Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje mieszkaniowe

Osiedle mieszkaniowe Nowy Żabiniec. Atal buduje w Krakowie

Tagi:
Atal
,
deweloper
,
Kraków
,
Nowy Żabiniec
,
osiedle mieszkaniowe

W Krakowie niebawem ruszy budowa nowej inwestycji mieszkaniowej. Deweloper, spółka Atal wybuduje kameralne osiedle mieszkaniowe Nowy Żabiniec. Inwestycja warta blisko 30 mln złotych zostanie zrealizowana w popularnej dzielnicy Krakowa - Krowodrza.

Galeria
Pokaz slajdów:

Nowy Żabiniec to kameralne osiedle o nowoczesnej architekturze. Będą to dwa budynki - w jednym będzie 45, a w drugim 35 mieszkań, z lokalami od jednego do czterech pokoi.
- Ciekawym i cieszącym się coraz większą popularnością rozwiązaniem są ogródki, które mają mieszkania na parterze. Mieszkańcy będą mogli je zaaranżować zgodnie ze swoimi upodobaniami i potrzebami - dodaje Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży, firma Atal.

Przeczytaj również: InCity: osiedle mieszkaniowe w centrum Warszawy. Deweloper podpisał umowę o roboty budowlane

Osiedle mieszkaniowe Nowy Żabiniec - opis inwestycji

Osiedle mieszkaniowe Nowy Żabiniec zostanie wybudowane w dzielnicy Krowodrza, przy ul. Żabiniec. Osiedle będą tworzyć dwa czteropiętrowe budynki, o łącznej powierzchni 4500 m2.
W ramach inwestycji zostanie wybudowanych 80 mieszkań o metrażu od 39 - 76 m2. Mieszkania na parterze będą miały własne ogródki, w pozostałych lokalach zaprojektowano przestronne balkony i tarasy. Pod kompleksem będzie podziemny parking na 79 miejsc. Ponadto, deweloper zaplanował komórki lokatorskie, które przyszły właściciel może adaptować według uznania. Całe osiedle będzie w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiada Jarosław Hofman z pracowni Hofman Projekty Budownictwo.

Nazwa: Osiedle mieszkaniowe Nowy Żabiniec
Lokalizacja: ul. Żabiniec, Kraków (Krowodrza), woj. małopolskie
Liczba mieszkań: 80
Stan inwestycji: planowana
Realizacja: 2012-2015
Inwestor: Atal SA
Projekt: Jarosław Hofman (pracownia Hofman Projekty Budownictwo)


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: