem reportaże. Pracowałem w najbardziej renomowanych wydawnictwach dedykowanych specjalistom: księgowym, kadrowym, prawnikom, doradcom podatkowym - od znanego ogólnopolskiego dziennika po popularne poradniki fachowe. Od kilkunastu lat zajmuję się mediami internetowymi, w tym rozwinąłem dla ogólnopolskiego wydawnictwa jeden z najbardziej renomowanych obecnie portali biznesowych.

Piszę artykuły zarówno newsowe, jak i poradnicze – wykorzystując swoją bardzo głęboką wiedzę na temat funkcjonowania firm, w tym tych najmniejszych – także analityczne z zakresu rynków, w tym finansowych i związanych z nieruchomościami.

Moją przewagą konkurencyjną jest wiedza z pokrewnych dziedzin – prawo, biznes finanse, dzięki czemu moje publikacje mają praktyczny charakter.

Od początku kariery zawodowej jestem dziennikarzem niezależnym, od kilkunastu lat jako freelancer niezależnym także od pracodawcy.

Zainteresowania:

Od zawsze interesują mnie wszelkie nowości, włącznie z nowymi technologiami, cyfryzacją czy CSR a obecnie ESG, a także media społecznościowe.

Z dziedzin prywatnych lubię sztukę kulinarną – w teorii i praktyce oraz podróże.