Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje komercyjne

Beach City w Mielnie. Nowoczesny kurort nad Bałtykiem

Tagi:
Beach City
,
hotele w Mielnie
,
Mielno
,
Mielno Holding

Mielno ma szansę stać się nową wizytówką polskiego wybrzeża, zmienić się w atrakcyjny, całoroczny kurort. A wszystko to za sprawą firmy Mielno Holding Firmus Group, która ma w planach wybudowanie nad polskim morzem nowoczesnego kompleksu Beach City. To spektakularna inwestycja, projekt luksusowego kurortu – swojego rodzaju miasta w mieście. Na terenie 36 hektarów, pomiędzy Bałtykiem a jeziorem Jamno, powstaną apartamentowce, pięciogwiazdkowy hotel z centrum konferencyjnym, lokale handlowo-usługowe, restauracje, centrum sportu i rekreacji oraz marina i port jachtowy. Inwestycja może pochłonąć blisko 500 mln euro.

Galeria
Pokaz slajdów:

Otwarty w czerwcu 2013 roku apartamentowiec Dune w Mielnie jest pierwszym etapem tej inwestycji. Inwestor, Firmus Group, Mielno Holding planuje realizację rozległego kompleksu na terenie mierzei, oddzielającej Bałtyk od jeziora Jamno. Norweska firma w poprzednich latach zakupiła przeszło 200 ha atrakcyjnych działek na wybrzeżu. Nowa inwestycja powstać ma na cennym, bo niezagospodarowanym dotąd terenie – leśnej działce należącej wcześniej do wojska. Umożliwić ma to inwestorowi realizację jednolitego kompleksu, niezależnego od dotychczasowej zabudowy Mielna.

Zobacz także: Dune  apartamenty z widokiem na morze 


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: