Generalnym wykonawcą Galerii Twierdza w Zamościu został Erbud SA

2010-04-28 14:27
Galeria Twierdza w Zamościu
Autor: Rank Progress Centrum handlowe Galeria Twierdza, Zamość

Firma Rank Progress wybrała generalnego wykonawcę swojej nowej galerii. Spółka Erbud wybuduje Galerię Twierdza w Zamościu.

Inwestor Rank Progress podpisał z Erbud S.A. umowę na generalne wykonawstwo centrum handlowego Galeria Twierdza w Zamościu. Wartość kontraktu wynosi 47 milionów złotych. Prace przy inwestycji rozpoczną się w maju, zaś zgodnie z umową powinny zakończyć się w I kwartale 2011 roku.

Obiekt powstanie u zbiegu ulic Przemysłowej i Kilińskiego. Komercjalizację Galerii Twierdza prowadzi inwestor Rank Progress SA.

WIĘCEJ O INWESTORZE - Rank Progress na GPW - TUTAJ


Rank Progress zarządza dwoma własnymi centrami handlowymi: Galerią Piastów w Legnicy (35 000 m2) i Galerią Twierdza Kłodzko w Kłodzku (21 000 m2). Obecnie legnicka spółka rozbudowuje centrum w Kłodzku o kolejne 10 500 m2, buduje Galerię Tęcza w Kaliszu (34 000 m2), Pasaż Grodzki w Jeleniej Górze (10 500 m2) oraz finalizuje projekty w Zamościu (Galeria Twierdza) i Świdnicy (Galeria Świdnicka).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej