Mandoria Miasto Przygód - nowy park rozrywki pod Łodzią zaprasza w wakacje 2022

2022-06-21 13:35
Mandoria park rozrywki
Autor: fb/Mandoria park rozrywki Familijne roller-coastery, karuzele, łódki na wodzie, ogromna zjeżdżalnia i inne atrakcje czekają w rodzinnym parku rozrywki Mandoria

Mandoria czyli park rozrywki Miasto Przygód powstał w Rzgowie pod Łodzią. W Mandorii dzieci, rodzice, a także dziadkowie mogą cofnąć się w czasie do świata renesansu. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji tematycznych. Otwarcie parku rozrywki nastąpiło w ubiegłe wakacje.

Spis treści

  1. Mandoria - park rozrywki dla rodzin
  2. Mandoria atrakcje
  3. Mandoria - firm z parku rozrywki
  4. Mandoria - bon turystyczny
  5. Mandoria cennik
  6. Mandoria - godziny otwarcia
  7. Mandoria park rozrywki - jak dojechać?

Mandoria - park rozrywki dla rodzin

Już od 8 lipca 2021 w Rzgowie pod Łodzią można odwiedzić nowy tematyczny park rozrywki Mandoria Miasto Przygód. Jest to doskonałe miejsce do spędzenia czasu z całą rodziną. Pozwola przenieść się do XVI wieku i obudzić w sobie odkrywcę. Motywem przewodnim jest handel w Europie w epoce renesansu. Ponadto w parku rozrywki jest serwowane pyszne jedzenie i egzotyczne trunki. Architekci Miasta Przygód zaprojektowali go tak, aby z atrakcji – karuzel, roller-coasterów, itp. – mogły korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Większość atrakcji jest dostępna już dla maluchów, które mają powyżej 90 cm wzrostu.

To pierwszy etap inwestycji, która docelowo ma zająć teren o powierzchni 50 ha. W ciągu kilku następnych lat ma tu powstać park rozrywki z prawdziwego zdarzenia.

Czytaj też o innych parkach rozrywki i aquaparkach, które możesz odwiedzić w wakacje 2022:

Mandoria park rozrywki
Autor: fb Mandoria Mandoria Miasto Przygód to doskonałe miejsce do spędzenia czasu z całą rodziną

Mandoria atrakcje

W Mandorii można pożeglować statkiem po wzburzonym morzu, a także zdobyć praktyczną wiedzę o morskiej żegludze. Posłuchać ciekawych opowieści doświadczonych żeglarzy. Wyruszyć w podróż dookoła świata. Przejechać się szybkim roller-coasterem. Wskoczyć do wirującej beczki. Postrzelać na strzelnicy. Na każdym kroku goście będą spotykać przyjaznych mieszkańców Mandorii.

Mandoria park rozrywki
Autor: fb Mandoria W parku rozrywki na każdym kroku goście spotykają przyjaznych mieszkańców Mandorii

Mandoria - firm z parku rozrywki

Mandoria - bon turystyczny

W Mandorii zrealizujesz bon turystyczny!

Mandoria cennik

Bilet jednoosobowy open - 99 zł - bilet ważny 90 dni od daty zakupu. W tej samej cenie można zakupić bilet prezentowy, a dodatkowo dostępny jest bilet prezentowy z maskotką w cenie 119 zł.

Dzieci do 85 cm wzrostu – wstęp bezpłatny.

Bilety można kupić online.

Mandoria - godziny otwarcia

Park Rozrywki czynny w godzinach:

  • poniedziałek – czwartek - 10:00-18:00
  • piątki - 10:00 – 20:00
  • weekendy oraz święta - 10:00-18:00

Mandoria park rozrywki - jak dojechać?

Mandoria Miasto Przygód powstało tuż pod Łodzią – w miejscowości Rzgów, przy drodze krajowej nr 1. Wygodny dojazd do niej zapewnia bliskość głównego węzła komunikacyjnego, czyli skrzyżowania autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) z drogą ekspresową S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław). Do dyspozycji zmotoryzowanych gości będzie bezpłatny parking.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej