Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje publiczne

Afrykarium we Wrocławiu. Nowa inwestycja wrocławskiego ZOO już niemal gotowa – GALERIA

Tagi:
Afrykarium
,
inwestycje Wrocław
,
nowe inwestycje
,
ZOO

Już wkrótce wielki test Afrykarium ZOO we Wrocławiu – nowa inwestycja we Wrocławiu tuż przed otwarciem

Galeria
Pokaz slajdów:

Afrykarium: ostatnie poprawki


Już 4 października w Afrykarium odbędzie się wielka próba generalna. Dwa tysiące osób, które odwiedzą wrocławskie ZOO, będą mogły zobaczyć i przetestować nową inwestycję. Budynek jest już gotowy, trwają ostatnie prace przed przyjęciem gości. Nową inwestycję może sprawdzić każdy, komu uda się zdobyć jedną z wejściówek rozdawanych przez wrocławskie czasopisma czy portale internetowe.
Po zakończeniu budowy całe miesiące zajęło przygotowanie środowiska dla przyszłych mieszkańców, ustabilizowanie parametrów wody. Zewnętrzne baseny, przeznaczone dla zwierząt ziemno-wodnych, kotików i tońców zostały wypełnione wodą, a od dwóch tygodni mogli oglądąć je zwiedzający ZOO. W sierpniu w ZOO pojawiły się afrykańskie pingwiny. Zasiedlanie basenów  wewnątrz zaczęło się niedawno – najpierw pojawiło się dwanaście gatunków ryb tropikalnych z wielkiego jeziora Malawi. Docelowo w basenie będzie pływać prawi tysiąc ryb.

Nowa inwestycja – wyjątkowe instalacje


Ryby z Malawi można będzie oglądać w naturalnym środowisku. Pozwoli na to podwodny tunel o przezroczystych ścianach. Systemy filtrów zapewniają utrzymanie właściwych warunków w każdym ze zbiorników, których łączna pojemność sięga 15 000 000 litrów słonej i słodkiej wody.
Budowa Afrykarium>>


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: